Zaloguj się do konta

Drabinki od kosza Jaxon

utworzono: 2013/04/19 09:10
krok

Witam

Chciałem kupić drabinki pod zestawy do tyczki i nie wiem, jakie będą pasować do kaset kosza AX-AK-KZE00? Na rynku jest masa różnych drabinek o różnych wymiarach tylko, które są b. dobre tak, aby wytrzymały przynajmniej z kilka sezonów. Z góry dzięki za odpowiedź.

[2013-04-19 09:10]

driver125

drabinki dobiera się do długości spławika
[2013-04-19 20:46]

roman55

Witam

Chciałem kupić drabinki pod zestawy do tyczki i nie wiem, jakie będą pasować do kaset kosza AX-AK-KZE00? Na rynku jest masa różnych drabinek o różnych wymiarach tylko, które są b. dobre tak, aby wytrzymały przynajmniej z kilka sezonów. Z góry dzięki za odpowiedź.


Do kaset Jaxona najlepiej będą pasować świetnie drabinki do zestawów firmy RIVA może ciut droższe ale zastosowana jakość plastyku do wyrobu tych drabinek pozwala na użytkowanie przez wiele sezonów praktycznie nie do zdarcia.
Polecane rozmiary drabinek do twego kosza:
Drabinka Rive 38cm x 2.6cm kolor CIEL zmieścisz do kasety - 10szt w poprzek kasety lub wzdłuż Drabinka Rive 26cm x 1,9cm kolor CARAMEL wówczas zmieścisz 20 drabinek. Każda z drabinek umożliwia mocowanie dwóch zestawów na jednej drabince – sama ekonomia a w praktyce wychodzi taniej niż drabinki pojedyncze. Po wsadzeniu drabinek do kasety pozostaje luz w granicach około 6-8mmm tylko z jednej strony kasety w który wkładasz pasek pianki neoprenowej lub ewentualnie jakiejś gąbki i drabinki masz stabilne na wcisk. Teraz możesz kosz odwrócić do góry nogami, a drabinki z zestawami pozostaną na swoim miejscu w kasecie. Zamieszczam poniżej fotkę takich drabinek..              

 Pozdrawiam

Ps. W części masz trochę racji kol. „driver 125” z tym doborem wysokości drabinek w stosunku do wielkości spławika, ale pytający pyta o dopasowanie drabinek do kaset które wchodzą w skład kosza JAXON AK-KZE001 lub 002 jak się należy domyśleć, a nie o dobór drabinki do spławika :).

[2013-04-20 11:08]

krok

Dzięki Roman55 za rzeczową  i na temat odpowiedź. Pozdrawiam [2013-04-22 06:43]