Zaloguj się do konta

Dragon Viper DH RD 840i - opinie

utworzono: 2014/06/09 15:11
konradlucka

Witam , mam pytanie odnośnie wyżej wymienionego młynka . Myślę o jego zakupie do uniwersalnego spiningu ( głównie rzeka ) zainteresował mnie ceną , dużą szpulą i przełożeniem . Przydatne by to było przy połowie bolenia . Chciałbym jednak żeby w zastosowaniu przydał mi się również do połowu szczupaka , okonia czy klenia . Bardzo proszę o radę i opinie kolegów używających owej maszyny . Z góry dziękuję :-)
http://allegro.pl/dragon-viper-dh-rd840i-bydgoszcz-i4244679320.html [2014-06-09 15:11]

Ja mam dragon viper rd. Te młynki niczym szczególnym się nie różnią ale od razu mogę ci powiedzieć, wybij go sobie z głowy do połowu rzecznym spinningiem. Na moim blogu jest artykuł z moją recenzją o tym dragonie rd. Ten kręcioł nadaje się do pikera, lekkiego okoniowego spina oraz spławika, nawet po mimo większego rozmiaru długo on nie pociągnie przy rzecznej orce.

Pozdrawiam Boczny Trok
[2014-06-09 17:11]

darek-salamon

Opisy rzetelne sprzętu znajdziesz tutaj.Wraz z rankingami. [2014-06-09 18:20]

konradlucka

DZIĘKI :-)
[2014-06-09 19:29]

konradlucka

Twój artykuł jest na temat tego kołowrotka raczej pozytywna więc nie wiem czemu  mi go odradzasz ? chodzi mi o połów raczej nie za dużych ryb . W moich okolicach Pilica nie rozpieszcza wiec jakiś boleń czy szczupak 2 kg to już rarytas :-D . Siatami łapią i nie wymiary też zabierają . I jak tu opłacać składki . Porażka ... [2014-06-09 19:42]

konradlucka

Zdecydowałem się jednak na jego zakup . Chodzi na wędzisku jaxon harmony 270 10-30 g . Jak dla mnie zestaw spisuje sie super. Może jestem mało wymagającym wędkarzem bo ten tani zestaw świetnie mi się sprawdza choć jest dość tani . Szczupaki okolo 50-60 cm , małe okonie , czy boleń 60 nie sprawił żadnych problemów choć walczył dzielnie ;-) przypominam że łowie na Pilicy w okolicach spały . Skusiła mnie również 5 letnia gwarancja . W tym momencie polecam . Chodzi leciutko , duże przełożenie 5.5 i duża szpula dobra na szybkie krecenie na bolenia . Jeśli bedzię się coś z nim działo to wrzuce co i jak .  [2014-06-19 12:43]

konradlucka

Zakupiłem jednak ten młynek . Narazie spisuje sie świetnie . Duża szpula i spore przełożenie . Jest podpięty do jaxon harmony 270 10-30 g . Daje rade na okonie ,klenie , szczupaki i bolenie . Testowany narazie tylko 4 , lecz pełne dni spiningu na Pilicy ( okolice Tomaszów Mazowiecki-Inowłódz ) Skusiła mnie również 5 letnia gwarancja . Gdyby moja opinia pod wpływem czasu sie zmieniła oczywiście opisze .  [2014-06-19 12:49]