Zaloguj się do konta

Dragon Viper FD820 do pickera

utworzono: 2014/04/18 16:29
damian-janiak

Witam szukam kreciola do pickerka dragona 270 cw do 40 gram czy ten sie nada? Wielkosc odpowiednia czy polecacie cos innego? Pozdro [2014-04-18 16:29]

Krul-Mateusz

Mój kumpel spinninguje Dragonem FD 835i. Szczerze mówiąc nie spodziewaj się fajerwerek po tym kołowrotku. Jak już chcesz go kupić to weź 830 lub 835.
[2014-04-18 17:11]

Mój kumpel spinninguje Dragonem FD 835i. Szczerze mówiąc nie spodziewaj się fajerwerek po tym kołowrotku. Jak już chcesz go kupić to weź 830 lub 835.

Ja mam dwa takie kręciołki i nie narzekam dla mnie bomba mam je właśnie też przy pikerach jeden w rozmiarze 20 a drugi 30. do pikera w sam raz.
[2014-04-18 21:49]

sopel13

Dużo ostatnio podpowiedzi typu: kolega ma, kolega posiada, słyszałem od kolegi... Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Najbardziej opiniotwórcze fakty to te na własnej skórze.Ja posiadam Vipera i złego słowa o nim nie mogę powiedzieć, a kręci u mnie sporo. [2014-04-18 22:28]

Ja tak samo posiadam i nie narzekam, jak coś to mogę wstawić zdjęcia
[2014-04-18 22:39]

przemo1980

Jakoś te Vipery na kolana mnie nie powalają. Miałem ze dwa lata ,nie pamiętam dokładnie modelu. Był koloru czarnego +złoty i chyba 30.(odsprzedałem)
W podobnych pieniążkach można kupić Okuma Inspira , dawniej Impact. Posiadam  rd 25 przy swoim pickerku i osobiście jestem bardziej zadowolony z pracy tego kołowrotka i bardziej odpowiada mi wizualnie.
[2014-04-18 23:06]

Krul-Mateusz

Tak, kolega ma. Sam wielokrotnie używałem. W tej cenie to dobry kołowrotek. Jednak jeśli miałbym kupować wziąłbym Dragona Mystery.  [2014-04-26 12:19]

pilnik

mialem vipera 835 po sezonie przestal dzialas hamulec walki, nie mowie o szumieniu lozysk bo za ta cene niema cudow [2014-04-26 15:11]

przemo1980

mialem vipera 835 po sezonie przestal dzialas hamulec walki, nie mowie o szumieniu lozysk bo za ta cene niema cudow

to który to jest wyposażony w hamulec walki ?
[2014-04-26 15:17]

Krul-Mateusz

kolego pilnik. Chyba poszedł ci w nim hamulec. Ten kołowrotek nie ma czegoś takiego jak hamulec walki. [2014-04-26 19:52]

damian-janiak

Jakoś te Vipery na kolana mnie nie powalają. Miałem ze dwa lata ,nie pamiętam dokładnie modelu. Był koloru czarnego +złoty i chyba 30.(odsprzedałem)
W podobnych pieniążkach można kupić Okuma Inspira , dawniej Impact. Posiadam  rd 25 przy swoim pickerku i osobiście jestem bardziej zadowolony z pracy tego kołowrotka i bardziej odpowiada mi wizualnie.

Ja wlasnie zakupilem inspire fd 25 i przyznam szczerze rewalacja. Czuly hamujec  i jakosc wykonania jak za te poeniadze solidna [2014-04-27 08:47]

przemo1980

Ja wlasnie zakupilem inspire fd 25 i przyznam szczerze rewalacja. Czuly hamujec  i jakosc wykonania jak za te poeniadze solidna

Widzisz jak to dobrze słuchać dobrych rad.
Browar się należy :-)

[2014-04-27 15:00]

damian-janiak

Ja wlasnie zakupilem inspire fd 25 i przyznam szczerze rewalacja. Czuly hamujec  i jakosc wykonania jak za te poeniadze solidna

Bedzie piwko nawet dwa :) [2014-04-28 19:33]

przemo1980

Bedzie piwko nawet dwa :)

To czekam na kuriera...

[2014-04-29 13:56]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia