Zaloguj się do konta

Dragon Maxima 1030

utworzono: 2014/04/26 20:19
ekler88

Witam jako że jestem nowy na forum prosze o konkretne odpowiedzi ostatnio stałem sie posiadaczem kołowrotka dragon maxima do tej pory posialem tylko kołowrotki z niższej pułki cenowej 50 zł +- teraz postanowiłem kupic sobie lepszy ale nie wiem czy on dziala poprawnie natomiast gdy chodzi na sucho chodzi idealnie płynnie jednak gdy założę przynętę jak krece kołowrotkiem czuje lekki opór przyneta wazy około 15g jak założe mniejsza to nie ma takiego problemy ten sam problem wystepuje podczas holowania przynety czuc opór w wodzie na kołowrotku na sucho tego nie ma nie ma żadnych luzów itp ładnie zwija żyłkę nic nie trzeszczy nie skrzypi poprosze o jakiej subiektywne wytłumaczenie 
[2014-04-26 20:19]

juchasfish

Witam, Moim zdaniem holując przynętę o wadze 15 g, to normalne że czujesz opór, 
Pzdr. juchasfish [2014-04-27 09:19]

adriano1791

Mam też dragona maxime 1030 i mysle że jest to normalne dla tego kreciola u mnie to samo ale nie nazekam wydaje sie byc solidnymPozdrawiam
[2014-04-27 10:03]

Karol2929

Witam. Również posiadam ten kołowrotek.. Mój pracuje b.dobrze, a co do oporu , to normalka :)  Pozdrawiam [2014-04-27 10:22]

Witam jako że jestem nowy na forum prosze o konkretne odpowiedzi ostatnio stałem sie posiadaczem kołowrotka dragon maxima do tej pory posialem tylko kołowrotki z niższej pułki cenowej 50 zł +- teraz postanowiłem kupic sobie lepszy ale nie wiem czy on dziala poprawnie natomiast gdy chodzi na sucho chodzi idealnie płynnie jednak gdy założę przynętę jak krece kołowrotkiem czuje lekki opór przyneta wazy około 15g jak założe mniejsza to nie ma takiego problemy ten sam problem wystepuje podczas holowania przynety czuc opór w wodzie na kołowrotku na sucho tego nie ma nie ma żadnych luzów itp ładnie zwija żyłkę nic nie trzeszczy nie skrzypi poprosze o jakiej subiektywne wytłumaczenie 

Kolego nie ma się czym martwić, ten typ po prostu tak ma :)

[2014-04-27 17:02]

ekler88

no to dobrze:) chcialem usłyszeć opinie uzytkowników maximy ogolnie krecioł jest super przez ten opór wydaj sie byc bardzo precyzyjny dziki za odp
[2014-04-27 18:00]

Artur z Ketrzyna

Czy ktoś coś jeszcze może powiedzieć o tym modelu kołowrotka?
Bo dziś go oglądałem w sklepie 9 łożyska za 140 zł, to niezła oferta, bo tego pasuje do ręki.Tylko że nie czułem tych 9 łożysk, jakoś tak troszkę za sztywno chodził. [2016-09-05 19:29]

SlawekNikt

Mam je od około trzech lat, łowię relatywnie rzadko, ale co najmnijej dwa razy w miesiącu na rybkach jestem po kilka godzin, czasami nawet cztery weekendy zachaczę, a i doba czy dwie też się zdarzają, nie ma reguły. Ja jestem zadowolony z tych kołowrotków. Jeden z nich od trzech lat nawet nie smarowany choć dla wielu to może profanacja jest jednak to ten na żywcu, a na żywca za często nie łowię, ale zamierzam go w końcu nakarmić zapewne z końcem tego sezonu. Miałem też i cormorana model antera i spro model aggressive i u mnie najdłużej wytrzymały maximy. Cormoran właśnie chodził tak jak to napisałeś, że nie było czuć tych "bajerów" z opisu, a w aggressive po roku przycinał mi się wolny bieg. Mam je co prawda do dziś, ale chyba dlatego, że jak mam za nie grosze wziąć to niech leżą na zapas w razie katastrofy bo z tego co czytam na forum to i zajumać sprzęt potrafią, a może do jakiegoś "fahmana" oddam do naprawy albo sam się pobawię jak będę mieć na to czas ;-) [2016-09-05 22:06]