Zaloguj się do konta

DOTACJE Z OKRĘGU

utworzono: 2009/02/14 18:39
KYLON

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Chciałbym abyśmy podjęli dyskusję na temat; jak i na co mają wydawać pieniądze zarządy kół otrzymane z okręgu.Proszę o kulturalne wypowiedzi.Zapraszam. [2009-02-14 18:39]

rysiek38

Witaj Kylon - tak mysle ze na zebraniu kola mozna by to ustalic z czlonkami i przeglosowac wtedy nikt nie moze wam nic zarzucic choc napewno znajkda sie niezadowoleni (najczesciej ci nieobecni) [2009-02-14 18:49]

KYLON

Tak pomyślałem,że zaraz tu będziesz i witam Cię pięknie.Tak naprawdę to chciałbym wiedzieć jak inni by tymi pieniędzmi zarządzali.Ot żeby choć tutaj poczuli się prezesami kół lub ich członkami.i właśnie na co oni by te pieniądze rozdysponowali.Siemanko. [2009-02-14 19:09]

rysiek38

u nas w tym sezonie zostana przeznaczone na zarybianie a czesc na male odswiezenie siedziby.mielismy tez dodatkowa skladke na chyba 60ta rocznice kola po 5 zeta bo chcemy cos fajnego zorganizowac z tej okazji [2009-02-14 19:18]

swiezy

... ja myślę że zarząd dobrze gospodaruje pieniążkami { jestem w komisji rewizyjnej } ale było by miło jak zorganizowalibyście jakąś wycieczkę za małą odpłatnością żeby nie rujnować kieszeni emerytów i młodzieży . Myślę że było by wielu chętnych na tego typu wyjazd . Poza tym ostatnio nie pamiętam żeby takie wycieczki były organizowane w naszym kole ... [2009-02-14 19:46]

KYLON

Powiem szczerze,że myślałem o tym,ja nie widzę przeszkód,możemy podyskutować na zebraniu zarządu.Jeśli ktoś uzna nas Świeży za sympatycznych blogerów może zaproszą nas do siebie -oczywiście my wszystko finansujemy.Rozmawialiśmy kiedyś, ja i skarbnik z prezesem MPK A. Kopanią-powiedział,że da autokar za darmo.Jeśli możesz to przyjdź na zebranie 04.03.pogadamy. [2009-02-15 08:12]

26koles

W naszym kole są trzy wyjazdy na zawody . Morze , Wiartel i Bzura. Oczywiście za autokar płaci koło [2009-02-15 16:05]