Doradźcie

/ 15 odpowiedzi
Wchodzę do systemu,loguję się, piszę godzinę.Gdy chcę publikować wyskakuje; jesteś nie zalogowany.Co robię nie tak, doradżcie.
u?ytkownik5769

Nie wiem co może być,ja jak piszę zawsze wchodzi.Pozdrawiam (2009/02/15 08:52)

bodzio0711

napisz do któregoś z administratrówstrony ,jamiałem problem z punktami,napisałem i rzeczywiśćie był błąd -pomogli (2009/02/15 10:11)

klocek

Za długo piszesz w "forum" nie wchodząc na główną stronę i system uznaje że nie korzystasz więc automatycznie Cię wylogowuje......takie zabezpieczenie przed osobami nieproszonymi. (2009/02/15 10:21)

ekoolo

Myślałem ,że portal obumarł,ale nadal wszystko jest OK:)))) (2009/02/15 10:28)

rysiek38

dlugie teksty pisz w jakimkolwiek notatniku poza portalem a potem poprostu kopiuj-wklej .mnie tez napoczatku szlag trafial (2009/02/15 12:33)

grek

Mi tez sie to czesto zdarza.Pisałem kiedys dosc dlugi tekst o histori wędkarstwa na stronie naszego koła.Po zakończeniu ZONK-nie jesteś zalogowany!!!Szlag mnie trafił!!!Teraz robie inaczej.Albo pisze w notatniku albo na bierzaco publikuje a nastepnie edytuje. (2009/02/15 12:42)

u?ytkownik3921

Jurku jeśli piszesz długi tekst, napisz go w jakimkolwiek edytorze (notatnik, office, open), a potem dopiero wklej na stronie portalu. Jak nie chcesz korzystać z edytora to po napisaniu tekstu na stronie portalu skopiuj go, zaloguj się ponownie i wklej. Poza tym wszystko robisz dobrze, tylko stronka jest wciąż niedoskonała.;-) (2009/02/15 12:46)

grek

Jest tez takie coś.jestem zalogowany,piszę na forum,piszę na stronie swojego koła a cały czas mi się wyświetla ze nie jestem zapisany do żadnego koła.W sumie mi to nie przeszkadza ale jest to trochę bez sensu (2009/02/15 13:22)

u?ytkownik7474

gdy piszesz artykuł to w nowym oknie więc jak skończysz to przed zapisaniem w osobnym oknie jeszcze raz się zaloguj i będzie ok też miałem ten problem ale ten sposób działa :D (2009/02/15 13:36)

u?ytkownik8030

DOKŁADNIE- to jest tak samo jak na stronach poczty np. onet. jesli przez jakis czas nie operujesz na strone, wygląda na to, że cie nie ma i stronka sama cie wylogowuje. Ja sam jak pisze coś dłuższego, robię to w jakimś edytorze i potem wklejam. Ale zawsze jak cos napiszę to robię KOPIUJ -bo jak tekst nie wejdzie to moge go wkleić w ponownie otwartym oknie komentarza. (2009/02/15 21:04)

swiezy

... zrób tak jak radzi tinca i wszystko będzie oki . Każdy z nas miał chyba ten problem po napisaniu artykułu zonk nie jestś zalogowany! i praca na nowo a tak tylko wklejasz i jest okej ale nie do końca bo sam w ofisie pisałem życzenia z liter ułożyłem napis sto lat a system po wklejeniu pokazał posta jako ciąg znaczków a musiałem się nieźle napracować . Ciekawe jak teraz będzie..... oo kk kk oo oo kk kk oo oo kkk oo oo kk kk oo .. . kk kk (2009/02/15 22:32)

swiezy

... no i lipa miało być . Duży napis o .k a znowu jest ciąg liter . Tak samo w edytorze tekstu odpowiedź na posta nie działa ni pogrubienie i kolor nawet jak wpisz w ofisie na niebiesko i pogrubię to post jest normalny ale może z czasem się coś zmieni ... (2009/02/15 22:38)

rysiek38

ano nie da sie - jedynie chyba tak mozna sie bawic na blogu ale tez niemam pewnosci a czasem by sie takie cos przydalo (2009/02/15 22:50)

u?ytkownik3921

Faktycznie office coś chrzani czasem-ja korzystam z darmowego Open office, wcześniej ze Star Office i żadnych problemów z wklejaniem na bloga i na forum. Co prawda zawsze piszę jako zwykły dokument tekstowy, bo inne formatowanie właśnie robi różne cuda. (2009/02/16 00:16)