Zaloguj się do konta

Dominacja wedkuje.pl wśród portali wędkarskich

utworzono: 2012/11/11 16:58
wedkarz855

witam koledzy, do wędkarstwa powróciłem po kilku latach.jak widać świat internetu przeżywa rozkwit.czy nie sądzicie ze nasze hobby jest słabo prezentowane w internecie??myśle ze wedkuje pl to jeden z nielicznych profesjonalnie zrobioncych portali. szukałem w sieci i niewiele tego jestpozdrawiam [2012-11-11 16:58]

marys80

Słuszna uwaga kolego. Może dlatego że w większości zajmują się tym fanatycy tacy jak my???Ja odwiedzam jeszcze splawik.com, wedkarskiportal.pl i te nasze PZW strony. Pzw nie są najlepsze ale cos tam mozna poczytać w sumie.pozdrawiam [2012-11-11 16:48]

wedkarz855

Możliwe ze masz racje kolego. wedkuje.pl podchodzi dosc profesjonalnie do tematu. Portale o któeych wspoinasz rowniez znam i wydaja sie byc ok. Pominal bym PZW strony bo mi osobiscie informacje się nie podobaja a powinno to byc bardzo profesjonalnie prowadzone. [2012-11-11 17:04]

kozia82

an tym portalu trzeba przyznac ze jest wszystko dość ładnie poukładane. udzielanie się innych wędkarzy jest imponujące. mam założone konta praktycznie na wszystkich portalach ale odwiedzam tylko wedkuje.pl, otobranie.pl, wedkarskiportal.plco dla mnie jest wazne? życie na portalu i odświeżanie informacji albo aktywność innych użytkownikówpozdrawiam [2012-11-11 17:22]

kozia82

troche jeszcze się upewniłem, poszukałem, poczytałem i prawda że inne portale (oprócz http://www.wedkarskiportal.pl/) nie mają wiele do zaoferowania. bida bida w tym naszym kraju !!! ;) jeśli chodzi o fora wędkarskie to jeszcze coś można wyhaczyć ale to dlatego że forum można za małe pieniądze ruszyć. no nic kolega chyba się nie pomylił [2012-11-11 17:35]

marys80

w bogatszych krajach wygląda to trochę inaczej. w Polsce prawdą jest ze w 90% tego typu portali to fanatycy [2012-11-11 19:11]

wedkarz855

w bogatszych krajach wygląda to trochę inaczej. w Polsce prawdą jest ze w 90% tego typu portali to fanatycy


dokładnie tak jak mówisz kolego [2012-11-12 16:50]

Jack14

Racja to jest jedyny portal, który wczoraj wywlił jednego nie pokornego i ma dwóch trzech.... kolejnych i dlatego się "nakręca".

 

[2012-11-12 18:05]

Racja to jest jedyny portal, który wczoraj wywlił jednego nie pokornego i ma dwóch trzech.... kolejnych i dlatego się "nakręca".

 






No tak jest bo firmie chodzi tylko o kase . Nie o wędkarstwo ,hobby ,porady czy atmosferę na forum a o KASE. myślicie że o co chodzi z tymi punktami?? o to abyście to wy sie "produkowali" nad artykułami ,zakładali blogi,pisali porady itp a firma zarabiała kase . Im więcej klientów portalu/forum tym większa szansa na sprzedaż kont vip i na sprzedaż w sklepie wędkuje. [2012-11-12 18:32]

Jack14

Brawo.

Ale wiesz, ze nikt tego nie przeczyta?

[2012-11-12 19:01]

wobler 1995

Ja preferuje jerkbait.plOpinie i porady są dużo bardziej profesjonalne niż tutaj [2012-11-12 19:34]

wedkarz855

tak to niestety wyglądaplusem jest to ze majac kilka portali o róznej tematyce sam silnik serwisu (techniczny aspekt) jest rozwijany całkiem sprawnie. mija się to troche z samym hobby ale nic nie ma za darmo [2012-11-12 20:21]

marys80

Ja preferuje jerkbait.plOpinie i porady są dużo bardziej profesjonalne niż tutaj

ja własnie oprócz wedkuje.pl odwiedzam jeszczehttp://wedkarskiportal.plnie czuc tam takiego przepychu tylko czuć ryby ;) ale moze to kwestia czasu [2012-11-12 20:39]

kozia82

Wiecie, za darmo to nawet w ryj cieżko dostać :D heheh [2012-11-12 20:41]

pokemon0225

Ale i tak fajna,miła atmosfera tu panuje :) [2012-11-12 22:36]

Drodzy Koledzy oj bardzo się mylicie pisząc że jest to portal dobrze zrobiony pod względem technicznym. Ja już tu siedzę ponad 2,5 roku i przez ten czas naoglądałem się bubli od groma. Aby nie być gołosłownym rzucę przykład pierwszy z brzegu: wyszukiwarka. Jest ona do d...py, inaczej się nie da tego czegoś opisać. Nic nie kuma, dwa wyrazy to totalna abstrakcja dla niej. Ciężko też znaleźć konkretny artykuł mimo że zna się jego tytuł. Żenada. Poza tym co rusz jakieś problemy techniczne w panelu moderowania. Następnie dziwny wygląd postów gdy sie cytuje kogoś. Zresztą widać to w przypadku postu Kolegi @Jarek11. I samo zażądzanie tym portalem, Redakcja praktycznie nie odpowiada na wiadomości a bywało że moderatorzy robili tu co chcieli, całkowicie bezkarnie. Jednak co mnie tu trzyma to wielu, bardzo wielu wspaniałych ludzi których łączy pasja choć czasem dzielą same poglądy jak ją realizować. Ci którzy mnie znają wiedzą dokładnie o co mi chodzi:) No i że jest to chyba najbardziej "żywe" forum, ciągle coś się dzieje. Czasem dobrego, czasem złego ale nie ma monotonii. Pozdrawiam!
[2012-11-12 22:43]

jacenty75

Ja preferuje jerkbait.pl Opinie i porady są dużo bardziej profesjonalne niż tutaj


Ja tam chętnie zaglądam żeby poogladac fotki. Oni tam maja "zboczenie" na punkcie fotografi - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. [2012-11-13 08:40]

wedkarz855

Drodzy Koledzy oj bardzo się mylicie pisząc że jest to portal dobrze zrobiony pod względem technicznym. Ja już tu siedzę ponad 2,5 roku i przez ten czas naoglądałem się bubli od groma. Aby nie być gołosłownym rzucę przykład pierwszy z brzegu: wyszukiwarka. Jest ona do d...py, inaczej się nie da tego czegoś opisać. Nic nie kuma, dwa wyrazy to totalna abstrakcja dla niej. Ciężko też znaleźć konkretny artykuł mimo że zna się jego tytuł. Żenada. Poza tym co rusz jakieś problemy techniczne w panelu moderowania. Następnie dziwny wygląd postów gdy sie cytuje kogoś. Zresztą widać to w przypadku postu Kolegi @Jarek11. I samo zażądzanie tym portalem, Redakcja praktycznie nie odpowiada na wiadomości a bywało że moderatorzy robili tu co chcieli, całkowicie bezkarnie. Jednak co mnie tu trzyma to wielu, bardzo wielu wspaniałych ludzi których łączy pasja choć czasem dzielą same poglądy jak ją realizować. Ci którzy mnie znają wiedzą dokładnie o co mi chodzi:) No i że jest to chyba najbardziej "żywe" forum, ciągle coś się dzieje. Czasem dobrego, czasem złego ale nie ma monotonii. Pozdrawiam!

no niestety tak działa monopol ale nikt nie broni innym portalom się wybic ;) wiadomo cieżko ale możliwe do wykonania ;) [2012-11-13 09:59]

cro-mags

jak komuś mało zapraszam na wcwi - fajna galeria /ale jeszcze lepsza anty galeria/
[2012-11-13 14:05]

marys80

jak komuś mało zapraszam na wcwi - fajna galeria /ale jeszcze lepsza anty galeria/

co to jest  wcwi ? ;) [2012-11-13 17:34]

ZanderHunter

jak komuś mało zapraszam na wcwi - fajna galeria /ale jeszcze lepsza anty galeria/

co to jest  wcwi ? ;)




WCWI - Wędkarskie Centrum Wymiany Informacji...


P:)
[2012-11-13 17:43]

jakubnob

ja tez odwiedzam jerkbait i musze stwierdzic ze porady i klimat na forum jest tam owiele lepszy lecz jest to forum poswiecone jedynie spinningowi i castingowi  WebRepcurrentVotenoRatingnoWeight [2012-11-13 17:57]

ryukon1975

ja tez odwiedzam jerkbait i musze stwierdzic ze porady i klimat na forum jest tam owiele lepszy lecz jest to forum poswiecone jedynie spinningowi i castingowi  WebRepcurrentVotenoRatingnoWeight








a ja nie lubię ograniczeń :)
[2012-11-13 18:35]

ZanderHunter

ja tez odwiedzam jerkbait i musze stwierdzic ze porady i klimat na forum jest tam owiele lepszy lecz jest to forum poswiecone jedynie spinningowi i castingowi  WebRepcurrentVotenoRatingnoWeight








a ja nie lubię ograniczeń :)



...no to piona Krzysztof bo ja też nie lubię ograniczeń...:)
[2012-11-13 18:45]

endriu1994

Ja lubię wędkuje za przejrzystość i całkiem miłą atmosferę na forum.
[2012-11-13 19:12]

wedkarz855

Ja preferuje jerkbait.plOpinie i porady są dużo bardziej profesjonalne niż tutaj

ja własnie oprócz wedkuje.pl odwiedzam jeszczehttp://wedkarskiportal.plnie czuc tam takiego przepychu tylko czuć ryby ;) ale moze to kwestia czasu

skoro jesto to serwis poświęcony tylko spinningowi i castngowi (cokolwiek to znaczy) to odpada. spinning jest OK ale nie ma to jak starcie wielu "grup wędkarskich" :)   [2012-11-13 22:37]