Dragon-v-lures

/ 6 odpowiedzi
Witam kolegów po kiju.
Mam pytanie jak się sprawuje na zbiornikach u Was seria przynęt Dragona. Musze przyznać, że u mnie a łapie na zbiornikach zaporowych świetnie sprawdziły się we współpracy ze szczupakiem model FATTY, sandacz oraz okoń lubi RENO KILERY i MAMBY. Czekam z niecierpliwością na nowy sezon aby wypróbować modele na rok 2011 - gorąco pozdrawiam

u?ytkownik37148


Pisałem już o ty opcja szukaj się kłania. Dodam tylko że są dobre ale nie najlepsze (2011/03/02 17:58)

zachariasz94


kazda guma sprawdza sie inaczej na kazdym zbiorniku

 

(2011/03/02 18:04)

u?ytkownik54189


Od kolegów wyżej na bank się dużo dowiedziałeś. Ja z lurków posiadam tylko 4 gumy, ponieważ kupiłem je na koniec sezonu, żeby sprawdzić jak się spisują. Bardzo ładne okonki złowiłem na model fatty 6 cm w żółtym kolorze. Z sandaczem i szczupakiem nie miałem okazji się spotkać przy pomocy dragonów. W nadchodzącym sezonie na pewno swoją kolekcję powiększę o parę nowych lurków :) (2011/03/02 18:16)

gaudi xxxx


Sam łowię na gumy dragona ,model reno killer-ale nic i nikt nie przebije poczciwego mannsa!!!!!po prostu są to przynęty bezbłedne... (2011/03/04 15:47)

art-ski


Modele Fatty są tak skuteczne chyba dlatego, że są najszersze z wszystkich pozostałych przez co lepiej widoczne. Ogonki pracują dobrze, zamiatają odpowiednio szybko. Osobiście lubię stosować metodę Drop Shot i z przynęt najczęściej podobne do Dragonowskich m.in. Bleak-ów. Teraz kiedy pojawiły się polskie odpowiedniki produkowane przez Dragona zaopatrzyłem się bez problemu w naszych sklepach. Dobrze, że są firmy które gonią przemysł zachodni, szkoda, ze tylko gonią, a nie wyprzedzają. (2011/03/04 17:19)

Lukaszspin


Sorki że, się wtrącę ale...
Co sądzicie o zakładaniu główek z antisnagiem do gum? (2011/03/04 17:25)