Zaloguj się do konta

Dragon Rock HD FD 830i

utworzono: 2013/08/30 16:49
nobody69112

witam,chciałbym was kolegów wędkarzy spytać co sądzicie o tym kołowrotku DRAGON Rock HD FD 830i,jak się sprawuje,bo chciałbym zmienić wysłużony kołowrotek przy spinningu na ten,może doradzicie mi jaki kołowrotek wybrać w tej klasie cenowe??? posiadam wędzisko dragon thytan pike spinning 2,90 10-35g
,z góry dziękuje za pomoc
[2013-08-30 16:49]

spinner6

Osobiście posiadam, że tak powiem większego brata tego kołowrotka , czyli rozmiar fd840. Dotychczas nie łowiłem nim sporo, ponieważ to już naprawdę kawał kręcioła, ale ogólnie solidna maszynka z precyzyjnym hamulcem. W sieci również dużo pozytywnego słyszałem o tym kołowrotku. Jednak proponował bym się rozejrzeć za czymś trochę lżejszym by łowiło się przyjemniej np. spro passion, czy red arc ( trochę droższy, ale warto ) lub jakaś okuma z wyższej pułki :)         
[2013-08-30 18:59]

datsun2

Świetnie będzie się nadawać wersja 830 waga jego 292 g to w sam raz ,polecam z czystym sumieniem nie do zamęczenia .
[2013-08-30 19:17]

ryukon1975

witam,chciałbym was kolegów wędkarzy spytać co sądzicie o tym kołowrotku DRAGON Rock HD FD 830i,jak się sprawuje,bo chciałbym zmienić wysłużony kołowrotek przy spinningu na ten,może doradzicie mi jaki kołowrotek wybrać w tej klasie cenowe??? posiadam wędzisko dragon thytan pike spinning 2,90 10-35g
,z góry dziękuje za pomoc


 

Kij który masz to już ciężka maszyna. Z dość dużym ciężarem wyrzutowym jak i długością.

Zaś kołowrotek który do niego proponujesz to maleństwo na klenia czy okonie.

Pomyśl o czymś mocniejszym i większym.

[2013-08-30 19:28]

nobody69112

więc co proponujesz do tego kija???
[2013-08-30 19:36]

ryukon1975

więc co proponujesz do tego kija???


 

Będziesz łowił na wodzie stojącej czy rzece ?

Jakie przeważnie masy przynęt będziesz stosował ?

[2013-08-30 19:45]

datsun2

witam,chciałbym was kolegów wędkarzy spytać co sądzicie o tym kołowrotku DRAGON Rock HD FD 830i,jak się sprawuje,bo chciałbym zmienić wysłużony kołowrotek przy spinningu na ten,może doradzicie mi jaki kołowrotek wybrać w tej klasie cenowe??? posiadam wędzisko dragon thytan pike spinning 2,90 10-35g
,z góry dziękuje za pomoc


 

Kij który masz to już ciężka maszyna. Z dość dużym ciężarem wyrzutowym jak i długością.

Zaś kołowrotek który do niego proponujesz to maleństwo na klenia czy okonie.

Pomyśl o czymś mocniejszym i większym.


Tu się nie zgodzę że  kołowrotek Rock HD 830i to maleństwo na klenie i okonie .

Mocny do ciężkiego spinningu i trollingu spokojnie wytrzymuje główki 100 g .




[2013-08-30 19:53]

ryukon1975

witam,chciałbym was kolegów wędkarzy spytać co sądzicie o tym kołowrotku DRAGON Rock HD FD 830i,jak się sprawuje,bo chciałbym zmienić wysłużony kołowrotek przy spinningu na ten,może doradzicie mi jaki kołowrotek wybrać w tej klasie cenowe??? posiadam wędzisko dragon thytan pike spinning 2,90 10-35g
,z góry dziękuje za pomoc


 

Kij który masz to już ciężka maszyna. Z dość dużym ciężarem wyrzutowym jak i długością.

Zaś kołowrotek który do niego proponujesz to maleństwo na klenia czy okonie.

Pomyśl o czymś mocniejszym i większym.


Tu się nie zgodzę że  kołowrotek Rock HD 830i to maleństwo na klenie i okonie .

Mocny do ciężkiego spinningu i trollingu spokojnie wytrzymuje główki 100 g .


 


 

 

 

 

Gdybyś był bezstronny i nie związany z Dragonem to bym z Tobą porozmawiał ale przy tym co piszesz na forum o ich sprzęcie i tylko ich sprzęcie rozmowa z Tobą na temat sprzętu Dragona nie ma sensu,



 

[2013-08-30 19:59]

nobody69112

Głównie na bugu,a przynęty jakie stosuje to typowo 10-30g,przy plecionce 0,18-0,22
[2013-08-30 20:02]

datsun2

witam,chciałbym was kolegów wędkarzy spytać co sądzicie o tym kołowrotku DRAGON Rock HD FD 830i,jak się sprawuje,bo chciałbym zmienić wysłużony kołowrotek przy spinningu na ten,może doradzicie mi jaki kołowrotek wybrać w tej klasie cenowe??? posiadam wędzisko dragon thytan pike spinning 2,90 10-35g
,z góry dziękuje za pomoc


 

Kij który masz to już ciężka maszyna. Z dość dużym ciężarem wyrzutowym jak i długością.

Zaś kołowrotek który do niego proponujesz to maleństwo na klenia czy okonie.

Pomyśl o czymś mocniejszym i większym.


Tu się nie zgodzę że  kołowrotek Rock HD 830i to maleństwo na klenie i okonie .

Mocny do ciężkiego spinningu i trollingu spokojnie wytrzymuje główki 100 g .


 


 

 

 

 

Gdybyś był bezstronny i nie związany z Dragonem to bym z Tobą porozmawiał ale przy tym co piszesz na forum o ich sprzęcie i tylko ich sprzęcie rozmowa z Tobą na temat sprzętu Dragona nie ma sensu,


Ok jestem sam wędkarzem tak sprzedaje sprzęt Dragona i nie o to chodzi kolego ale nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc że to kołowrotek na klenie czy okonie .(jakieś maleństwo )

A każdy ma prawo wybrać mogę zasugerować doradzić a interes będę mieć tylko wtedy jeśli ktoś kupi u mnie a nie musi kołowrotki Dragona są w 1000 innych sklepach . Sklep prowadzę sam i nie jestem żadnym przedstawicielem Dragona .

Możesz poszukać opinie o nim o do czego się nadaje .O mnie też bo bardzo dużo pomagam nie mając w tym interesu ( sprzęt kupiony gdzie indziej ) a serwis części załatwiam Ja .
 



[2013-08-30 20:09]

ryukon1975

Myślałem nawet o tym samym kołowrotku tylko rozmiar większym ale jest to za duża różnica i trzeba szukać coś innego.

Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać za dobry sprawdzony model trzeba niestety dać te 300- 350 PLN. Innych których nie znam nie będę Ci polecał na podstawie tego co o nich przeczytałem.

Spro,Penn gdzieś tu bym szukał dobrego kołowrotka w cenie która nie powala na kolana.

 

[2013-08-30 20:14]

datsun2

A tak dla ścisłości używam jeszcze sprzętu Milo, Sensas ,Owner .A wypowiadam się o sprzęcie który znam .I jak kolega może zauważyć nie krytykuje ( konkurencji nie odradzam ) bo jak nie znam sprzętu  to się nie wypowiadam.
[2013-08-30 20:15]

lewho

Kolego, jeżeli ten kołowrotek jest na na okonia i klenia to nie wiem gdzie łowisz ale oprócz amazonki to jeszcze wielkich okoni nie widziałem. Z opisu już wynika że jest to kołowrotek dedykowany dla łososi, troci a nawet sumów. Więc jak chcesz nim łowić okonie to proszę bardzo ale uważam że na pasiaka to wystarczy wielkość 1000 !! Pozdrawiam
[2014-03-04 19:20]