Dopłata na łowisko Piaseczno k. Lublina

/ 9 odpowiedzi
Czy na to łowisko potrzebna jest dopłata???I czy jak jest konieczna to musze ją płacić jak jestem Okręgu Radom?
mateuszwos


Nie wiem czy wybierasz się tylko na ryby czy  łączysz wypad z wypoczynkiem, bowiem jezioro Piaseczno nie jest teraz atrakcyjne wędkarsko przez wzgląd na tłumy ludzi. Co innego Jezioro Rogóźno znajdujące się w pobliżu. Tam jest ryba i są także naprawdę piękne okazy. Łowiono tam karpie powyżej 20 kg podobnie jak ogromne amury. Ryby o mniejszych gabarytach także jest dostatek. Nie wiem jak w tym roku ale z tego co pamiętam to przed laty nie było żadnych dodatkowych opłat. Najlepiej zadzwoń pod nr pierwszego lepszego kempingu i zapytaj. Tam wszystkiego się dowiesz. (2013/07/22 10:07)

mateuszwos


Rogoźno to łowisko licencyjne, a informacje i kontakt znajdziesz pod linkiem. 
http://www.j.rogozno.pzw.org.pl/dane_podmiotu

Tak zgadza się, Rogóźno to łowisko specjalne. Nie bez przyczyny pływają tam większe ryby niż na pozostałych jeziorach poj. Łęczyńsko-Włodawskiego. (2013/07/22 10:31)

Atrakcyjny Kazimierz


Nie wiem czy wybierasz się tylko na ryby czy  łączysz wypad z wypoczynkiem, bowiem jezioro Piaseczno nie jest teraz atrakcyjne wędkarsko przez wzgląd na tłumy ludzi. Co innego Jezioro Rogóźno znajdujące się w pobliżu. Tam jest ryba i są także naprawdę piękne okazy. Łowiono tam karpie powyżej 20 kg podobnie jak ogromne amury. Ryby o mniejszych gabarytach także jest dostatek. Nie wiem jak w tym roku ale z tego co pamiętam to przed laty nie było żadnych dodatkowych opłat. Najlepiej zadzwoń pod nr pierwszego lepszego kempingu i zapytaj. Tam wszystkiego się dowiesz.

Karpie amury powyżej 20kg...piękne okazy no no,też bym się takimi zachwycał.  http://forum.wedkuje.pl/f,jaki-karp-najsmaczniejszy-wagowo,649447,25.html
http://forum.wedkuje.pl/f,zarybianie-amurem,650915,0.html (2013/07/22 10:50)

mateuszwos


W razie kontroli to musisz mieć przy sobie kartę wędkarską, potwierdzenie opłaty składek na bieżący rok, oraz wypełniony rejestr połowu ryb. (2013/07/22 14:13)

kuba234p


W razie kontroli to musisz mieć przy sobie kartę wędkarską, potwierdzenie opłaty składek na bieżący rok, oraz wypełniony rejestr połowu ryb.

więc spoczko , wszystko mam. Dziekuje za odpowiedzi , rozumiem że nie musze robić żadnych dopłat na ten zbiornik. (2013/07/22 20:33)

kasalka


Zobacz w swoim radomskim zezwoleniu czy przypadkiem nie obejmuje też Lublina. Wydaje mi się że zezwolenie i rejestr są wzajemnie honorowane i nie trzeba pobierać dodatkowego. Przynajmniej kiedyś tak było. I jest tak między Radomiem-Kielce, Kielce-Lublin i jeszcze kilkoma Okręgami. (2013/07/22 22:47)