Zaloguj się do konta

Dragon Fishmaker II Ti

utworzono: 2019/02/17 06:21
Lin1992

Gdzie produkowany jest kołowrotek Dragon Fishmaker II Ti oraz kto go produkuje?. Czy Dragon produkuje go sam czy bierze go od innego producenta i sprzedaje pod swoją marką? Czytałem w internecie dużo dobrych opinii na temat tego kołowrotka i zastanawiam się nad zakupem. Jeśli ktoś z Was go używa to może pochwali się co o nim myśli. [2019-02-17 06:21]

ryukon1975

Kołowrotki Dragon Fishmaker tak jak i inne w tym przedziale cenowym są produkowane przez firmy zewnętrzne. Z tego co wiem w temacie nic się nie zmieniło i w Polsce nie produkuje się żadnych kołowrotków (chyba że sobie wbiję dwa gwoździe w kij:)).
Czy kupisz kołowrotek Penn, Spro, Ryobi, Daiwa, Shimano, Dragon ..... będzie na nim made in China. Przynajmniej u mnie tak było a miałem te marki. Piszę o kołowrotkach w cenach do 500 zł. Ewentualnie zamiast China może być Tajwan albo coś podobnego. Chyba że pchniesz się w głębsze koszty.
Jakość kołowrotka zależy tylko od tego jak dana firma dopilnuje jakości produkcji. Kołowrotki Fishmaker niezależnie od modelu są dobre a miałem niejeden. Posiadają ciekawe rozwiązania techniczne dzięki którym spełniają wymagania współczesnego spinningu. [2019-02-17 08:07]

luxxxis

Mam 2 fishki,stary wypust i nowy-oba na zasadzie kopniesz i jedziesz,cięzko je zabić. [2019-02-17 19:23]

hamlet1

nie spotkałem się z kolowrotkiem spro Chinskim całe życie holandia nie rozumiem z kąd takie opinie parę ich przerobiłem podobnie z peenem tylko trzeba go kupić na ebay u takie moje zdanie [2019-02-18 19:19]

luxxxis

nie spotkałem się z kolowrotkiem spro Chinskim całe życie holandia nie rozumiem z kąd takie opinie parę ich przerobiłem podobnie z peenem tylko trzeba go kupić na ebay u takie moje zdanie

Wpierw pomyśl o zakupie :
-okularów
-słownika języka polskiego
-nowej klawiatury
-kilku zgrzewek browca aby przeprosić wszystkich którzy czytają te twoje rozpieprzone słowa od których siatkówka się rozwarstwia psia jego mać. [2019-02-18 19:48]

hamlet1

nie napinaj się chłopcze [2019-02-18 19:59]

ryukon1975

nie spotkałem się z kolowrotkiem spro Chinskim całe życie holandia nie rozumiem z kąd takie opinie parę ich przerobiłem podobnie z peenem tylko trzeba go kupić na ebay u takie moje zdanie

Możesz żyć złudzeniami że Twoje kołowrotki są lepsze jak innych wędkarzy ale rzuć okiem w Google i wszelkie tajemnice się rozwieją. To że na pudełku jest adres firmy w USA nie blokuje tego że gdzieś z boku małym drukiem jest made in China.
http://www.forum.wedkarska-tuba.pl/topic/102-penn-z-chin/
https://forum.wedkuje.pl/f/kolowrotki/688312
Kołowrotków Spro nie będę szukał ale nie sądzę by takie cuda za 100-200 zł produkowali na Marsie.

[2019-02-18 20:12]

hamlet1

masz po 100 zł spadam sami fachowcy [2019-02-18 20:17]

ryukon1975

Nie pisałem o Twoich rupieciach tylko o cenach kołowrotków Spro w naszych sklepach. Ogarnij się i czytaj to co inni piszą. Nie piszę o Tobie ani o Twoich wędkach czy kołowrotkach bo nic na ten temat nie wiem a patrząc na Twoje nie do końca zdrowe reakcje nawet nie chcę wiedzieć. [2019-02-18 20:23]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia