Dopłata do opolskiego w 2014

/ 8 odpowiedzi
Jak można było pobierać opłaty na opolskie od swoich członków bez informowania nas,że są zmiany.Wykupiłem dopłatę tylko ze względu na wyrobisko GŁębocko i co??? i d..a!!!!!! CO O TYM SĄDZICIE? TAK TO ZOSTAWIĆ? KTO TAKIE POROZUMIENIE ZAWARŁ - PONAD 70 ZBIORNIKÓW MNIEJ A 20 zł więcej niż w zeszłym roku CHAMSTWO!!!!!
Arcymisiek


Jakby tak człowiek chciał opłacić wszystkie okręgi w naszym pięknym kraju, a mamy ich 45, to wyszła by niezła sumka. :/ (2014/02/19 22:53)

Lazlozip


W czym problem? Nie wiedziałeś, że dopłata do opolskiego wynosiła 100 zł? (2014/02/21 01:08)

dolnoslaskie


Polo 66 , masz oczywiście 100% racji. Takie porozumienia podpusuje Nasz ZO Wrocław i to im powinniśmy dziękować. A co do opłaty za 100 zł to uważam, że skarbnicy przed przyjeciem tej opłaty na opolskie powinni poinformować lub pokazać zezwolenie z wykazem wód. Wówczas sprawa była by całkiem jasna. Jeżeli wykupiłeś już za 100 zł to niestety chcąc łapać np. w Głębocku musisz ponownie zapłacić ale już 150 zł bo dopłaty za 50 zł nie zrobisz ponieważ nie ma takiego znaczka. Reasumując zapłacisz łącznie 250 na opolskie - HURA !!! Ja wykupiłem znaczek za 150 i nie mam problemów. A TY podziękuj swojemy skarbnikowi, że wepchnął Cię na minę.  Pozdrawiam (2014/02/23 18:15)

Lazlozip


A to rzeczywiście skur...syństwo. (2014/02/23 22:05)

czato22


popieram cię polo66 w 100% (2014/02/25 09:34)

Zibi60


W Okręgu Opole wprowadzono jeszcze inne kuriozalne przepisy:

"Zakres i zasady stosowania ulg i zwolnień w członkowskiej składce okręgowej w 2014 r.
  Członkowie PZW w wieku od 16 do 24 lat, posiadający legitymacje szkolne lub studenckie są uprawnieni do 50 % zniżki w członkowskiej składce okręgowej.

 Honorowi członkowie PZW zwolnieni są z członkowskiej składki okręgowej na podstawie wpisów do legitymacji członkowskiej.

 Członkowie PZW odznaczeni złotą odznaką z wieńcami PZW, zwolnieni są z członkowskiej składki okręgowej Okręgu PZW z/s w Opolu na podstawie wpisów do legitymacji członkowskiej.

 Członkowie Okręgu PZW z/s w Opolu odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW korzystają z 50 % zniżki w członkowskiej składce okręgowej Okręgu PZW z/s w Opolu. Członkowie PZW nie będący członkami Okręgu PZW z/s w Opolu nie korzystają ze zniżek w członkowskiej składce okręgowej Okręgu PZW z/s w Opolu.

 Członkowie Okręgu PZW z/s w Opolu w wieku powyżej 65 lat (mężczyźni) i 60 lat (kobiety) korzystają z 50 % zniżki w członkowskiej składce okręgowej Okręgu PZW z/s w Opolu. Członkowie PZW nie będący członkami Okręgu PZW z/s w Opolu nie korzystają ze zniżek w członkowskiej składce okręgowej Okręgu PZW z/s w Opolu.

Do okresowych członkowskich składek okręgowych Okręgu PZW z/s w Opolu nie stosuje się jakichkolwiek ulg." (2014/02/25 13:18)

Lazlozip


Dobra ok, w takim razie powiedzcie mi gdzie mogę sprawdzić łowiska dopuszczone do łowienia w ramach porozumienia? Albo może inaczej bo interesuje mnie tylko Otmuchów, Głębinów i cała Nysa Kłodzka na odcinku opolskim. Czy to co mnie interesuje wchodzi w zakres łowisk w opolskim dostępnych w ramach zwykłej dopłaty 100 zł?   (2014/02/26 01:05)

piotrek830220


Panie Stojowski proszę za poznać się zakresem obowiązków skarbnika a nie wypisywać koleje bzdury i oszczerstwa (2014/03/05 10:51)