Dragon Fishmaker II

/ 6 odpowiedzi
Witam . Założyłem ten post z prośbą o wytłumaczenie mi jak rozróżniac wielkości w/w kołowrotka Dragon Fishmaker są wielkości 925i 930i 935i oraz 1125i 1130i a takze 1135 i . Po parametrach widać że nie różnią sie niczym poza wielkosciami o 925 do 935 i od 1125 do 1135 . Dlaczego tez producent podał jakby dwie różne kategorie ? Korci mnie zakup prenumeraty WMH wraz właśnie z Fishamkerem . W prenumeracie jest rozmiar 1130 . Czy jest to drobny kołowrotek ? Do jakiego można go porównać gabarytowo ? 
kmiasko

Sam zastanawiam się nad kupnem. Jedyną różnicę jaką zauważyłem, 900-tki mają 8 łożysk, 1000-tki 10. (2014/10/09 23:06)

retek

różnica jest w ilości łożysk w modelu 900 jest i 8+rb a w 1000 jest ich 10+rb co do jakości poszukaj też na innych forach.pozdrawiam (2014/10/09 23:10)

lukasz-dlubis

Witam serdecznie,Jak widzisz poniżej kołowrotki tej serii różnią się wagą, pojemnością szpuli zapasowej jest ona troszkę głębsza oraz nawojem na obrót korbką. Powiem ci tak miałem w rękach 1130 i 1135 - ten pierwszy jest troszeczkę mniejszy i lżejszy poza tym niczym wizualnie się nie różnią. Ja jednak kupiłem ten większy po poradzie od znanego na forum pod  loginem ZanderHunter ten Pan ma go już ok 10miesięcy i jest bardzo z niego zadowolony. Rzuty są imponujące, nawijanie plecionki idealne, nie powoduje brody na plećce jak to często gęsto bywa. Ja mu zaufałem i nie narzekam kołowrotek jest wart tych pieniędzy.Polecam 
(2014/10/10 09:24)

TyberxSpin

Witam serdecznie,Jak widzisz poniżej kołowrotki tej serii różnią się wagą, pojemnością szpuli zapasowej jest ona troszkę głębsza oraz nawojem na obrót korbką. Powiem ci tak miałem w rękach 1130 i 1135 - ten pierwszy jest troszeczkę mniejszy i lżejszy poza tym niczym wizualnie się nie różnią. Ja jednak kupiłem ten większy po poradzie od znanego na forum pod  loginem ZanderHunter ten Pan ma go już ok 10miesięcy i jest bardzo z niego zadowolony. Rzuty są imponujące, nawijanie plecionki idealne, nie powoduje brody na plećce jak to często gęsto bywa. Ja mu zaufałem i nie narzekam kołowrotek jest wart tych pieniędzy.Polecam 

A czy potrafiłby Pan porównać go gabarytowo do jakiegos bardzie jznanego mlynka ? Np do Spro Red Arc 10300 ? Jest większy / mniejszy ?  (2014/10/10 20:18)

lukasz-dlubis

Hej wiesz nie znam tego młynka co pisałeś ale mam inny SHIMANO CATANA 1000FA i zrobiłem zdjęcie poniżej teraz już powinieneś widzieć różnice dragon jest dużo większy.Wiesz ja teraz chodzę za sandaczem i ten mały jednak przegrywa z dragonem:) (2014/10/10 22:13)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sklep wedkuje.pl

Dragon Fishmaker II