Zaloguj się do konta

Domowe kulki proteinowe-przechowywanie

utworzono: 2017/05/07 20:00
Booogu

Witam. Pragnę zapytać bardziej doświadczonych kolegów o poradę. Mianowicie mam składniki na dużą partię kulek proteinowych, planuję zrobić 10 smaków po ok 2kg. Więc nie użyje wszystkich na jednej zasiadce. I tu pojawiają się moje pytania: Co zrobić by nie zepsuły mi sie zbyt szybko? - czytałem o tym i niektórzy piszą żeby mrozić, czego nie chciałbym robić bo mam wrażenie że podczas rozmnażania dostaną wilgoci i nie będą dobrej jakości. A inni piszą o konserwantach i to szczerze wydaje mi się odpowiednie, podczas produkcji dosypać konserwantu i wysuszyć, wydaje mi się, że tak przygotowane powinny długo przeżyć I czy kulki trzeba gotować, a czy nie wystarczy ich ususzyc? - wydaje mi się że ugotowanie kulek zabije ich smak zapach itd... I , że po samym ususzeniu a nie po ugotowaniu i ususzeniu będą dłużej zdatne do uzycia. Ja mianowicie zrobil bym tak : Zrobil kulki z dodatkiem konserwantu, i nie gotował bym tylko je ususzył i suche wsypał bym do słoików. Napiszcie co Wy byście zrobili i jesli macie jakieś uwagi też na nie czekam. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam. [2017-05-07 20:00]

Jędrula

https://www.youtube.com/watch?v=5vwqvEnslM0 [2017-05-07 22:43]

Booogu

dzięki serdeczne za pomoc i za zainteresowanie... i ciekawy kanał trzeba przyznać... jeszcze na niego nie trafiłem [2017-05-08 08:25]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia