Zaloguj się do konta

Dopłata za wędkowanie Okręg Piotkowski

utworzono: 2010/02/13 10:17
WojMatt

Witam wszystkich, podam poniżej informację, która z pewnością się przyda. Dotyczy dodatkowej opłaty za wędkowanie na wodach Piotrkowskich np. MM Sulejów itd....

Wysokość składki na rok dla zrzeszonych w Naszym kole wynosi 35,-  składkę można uiścić na poczcie, przelewem bankowym itp.

Składki członkowskie okresowe oraz opłaty dla niezrzeszonych można wpłacać na konto:

Bank PKO S.A. I O/Piotrków Tryb. Nr 87 1240 3116 1111 0000 3503 6308

Dowód wpłaty należy wypełnić czytelnie wpisując następujące dane:

- Imię i nazwisko

- Nr Karty Wędkarskiej

-tytuł wpłaty

-date wędkowania

- w przypadku wpłaty wielokrotności składki jednodniowej okres kolejnych dni, w których wędkowanie będzie się odbywało.

Pozdrawiam

[2010-02-13 10:17]

slawomir66

Witam serdecznie. Zainteresowanych porozumieniem Zarządów Piotrkowskiego i Kieleckiego odsyłam na stronę :
www.pzw.org.pl/40/wiadomosci/24619/64/wykaz_porozumien_na_2010_rok
załącznik nr 2 (dotyczy ZO Kielce).
Dodam tylko że jeśli nie dokona się opłaty w okręgu wskazane byłoby wysłać taką dopłatę pocztą lub w banku. Do czego zmierzam. Będąc na szkoleniu strażników przedstawiciele PSR sugerowali takie właśnie rozwiązanie bo mając pieczątkę poczty lub banku w pewien sposób mamy potwierdzenie wykonania dopłaty. Przelew przez internet nie daje nam potwierdzenia a sam wydruk będzie musiał być potwierdzany przez PSR w danym Okręgu.
Ja sam na stronie swojego koła zamieściłem wzór przekazu pocztowego aby ułatwić kolegom wypełnienie go.
[2010-02-13 14:43]

karoltsu1

& Slawomir66
Dziękuję za zamieszczenie załączniku oraz przypomnienie formy bezproblemowego jego realizacji.
[2010-02-13 15:25]

Tomasz111

Czy opłatę na środki pływające też można dokonać przekazem pocztowym, czy może musi być jakaś wklejka w legitymacji jak miało to miejsce do tej pory? [2010-02-13 18:30]

slawomir66

Na to pytanie nie umiem odpowiedzieć natomiast proponuję wysłać pytanie mailem lub telefonicznie poprosić dyrektora biura o odpowiedź. Telefon do ZO w Piotrkowie Tryb.
 44 646 43 45  ;   44 646 57 93. [2010-02-13 20:00]

Tomasz111

Dzięki. Pozdrawiam. [2010-02-13 20:53]

KYLON

To jest kurna chore!!!!!!!!!!!Mamy porozumienie miedzy okręgiem Kielce i Piotrków Tryb.a jeszcze musimy robić dopłatę połowę składki okręgowej tj.35 zł.I znowu się zaczęło wyszarpywanie dodatkowej kasy od wedkarzy.To po jakiego buca są te porozumienia szału idzie dostać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Płacić,płacić  płacić,płacić,płacić ile jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Czy kogoś pojebało!!!!!!!!!!!!!
[2010-02-24 18:35]

orson1

w pełni się z tobą zgodze,moim zdaniem temat porozumien między okregami jest zły,osobiscie polecał bym naszym władzom inne rozwiązanie.Dlaczego nie można by powrócic do składek na wody krajowe PZW,jest to najlepsze rozwiązanie.Jesli ktoś nie wedkuje poza swoim kołem nie opłaca krajówki,a jesli ktos czesto jezdzi w inne piękne i zasobne w ryby czesci naszego kraju wnosi opłate w maciezystym kole i po sprawie.Ja osobiście mam teraz dylemat{o czym już pisałem}nie chce odchodzic z mojego koła ale sytuacja tego wymaga,lub po prostu wykupwanie karnetów kilku dniowych,więc jak piszesz pieniądze!
[2010-02-25 23:39]

lukaszzz13

Witam. Mam pytanko... czy na wędkowanie na Maleńcu potrzebna jest jakaś dopłata czy wędkujemy z opłatami pzw Kielce?????
[2010-03-10 14:13]

badek87

Chciałbym się upewnić w jednej kwestii. Przynależę do okręgu mazowieckiego, więc muszę wpłacić 35zł na podane w pierwszym poście konto i zachować potwierdzenie z pieczątką z poczty i w razie kontroli muszę mieć to przy sobie? Dodam jeszcze że chcę wędkować na Zalewie Sulejowskim.
[2010-03-11 15:04]

slawomir66

Pierwszy wpis i kwota 35,00 dotyczy okręgów Kieleckiego i Piotrkowskiego, które podpisały ze sobą porozumienie. Okręg Mazowiecki do którego ty należysz nie ma porozumienia z Piotrkowskim dlatego też ta kwota nie dotyczy ciebie. Ile będziesz musiał dopłacić aby wędkować na Zal. Sulejowskim nie wiem. Wydaje mi się, że będziesz musiał dokonać opłaty okręgowej okręgu Piotrkowskiego tj 60,00. Ale na pewno nie wiem. Proponuję więc spytać u źródła mailem: pzw@piotrkow.home.pl 
lub telefonicznie:
 44 646 43 45  ;   44 646 57 93
Na pewno uzyskasz najściślejsze odpowiedzi.
Pozdrawiam.
[2010-03-11 16:15]