Zaloguj się do konta

Dragon Thytan Pike - zakup

utworzono: 2012/11/04 09:21
przemek-bialy

Mam pytanie używa ktoś z was kija Dragon Thytan Pike 270 10-35?Zastanawiam się nad jego zakupem ale lepiej wcześniej sięgnąć porady.Kijek oczywiście będzie używany na zębatego do połowu gumami i blachami bo chyba do lżejszych woblerów się nie nada.A może coś innego polecacie sprawdzonego na zębatego? [2012-11-04 09:21]

Mayhem190d

Za te pieniądze kupisz o wiele lepszy kij, thytan to mieszaniec węgla i szkła. Jest ciężki niemiłosiernie.


[2012-11-04 11:44]

kucus22

witam ja posiadam ten kijek od dwóch sezonów, dostałem go w prezencie urodzinowym od żony;) Wiekszych zastrzeżeń co do nie go nie mam dobrze leży w dłoni, według mnie nie jest ciężki. Znakomicie sprawdza się zarówno przy połowach gumami (ja stosuje główki od 5 do 15 gram), dobrze łowi się nim również większymi blachami i dużymi agresywnie chodzącymi woblerami. Ostatnio połowiłem także sporo okoni na malutkie kopytka mikado i ralaksa gdzie trzeba zaznaczyć brania były delikatne a mimo to fajnie wyczuwalne na kiju;) jedyny minus ( być może miałem pecha z egzemplarzem) to niezbyt trwałe wykończenie blanku, tj. odkleja mi się powłoka powyżej rękojeści tam gdzie widnieją napisy parametrów wędki...
W skrócie nikogo nie chce przekonywać ale mi ten kijek pasuje bardzo, a marka dragona to zawsze pewny sprzęt;)
[2012-11-04 13:18]

mszpetman

Mam od dwóch tygodni Dragon'a Express'a w podobnej gramaturze. Ten "łamany dolnik" jest bardzo fajnym rozwiązaniem bo bardzo fajnie czuć najdelikatniejsze brania na kiju. Nie wiem jak jest z Tythanem ale moim zdaniem powinno być podobnie. [2012-11-04 22:02]

Mayhem190d

Express zdecydowanie lepszy, lżejszy i bardziej dynamiczny blank. [2012-11-05 09:02]

Wiwciu

Żeby nie zakładać nowego tematu.



Co powiecie o tym kijku? ;]  Jakieś opinie

[2014-04-16 00:10]

remik21

Witam.
Łowiłem nim prawie 2 sezony i pod moją rękę był to elegancki kijek.
Sztywna wędka z szybką akcją i fajnym dolnikiem.
Kilkugodzinne obławianie jeziora nie męczyło mi ręki gdyż nie jest aż taki ciężki.
Używałem gum, obrotówek, wahadła nawet po 30gr oraz woblerów i radził sobie naprawdę fajnie z wszystkimi przynętami, co skutkowało ładnymi szczupakami, sandaczem i pokazowymi okoniami.
Jeśli lubisz sztywne wędki to jak najbardziej będzie udany zakup.


[2014-04-16 12:10]