Zaloguj się do konta

dragon viper fd 820 wasze opinie.

utworzono: 2011/01/17 12:47
ArazY

Witam,

bardzo proszę o napisanie mi czegoś o tym kołowrotku, interesują mnie opinie osób które go używają/używały. jak się sprawuje, do jakich metod łowienia go używaliście. Jakie jest jego wykonanie itp. Zainteresował mnie bo ma 5 lat gwarancji.

Ja zamierzam używać go do spiningu, głownie gumkami 5-10g, nastawiam na łowienie z brzegu.

Jeśli uważacie że jest jakiś lepszy kołowrotek z innej firmy w podobnej cenie to również proszę napisać.

Dzieki za informacje i pomoc

Pozdrawiam


[2011-01-17 12:47]

ja mam go do spiningu na wiśle i na niego nie narzekam [2011-01-17 13:30]

ArazY

kubik a mógłbyś napisać coś więcej? czy wyrobiły Ci się jakieś elementy, czy miałeś jakieś awarie. Jak się sprawuje hamulec itp.

Dzięki

Pozdrawiam
[2011-01-17 14:13]

nie nic mi sie jeszcze nie popsuło wytrzymały na morską wode łowiłem nim belony i kilka razy mi sie zmoczył jest w porządku,hamulec bardzo płynnie chodzi chyba kupie sobie jeszcze jeden [2011-01-17 14:16]

darko1

Ja mam FD830 i szczerze sobie chwalę;) ustawianie hamulca jest bardzo płynne, wszystko sztywno się trzyma, lekko pracuje i dobrze zwija żyłkę. Ogólnie to już 5 kołowrotek Dragona jaki mam i ze wszystkich jestem zadowolony. Ja za tą cenę to ciężko znaleźć coś lepszego. Jak ktoś ma dobre doświadczenie z inną marką w takim przedziale cenowym to też czekam na info
[2011-01-18 17:51]