Doświadczenia z drop shotem

/ 6 odpowiedzi
Pytanie jak w tytule. Jakie macie doświadczenia z drop shotem. Myślę tu głównie o łowieniu okoni w jeziorze. Wiem, że jeszcze sporo czasu do maja zostało, ale poczytałbym chętnie o waszych doświadczeniach z tą metodą.
89krzysztof


A co ma łowienie okoni z czekaniem do maja ? (2013/01/03 10:02)

grisza-78


A co ma łowienie okoni z czekaniem do maja ?

Myslę o spinningowaniu w maju. A co do metody drop shot nie mam w ogóle doświadczeń, dlatego pytam. (2013/01/03 10:34)

Tubylec1982


Ja tam coś próbowałem ale tylko z brzegu. Żadnych efektów ale się nie poddaje :) (2013/01/03 12:09)

brt3


Kiedyś łowiłem na boczniaka,wiedziałem że są okonie ale jakoś nie miały chęci ani ochoty do brań.Złowiłem może 5 szt.i postanowiłem się przewiązać:))) W ciągu 2 godzin pękła 100-ka:)))

Dodam tylko że nieco zmodyfikowałem zestaw,gdyż przynęta nie była zawiązana klasycznie jak w DS-ie,tylko na bardzo krótkim troczku,o dł.ok.5 cm.Przynętą był twisterek 2.5 cm.Kijek wklejanka 8 gr.

Polecam 

(2013/01/03 12:48)

grisza-78


Kiedyś łowiłem na boczniaka,wiedziałem że są okonie ale jakoś nie miały chęci ani ochoty do brań.Złowiłem może 5 szt.i postanowiłem się przewiązać:))) W ciągu 2 godzin pękła 100-ka:)))

Dodam tylko że nieco zmodyfikowałem zestaw,gdyż przynęta nie była zawiązana klasycznie jak w DS-ie,tylko na bardzo krótkim troczku,o dł.ok.5 cm.Przynętą był twisterek 2.5 cm.Kijek wklejanka 8 gr.

Polecam 


No to pięknie. Ja mam duże doświadczenia z trokiem , ale drop shot to co innego. Byle do wiosny ;) (2013/01/03 14:01)

grisza-78


A co ma łowienie okoni z czekaniem do maja ?

A ma to, że chcę im dać spokój w czasie tarła i chwilę po nim. Sezon spinningowy na jeziorach  zacznę w maju. (2013/03/23 23:30)