Dopłata.

/ 2 odpowiedzi
Wybrałem się ostatnio na ryby na łowisko na którym byłem tylko jeden raz. Objechałem je dookoła i nie znalazłem wolnego miejsca.Ktoś poradził mi że mogę pojechać na t.z cypel,skorzystałem i pojechałem. Na miejscu dowiedziałem się że wjazd kosztuje 10.zł O.K. w końcu  ktoś o to dba i pilnuje porządku,mogę tam przebywać cały dzień kąpać się i opalać, ale jeżeli przyjechałem wędkować to muszę dopłacić 4 zł tylko dlaczego skoro właściciel cypla nie zarybia,a ryby i woda należy do PZW. Czy jest to zgodne z prawem proszę o radę.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
dayton


Jak dla mnie to jest glupota, jezeli PZW wydzierzawilo ten teren danej osobie to jak najbardziej moze pobierac za to pieniadze jezeli jest to jakas prywatna osoba, ktora nie ma udokumentowanego tego iz moze wprowadzic cenny za wstep to nie ma do tego prawa. (2010/06/28 20:46)

gusto


jeśli woda należy do PZW to co do dopłaty za wędkowanie dowiedz się w siedzibie koła co do opłat za przebywanie może byc różnie grunt w koło akwenu należy prawdo podobnie do osób prywatnych które mogą pobierac opłatę za wejście na jego grunt (2010/06/29 10:43)