Dragon Metal Guide FD 1020i

/ 6 odpowiedzi
Może ktoś wie w jaki sposób można zdjąć boczną pokrywę w tym modelu. W innych kołowrotkach są śrubki w tym ich nie widzę a chcę dołożyć jedną podkładkę żeby zredukować luz na przekładni głównej (w kołowrotku nie było schematu technicznego)
zlodar


kupiłem nowy kołowrotek i też mam luz w przekładni korbki lecz wydaje mi się że podkładka nie wystarczy w moim przepadku bo luz nie jest w poziomie a w pionie korbki na wałku... - poradziłeś sobie z tym problemem? (2013/12/04 18:42)

Katmono


Witam.Nie mam tego modelu. Przypuszczam, że trzeba ba będzie odkręcić rączkę, zdjąć szpule i odkręcić śrubę, następnie pod kabłąkiem powinna być śruba i to chyba wszystko. (2013/12/04 20:35)

spinBR


Poradziłem sobie,czyli oddałem kołowrotek do serwisu .Dołożyli podkładkę i jest OK.Uważam jednak że kołowrotek w tej klasie,takiej firmy Jak Dragon nie powinien wypuszczać takich niedoróbek . W moim jeszcze uchwyt korbki ma luzy ,ale może to już tak ma być. (2013/12/20 11:43)

u?ytkownik168824


Poradziłem sobie,czyli oddałem kołowrotek do serwisu .Dołożyli podkładkę i jest OK.Uważam jednak że kołowrotek w tej klasie,takiej firmy Jak Dragon nie powinien wypuszczać takich niedoróbek . W moim jeszcze uchwyt korbki ma luzy ,ale może to już tak ma być.

Ja to zdejmowałem delikatnie podważając cieniutką igiełką.Te zaślepki wychodzą bardzo lekko. (2013/12/20 12:35)

u?ytkownik168824


Witam.Nie mam tego modelu. Przypuszczam, że trzeba ba będzie odkręcić rączkę, zdjąć szpule i odkręcić śrubę, następnie pod kabłąkiem powinna być śruba i to chyba wszystko.

Nie pisz bzdur jak nie masz zielonego pojęcia. (2013/12/20 12:37)

u?ytkownik168824


Poradziłem sobie,czyli oddałem kołowrotek do serwisu .Dołożyli podkładkę i jest OK.Uważam jednak że kołowrotek w tej klasie,takiej firmy Jak Dragon nie powinien wypuszczać takich niedoróbek . W moim jeszcze uchwyt korbki ma luzy ,ale może to już tak ma być.

Te kołowrotki nie są niedoróbką.U mnie oryginalnie były dwie podkładki.Kręce tym młynkiem drugi sezon tylko modelem 1035 i moim zdaniem jest świetny a pokryekę zdejmowałem po to aby go nasmarować. (2013/12/20 12:39)