Dragon Fishmaker II Ti

/ 8 odpowiedzi
Gdzie produkowany jest kołowrotek Dragon Fishmaker II Ti oraz kto go produkuje?. Czy Dragon produkuje go sam czy bierze go od innego producenta i sprzedaje pod swoją marką? Czytałem w internecie dużo dobrych opinii na temat tego kołowrotka i zastanawiam się nad zakupem. Jeśli ktoś z Was go używa to może pochwali się co o nim myśli.
ryukon1975

Kołowrotki Dragon Fishmaker tak jak i inne w tym przedziale cenowym są produkowane przez firmy zewnętrzne. Z tego co wiem w temacie nic się nie zmieniło i w Polsce nie produkuje się żadnych kołowrotków (chyba że sobie wbiję dwa gwoździe w kij:)).
Czy kupisz kołowrotek Penn, Spro, Ryobi, Daiwa, Shimano, Dragon ..... będzie na nim made in China. Przynajmniej u mnie tak było a miałem te marki. Piszę o kołowrotkach w cenach do 500 zł. Ewentualnie zamiast China może być Tajwan albo coś podobnego. Chyba że pchniesz się w głębsze koszty.
Jakość kołowrotka zależy tylko od tego jak dana firma dopilnuje jakości produkcji. Kołowrotki Fishmaker niezależnie od modelu są dobre a miałem niejeden. Posiadają ciekawe rozwiązania techniczne dzięki którym spełniają wymagania współczesnego spinningu. (2019/02/17 08:07)

luxxxis

Mam 2 fishki,stary wypust i nowy-oba na zasadzie kopniesz i jedziesz,cięzko je zabić. (2019/02/17 19:23)

hamlet1

nie spotkałem się z kolowrotkiem spro Chinskim całe życie holandia nie rozumiem z kąd takie opinie parę ich przerobiłem podobnie z peenem tylko trzeba go kupić na ebay u takie moje zdanie (2019/02/18 19:19)

luxxxis

nie spotkałem się z kolowrotkiem spro Chinskim całe życie holandia nie rozumiem z kąd takie opinie parę ich przerobiłem podobnie z peenem tylko trzeba go kupić na ebay u takie moje zdanie

Wpierw pomyśl o zakupie :
-okularów
-słownika języka polskiego
-nowej klawiatury
-kilku zgrzewek browca aby przeprosić wszystkich którzy czytają te twoje rozpieprzone słowa od których siatkówka się rozwarstwia psia jego mać. (2019/02/18 19:48)

hamlet1

nie napinaj się chłopcze (2019/02/18 19:59)

ryukon1975

nie spotkałem się z kolowrotkiem spro Chinskim całe życie holandia nie rozumiem z kąd takie opinie parę ich przerobiłem podobnie z peenem tylko trzeba go kupić na ebay u takie moje zdanie

Możesz żyć złudzeniami że Twoje kołowrotki są lepsze jak innych wędkarzy ale rzuć okiem w Google i wszelkie tajemnice się rozwieją. To że na pudełku jest adres firmy w USA nie blokuje tego że gdzieś z boku małym drukiem jest made in China.
http://www.forum.wedkarska-tuba.pl/topic/102-penn-z-chin/
https://forum.wedkuje.pl/f/kolowrotki/688312
Kołowrotków Spro nie będę szukał ale nie sądzę by takie cuda za 100-200 zł produkowali na Marsie.

(2019/02/18 20:12)

hamlet1

masz po 100 zł spadam sami fachowcy (2019/02/18 20:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975

Nie pisałem o Twoich rupieciach tylko o cenach kołowrotków Spro w naszych sklepach. Ogarnij się i czytaj to co inni piszą. Nie piszę o Tobie ani o Twoich wędkach czy kołowrotkach bo nic na ten temat nie wiem a patrząc na Twoje nie do końca zdrowe reakcje nawet nie chcę wiedzieć. (2019/02/18 20:23)

Sklep wedkuje.pl

Dragon Fishmaker II