Zaloguj się do konta

Dragon Millenium hd pike czy Jaxon xt pro?

utworzono: 2014/09/18 12:22
maniekpll

Witam wszystkich!
Szukam spiningu na szczupaka. Duzo osób poleca spiningi dragon millenium, ale seria wedek  jaxona xt pro też (mają mimo różnych opini o tej formie) pochlebne komentarze. Jakie są wasze odczucia na temat tych dwóch wędek, może ktoś z was je posiada? Ewentualnie jakie jeszcze spiningi mozecie zaproponowac w tym przedziale cenowym, czyli między 200 a 300zł, pozdrawiam, maniekpll
[2014-09-18 12:22]

Tusior

Siemka, Jeśli chodzi o te dwa kije, to na oby dwa miałem okazję łowić, millenium mam do dzisiaj, natomiast xt-pro, posiada mój kumpel, ma okoniówkę do 14 gr i szczupakowo-sandaczowy do 28!! Niczym od siebie te kije się nie różnią, są tak samo dobre, mają bardzo podobną pracę, więc wybór należy do Ciebie, który wizualnie bardziej się podoba:) Zastanów się ewentualnie nad team dragonem w starej szaczie czarno - złotej, można je kupić teraz za naprawdę dobre pieniądze a kijek jest mega bombastyczny!! Też takiego posiadam od 5 lat!   
Pozdrawiam:) [2014-09-18 12:44]

maniekpll

Skoro mówisz, ze różnica jest minimalna to w sumie dobrze. Chociaż jaxon jest sporo lżejszy, ale to nie jest az takie ważne dla mnie, za to dragon tańszy. Poszukam jeszcze starszej wersji o której mówisz. Dzięki za odpowiedź
[2014-09-18 12:58]

89krzysztof

Ja po przejściach z jaxonem nie kupię od nich już nic. Nawet krętlików...
Weź pod uwagę jeszcze serwis obu firm, w razie jakiegoś kłopotu lepiej wędkę mieć z powrotem po tygodniu, niż po miesiącu ..
[2014-09-18 14:24]

berthold

Ja po przejściach z jaxonem nie kupię od nich już nic. Nawet krętlików...
Weź pod uwagę jeszcze serwis obu firm, w razie jakiegoś kłopotu lepiej wędkę mieć z powrotem po tygodniu, niż po miesiącu ..




 

ale musisz wiedzieć że jaxon i jaxon to nie to samo bo sria XT-PRO to inna bajka ja też mam kilka topowych wędek jaxona jeszcze starą serię genezis oraz tą nowość spinning XT-PRO i wierz mi co całkiem inna bajka a macałem sporo kijów te są nie do pobicia w tej cenie mimo że ona i tak nie jest mała ja płaciłem 230 zł chyba ale było warto super kij super wyważony leciutki i pięknej pracy są lepsze ale powyżej 400 zł
[2014-09-18 16:40]

maniekpll

No właśnie ja też często trafiam na tego typu opinie, dlatego sie zainteresowałem tym kijem. W dodatku cena jest bardzo konkurencyjna. Musiałbym poszukać sklepu, gdzie mógłbym oba kije pomacać, bo opinie (oczywiście bardzo cenne) to jedno, a indywidualne odczucia to drugie. A może orientuje sie ktoś gdzie można znaleźć dobrze wyposażony sklep wedkarski w okolicach Gorzowa Wlkp, Debna..?
[2014-09-19 07:30]

cargool89

Siema
ja od dwóch sezonów mam tego dragona i jestem z niego bardzo zadowolony.
i tutaj z 89krzysztof muszę się zgodzić co do serwisu.
szczytówkę złamałem i miałem szczerze małe nadzieje na to że w ogóle taka usterkę mi naprawią
(byłem pewny że dostane tylko inf. że jest to uszkodzenie mechanicznie i gwarancja nie obejmuje)
Ale pozytywnie mnie zaskoczyli i po 2 tygodniach dostałem nowy skład nowy :)
Więc nie pozostaje nic tylko polecić sam kij jak i serwis
połamania
[2014-09-19 17:49]

Tusior

Tutaj masz linki do kijów, o które mi chodziło, jak dobrze poszukasz to można znaleźć niezła perełkę!!
http://allegro.pl/browntrout-team-dragon-28-32-247-245-cm-10-25g-i4619737059.html [2014-09-19 22:53]

Tusior

I niekoniecznie używane, bo można dostać nowe:P [2014-09-19 22:55]

Tego jaxona nie mam ale dragona owszem i mogę go polecić z czystym sumieniem.


Pozdrawiam Boczny Trok
[2014-09-21 01:20]