Dragon Mega Baits Metal Carp FD760i

/ 5 odpowiedzi
witam, mam pytanie co sądzicie o Dragon Mega Baits Metal Carp FD760i? U mnie w sklepie jest promocja i wychodzi 429zł za sztukę. Jest sens brania ich czy lepiej kupić coś innego? 
CemoEdition

na początku chciałem wziąć Okume Power Liner 65 z askari bo tam kupiłem wędziska, lecz zwiększył mi się budżet na kręciołek więc przyszły same wędki a za kołowrotkami się zastanawiam dalej. wczoraj byłem w sklepie wędkarskim gdzie często się zaopatruje i polecono mi powyższego dragona za 429zł (jakbym kupił dwa to -5% rabat jeszcze, takze wyszło by mnie ok 815zł)Na allegro widziałem jeszcze Tica Abyss TF6007 - właściciel może dwie sztuki oddać za 650zł. (uzywane dwa sezony). Mój budżet to ok 800zł za dwie sztuki.  (2013/03/25 16:27)

tripod

cześć, moim zdaniem ten kołowrotek to full wypas, powinien ci posłużyć ładnych kilka lat. W ubiegłym sezonie łowiłem nim kilka dni (po prostu przy okazji, bo na stanowisko obok był miły gość z 3 sztukami Metal Carp i mogłem sobie holować) i już odkładam pieniądze na ich zakup. Bardzo ciekawie jest osadzona szpula.
Koł. Tica nie są złe, ale Mega Baits trzyma jakość, co widać po tym Metal Carp.

Bierz, co najwyżej odsprzedasz bez straty.

pozdrawiam (2013/03/25 23:25)

Lin1992

Kolego nie pchaj się w używane kołowrotki nie znasz sprzedawcy więc nie wiesz jak i czy o nie dbał. Musisz mu wierzyć na słowo. Lepiej kupić tego Metal Carp niż kota w worku. Ja co prawda nie jestem karpiarzem ale kołowrotek ten macałem w sklepie i jest ok. Nie warto się łasić na używane bo nie raz możesz słono przepłacić. (2013/03/30 06:31)

tripod

Kolega Lin ma dużo racji, ostatnio wielu odsprzedajacych jest nieuczciwa i można się nadziać na niespodziankę. Nie piszę że wszyscy, bo to byłoby krzywdzące dla uczciwych. (2013/03/31 09:09)

CemoEdition

Kołowrotek kupiony,Tutaj krótki opis oraz dużo zdjęć real (szkoda, że stracily na jakosci bo na kompie mam o wiele lepsze, lecz konwenter wedkuje musial sam tak automatycznie pogorszyc) Dragon Mega Baits Metal Carp FD 760i (2013/04/24 18:34)