Zaloguj się do konta

Dragon millenium x-fine 2-12g

utworzono: 2010/05/23 18:18
daviid7

Witam czy używacie kija dragon millenium x-fine 2-12g? A jak używacie to do jakich przynęt i na jakie ryby? [2010-05-23 18:18]

rafal1978

to jest typowa wklejanka na okonia.
dobra wędka o fajnej akcji.
niby maksymalny wyrzut ma do 12 g ale ja już nawet rzucałem trochę większymi przynętami (15g) więc ma zapas ale na dłuższą metę nie radzę przekraczać c.w.
szybka akcja X-fast
jeśli ta wędka ma być do okonia to śmiało mogę ją polecić, moja ma 2,40 długości ale wiem że są wędki z tej serii o długości nawet 2,85 (tak mi się kojarzy :) )

[2010-05-24 08:37]

dayton

Wędzisko dobre z opinii na internecie nigdy się z nią nad wodą nie spotkałem. Jeśli chodzi o przynęty to twistery, małe blaszki malutkie woblerki i paproszki ;) Pozdrawiam [2010-05-24 09:56]

siwy86

Ja niedawno ja zakupilem pod wedke na poczatek pod okonia i mam nadzieje ze sie sprawdzi. Poczatkowo chcialem wziąść Millenium PERCH (4-18g), jednak znajomi mi doradzili na okonia cos lekkiego (nawet proponowali bodajze Senso Jig (1-7g) ale ja potrzebuje kij jeszce na rzeczke jak czasmi jade na weekend do rodzicow, wiec w gre wchodzila mozliwosc rzycania malymi blaszkami, woblerkami na klenia, pstraga itp...)
Wedeczki jeszce nie testowalem nad woda poniewaz cale zamieszanie z powodzia nie umozliwia polowów, a na najblizszym zbiorniku jest zakaz wstepu spowodowane zagrozeniem uszkodzenia wału.

Mam nadzieje ze wedeczka sie sprawdzi i bede z niej zadowolony....
[2010-05-27 21:16]