Dragon Nano Power XT 60p jig 35 na koguta?

/ 7 odpowiedzi
Witam 
Szukam wedki do łowienia na koguta głównie bedzie to kogut 30gr i raczej z brzegu co sadzicie o Dragon nano power xt60p jig 35 chyba ze jakieś inne propozycje
Dziekuje za odpowiedzi
ryukon1975


Wędziska o których piszesz to nowość na rok 2016 a model jig 35 został stworzony właśnie do łowienia szczupaków i sandaczy. Kije udane i zbierające dobre opinie. Uważam że śmiało możesz kupić. (2016/08/02 15:50)

luxxxis


Mam podobnego-do 18 g,fajny.Dobrze ładuje,dolnik pasuje pod rękę,wysokie przelotki o sporej średnicy i stosunkowo gęsto rozmieszczone,całość ładnie podaje wabiki.Używam go do okoni w zasadzie i do zasrańców-wzdręg.Dałbym sobie jednak rękę obciąć że ma on akcję medium a ty potrzebowałbyś x fasta.Cenowo podobny jest CFX  Crossforce----http://www.firmadragon.pl/oferta/wdziska/wdziska-dragon/ctx?showall=&start=1
Ostatni z dołu na tym linku---x chwast,bardzo dobra szabla-mam takiego,poezja,szybki--Dragon CFX-CrossForce 4-21g X-Fast
Pod tym linkiem do obejrzenia,cała ich seria się smokom udała jak nic. (2016/08/02 16:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kozub


Dzieki za odpowiedź i teraz mam dylemat czy kupic nano czy jednak dragon crossforce 2.75 14-35 chociaz crossa nie mialem w ręce nie ma go nigdzie w moich okolicach a w ciemno się boję ostatnio miałem kolejne podejscie do nano i jednak chyba masz luxxxis rację że Nano to raczej akcja nie bardzo X-fast :( a podobał mi się ten kijek . A jak wygłada zapas mocy w Crossie czy te 35 gr to jest 35 czy 35+ :) (2016/08/18 21:51)

tripod


@kozub - kolego, jeśli tym kogutem ok. 30 g masy chcesz złowić sandacza lub prowadzisz go z nadzieją na złowienie/przyłów suma, to zdecydowanie polecam Viper HD Seatrout 2,75 m  14-42 g - ten kijek posiada odpowiednią sztywność do prowadzenia koguta na każdym dystansie oraz odpowiedni zapas mocy do zmierzenia się z każdym przyłowem, a przy tym nie jest sztywną pałą. Wędziskjo CX-T CrossForce 2.75 m 14-35 g nie bardzo się nadaje do kogutowania, najbardziej do gumy, lżejszej wahadłówki - po prostu jest ciut za wolny do ciężkiego koguta.
Nie wiem, jakie ryby chcesz łowić, w jakim łowisku i w jaki sposób chcesz prezentować koguta.

Pozdrawiam (2016/08/19 10:12)

tripod


Co do spinningu NanoPower XT60P Jig 35 - nie nada się do twojego koguta, zbyt wolny. (2016/08/19 10:14)

kozub


Łowisko zaporówka Pilchowice głównie z brzegu i jest to dosc specyficzny zbiornik z dużymi głebokościami w zasięgu rzutu bedzie 10+ metrów skały i oczywiście za sandaczem , chociaż napeno też pomacham tym kijkiem na łódce :). A prezentacja koguta hmm podryw i opad i właśnie pod to potrzebuje jakiegoś kija
  (2016/08/20 19:14)

David48


Zastanawiam sie nad zakupem tej wędki pod odrzańskie bolenie. Łowi ktoś tą wędka bolki ? (2018/06/17 14:12)