Dragon Thytan Pike - zakup

/ 6 odpowiedzi
Mam pytanie używa ktoś z was kija Dragon Thytan Pike 270 10-35?Zastanawiam się nad jego zakupem ale lepiej wcześniej sięgnąć porady.Kijek oczywiście będzie używany na zębatego do połowu gumami i blachami bo chyba do lżejszych woblerów się nie nada.A może coś innego polecacie sprawdzonego na zębatego?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Mayhem190d


Za te pieniądze kupisz o wiele lepszy kij, thytan to mieszaniec węgla i szkła. Jest ciężki niemiłosiernie.

(2012/11/04 11:44)

kucus22


witam ja posiadam ten kijek od dwóch sezonów, dostałem go w prezencie urodzinowym od żony;) Wiekszych zastrzeżeń co do nie go nie mam dobrze leży w dłoni, według mnie nie jest ciężki. Znakomicie sprawdza się zarówno przy połowach gumami (ja stosuje główki od 5 do 15 gram), dobrze łowi się nim również większymi blachami i dużymi agresywnie chodzącymi woblerami. Ostatnio połowiłem także sporo okoni na malutkie kopytka mikado i ralaksa gdzie trzeba zaznaczyć brania były delikatne a mimo to fajnie wyczuwalne na kiju;) jedyny minus ( być może miałem pecha z egzemplarzem) to niezbyt trwałe wykończenie blanku, tj. odkleja mi się powłoka powyżej rękojeści tam gdzie widnieją napisy parametrów wędki...
W skrócie nikogo nie chce przekonywać ale mi ten kijek pasuje bardzo, a marka dragona to zawsze pewny sprzęt;) (2012/11/04 13:18)

mszpetman


Mam od dwóch tygodni Dragon'a Express'a w podobnej gramaturze. Ten "łamany dolnik" jest bardzo fajnym rozwiązaniem bo bardzo fajnie czuć najdelikatniejsze brania na kiju. Nie wiem jak jest z Tythanem ale moim zdaniem powinno być podobnie. (2012/11/04 22:02)

Mayhem190d


Express zdecydowanie lepszy, lżejszy i bardziej dynamiczny blank. (2012/11/05 09:02)

Wiwciu


Żeby nie zakładać nowego tematu.



Co powiecie o tym kijku? ;]  Jakieś opinie

(2014/04/16 00:10)

remik21


Witam.
Łowiłem nim prawie 2 sezony i pod moją rękę był to elegancki kijek.
Sztywna wędka z szybką akcją i fajnym dolnikiem.
Kilkugodzinne obławianie jeziora nie męczyło mi ręki gdyż nie jest aż taki ciężki.
Używałem gum, obrotówek, wahadła nawet po 30gr oraz woblerów i radził sobie naprawdę fajnie z wszystkimi przynętami, co skutkowało ładnymi szczupakami, sandaczem i pokazowymi okoniami.
Jeśli lubisz sztywne wędki to jak najbardziej będzie udany zakup. (2014/04/16 12:10)