Dragon Mystery Camou Spinn 2.70m 10-35g

/ 6 odpowiedzi
Witam wszystkich. chcialbym sie dowiedziec czy ktos lowi na ten spining i jakie ma o nim zdanie?  przymierzam sie do kupna wiec prosze o opinie. dzieki za wszystkie odpowiedzi.
bukos


Tak się składa, że też zastanawiam się nad tą wędką, dlatego dołączam się do wątku.
Jest jest jeszcze opcja 5-25g.
Kij miałby być na pstrąga i być może na szczupaka, oczywiście nie na jakiegoś okazowego krokodyla, zakładam średniaki :)
Dziękuję, z góry za wszelkie uwagi. (2010/02/02 09:04)

miszczunio


Panowie i Panie???????????????????????????????????
(2010/02/02 13:07)

mar83


Podobno wędka ta nie należy do najlepszych lepsza jest z oznaczeniem XT (tak twierdzą moi znajomi) Pozdrawiam (2010/02/02 16:49)

miszczunio


Wiem, ze jest lepsza ale tezo przynajmniej 30zl drozsza. za mystery camou trzeba dac 110 a za mystery xt od 140. niby 30zl to nie tak duzo ale tez nie wiem czy roznica w jakosci kijkow jest znaczna. poza tym ten spin to nie jedyny zakup przed sezonem a wiadomo tu troche tam troche i wyjdzie kilka stow drozej.
(2010/02/02 19:34)

Pavlo spininngista


Ja posiadam tego kija o cw 5-25 i używam go właśnie do połowu pstrągów .Kij świetnie przekazuje pracę przynęt na dolnik ,wirówki 1 i 2 woblerki 3 do 7cm świetnie z nim wspópracują.Dodam jeszcze że kij ma dość duży zapas nocy także śmiało pociągnie nie jednego szczupaka co widać z resztą w mojej galeri:) Według mnie w tym przedziale cenowym nie znajdziesz lepszego kija bo wszelkie kongery carbomaxy i shimano alivio nie mają do niego polotu  już nie mówiąć o jaxonie.polecam tego kija i pozdrawiam (2010/03/18 15:04)

mar83


I słusznie shimano alivio to staroć dziś już niewiele warta w porównaniu z obecnie oferowanymi kijami podobnie ma się rzecz prawie z każdym ,który ma więcej niż 2 lata Pozdrawiam (2010/03/18 17:13)