Dominacja wedkuje.pl wśród portali wędkarskich

/ 61 odpowiedzi
u?ytkownik32263


ja tez odwiedzam jerkbait i musze stwierdzic ze porady i klimat na forum jest tam owiele lepszy lecz jest to forum poswiecone jedynie spinningowi i castingowi 








a ja nie lubię ograniczeń :)

No Krzysiu znów muszę się z Tobą zgodzić;) I Andrzejem też:) Pozdro Chłopaki! (2012/11/13 22:43)

u?ytkownik137822


Przepraszam ze sie wtrace. A co powiecie o www.forumsumowe.pl .? Z tego co wyczytalem na ich temat to wlos sie jezy. (2012/11/13 22:52)

centrogres


Przepraszam ze sie wtrace. A co powiecie o www.forumsumowe.pl .? Z tego co wyczytalem na ich temat to wlos sie jezy.


Ja jestem użytkownikiem forumsumowe.pl , zgadza się włos się jeży na głowie od ciekawych ludzi i tematów. (2012/11/14 15:11)

u?ytkownik32263


Przepraszam ze sie wtrace. A co powiecie o www.forumsumowe.pl .? Z tego co wyczytalem na ich temat to wlos sie jezy.

To totalne bzdury znalazłeś bo jest to świetne forum z czytelnymi lecz twardymi zasadami. I ogromną rzeszą ludzi o wielkim sercu przyjaźnie nastawionych do otaczającego świata. Coś wiem na ten temat bo obok sandacza też mnie kręci sum więc czasem też tam zaglądam. (2012/11/14 18:30)

luxxxis


witam koledzy, do wędkarstwa powróciłem po kilku latach.jak widać świat internetu przeżywa rozkwit.czy nie sądzicie ze nasze hobby jest słabo prezentowane w internecie??myśle ze wedkuje pl to jeden z nielicznych profesjonalnie zrobioncych portali. szukałem w sieci i niewiele tego jestpozdrawiam



A Jerkbait,FORS,WCWI,stary MUSKY Jacka Jóżwiaka?...tam jest profesjonalizm,miłość do wędkarstwa,tam się nauczysz etyki i szacunku dla ryb,szacunku dla Polskiej przyrody.Tu na wędkuje jest sieczka,tylko tu znajdziesz zgłaszane do tabeli rekordów szczupaki ze stycznia,komplety 5-6 szt potoków czy dumnych łowców sumów po 40kilka centymetrów....O fantastycznych fotkach królowej dunajca wiszącej nad klozetem czy biednych,żywych okoniach ciąganych na łańcuchu za łajbą nie wspomnę...Tylko tu znajdziesz posty z zapytaniem jak złowić pstrąga na robaka i relacje z marcowych poszukiwań esoxów...Pod względem konstrukcji samej strony,jej przejrzystości czy szaty graficznej to faktycznie-czapki z głów panowie,jednak oceniając ją z perspektywy wędkarza,miłośnika przyrody,to na usta ciśnie się tylko jedno słowo-TRAGEDIA.Jestem (byłem?) tu praktycznie od początku,i uwierz mi-mam co pamiętać,wędkuje.pl na przestrzeni tych lat uległo diametralnej zmianie,zmianie na gorsze niestety.Ubyło prawdziwych pasjonatów,świetnych blogerów,zanikły pełne pasji i humoru rozmowy o dupie maryny czy linach buszujących w krzakach maryśki... (2012/11/17 19:55)

JKarp


Cześć" A Jerkbait,FORS,WCWI,stary MUSKY Jacka Jóżwiaka?..."
A pamiętasz SWI czyli Stowarzyszenie Wędkujących Internautów ?JK (2012/11/17 21:01)

luxxxis


Hai Klos,cześć Karpiu:))
A pewnie że pamiętam SWI...toć to klasyk,legenda,naszpikowany pasją i prawdziwym wędkarstwem.To się wtedy nawet inaczej jakoś czytało,lepiej...Pamiętam także stare artykuły pisane przez Jacka Jóżwiaka,Zacharczyka,Duszę.....ech,do dziś dnia je na wyrywki pamiętam...A teraz? wpierw przez komerchę trzeba się przebić... (2012/11/18 19:35)

marys80


no jest troche tych stronek... jedne lepsze drugie gorsze ;) na kilku nawet sie zarejestrowalem i niekiedy miłe zaskoczenie. fajnie jeśli nie bije komercją ale nie oszukujmy się nie może być dobrze zrobiony portal za free! ;) (2012/11/26 17:27)

wedkarz855


moim zdaniem NIE. cały sukces to oddanie wędkarzy.sukces ekipy wedkuje to odpowiedni marketing (2012/11/26 20:12)

Janik1


Wedkuje.pl to nie jest portal profesjonalny ani specjalistyczny a raczej ogólny.Profesjonalne portale to jerkbait.pl i wcwi.pl tematyka spining casting a matchfishing.pl to dla spławikowców (2012/11/26 20:35)

kazik


Witam starych bywalców . Chyba mogę napisać że tu jestem jednym z tych co od początku na tym portalu istnieją . Jest to jeden z najstarszych i społecznościowych portali i dlatego taki sukces . Od początku wiele się tu działo , wielu ubyło , wielu nowych przybyło , wielu starych bywalców założyło nawet własne portale . Sukces polega na tym że przez lata doświadczeń , zmian jakie się dokonały zrobił się bardziej uporządkowany i przyjazny . Jest to portal społecznościowy , a nie jakieś tam kąciki wzajemnej adoracji jak to bywa gdzie indziej i dlatego ten sukces .

(2012/11/26 21:32)

u?ytkownik102195


Witaj Kazik. Mądrego to i dobrze posłuchać. (2012/11/26 21:56)

marys80


Witam starych bywalców . Chyba mogę napisać że tu jestem jednym z tych co od początku na tym portalu istnieją . Jest to jeden z najstarszych i społecznościowych portali i dlatego taki sukces . Od początku wiele się tu działo , wielu ubyło , wielu nowych przybyło , wielu starych bywalców założyło nawet własne portale . Sukces polega na tym że przez lata doświadczeń , zmian jakie się dokonały zrobił się bardziej uporządkowany i przyjazny . Jest to portal społecznościowy , a nie jakieś tam kąciki wzajemnej adoracji jak to bywa gdzie indziej i dlatego ten sukces .


"Witam starych bywalców""a nie jakieś tam kąciki wzajemnej adoracji"
ja bylem stałym bywalcem ale mi usuneli konto :))ale juz tych "nie stalych" nie witasz ? :D (2012/11/26 22:21)

wedkarz855


wielu ubyło , wielu nowych przybyło , wielu starych bywalców założyło nawet własne portale


jakie np? chetnie popatrze co z tego wyszlo :)

(2012/11/26 22:51)

wedkarz855


wielu ubyło , wielu nowych przybyło , wielu starych bywalców założyło nawet własne portale





jakie np? chetnie popatrze co z tego wyszlo :) (2012/11/26 22:52)

u?ytkownik102195


Poszperaj w sieci. Idź na WTV, na Tinca Forum, na Kill & Grill, poszukaj Birbanta kol. Mateusza Wosia, oblukaj stronkę Norbiko1, jak się dobrze napniesz, to pewnie znajdziesz takich stron i for wiele. (2012/11/27 07:12)

marys80


Poszperaj w sieci. Idź na WTV, na Tinca Forum, na Kill & Grill, poszukaj Birbanta kol. Mateusza Wosia, oblukaj stronkę Norbiko1, jak się dobrze napniesz, to pewnie znajdziesz takich stron i for wiele.


WTV - calkiem niezle :) gdzies spotkalem ale nie sprawdzilem (dobra robota ;) )tinca - chyba odpadaBirbant - nie widzeNorbiko1 tylko widze na wedkujepljeszcze bym dodał wedkarskiportal.pl  tez tutaj byl kiedys ten kolegagłowny problem na innych portalach to brak życia (no moze z malymi wyjatkami)jesli widze ze po raz setny na stronie głównej jest ten sam artykuł to mi sie słabo robi (2012/11/28 14:43)

baloonstyle


Jeżeli chodzi o szatę graficzną i przyjazność portalu to wedkuje  jest naprawdę spoko.
Jezeli chodzi o wiedzę to nigdy nie udało mi się uzyskać jej na żaden temat. Zawsze były teksty "a po co ci to ?, czegoś takiego nie wiesz?". Raz tylko udało mi się uzyskać rzetelną odpowiedź na temat zakupu feedera ale poszła ona na priv.
Jest sporo portali gdzie naprawdę człowiek nie musi pytać bo nurtujące pytania już dawno zostały wyjaśnione i to w taki sposób ze nie ma niedomówień.
Z tym co pisze kolega luxxxis zgodzę się w 100%.
Wszystko to co działo się tu zadziałało na mnie i obecnie sam prowadzę portal regionalny. Sami ludzie z okręgu, spotykamy się nad wodą, poznajemy się jest super grupa. Łatwo uzyskać informacje nie ma żadnych przepychanek.

Pojawiam się Tu jedynie jak na innych portalach nie mogę złapać znajomych. Bądź oglądam zdjęcia w sieci.

Portal ma potencjał ale brak mu silnej reki prowadzącego. Takie są moje odczucia.

A co do dominacji to jest to tylko dominacja statystyczna gdyż cokolwiek w Google wpiszemy o tematyce wędkarstwa to w pierwszych 10 pozycjach pojawia się wedkuje.pl
niestety ilość nie przekłada się na jakość.


(2012/11/28 15:34)

spokojny


Widzę i pozdrawiam wszystkich bez wyjątku, stałych i starych bywalców w.pl, kilka lat przeleciało a tu nadal wojenki jak dawniej, może tylko język jakiś łagodniejszy. A o dominacji nie ma tu co mówić, bałagan tu jest jak był, dlatego ludzie przychodzą i po dwadzieścia takich samych tematów zakładają bez korzystania z przeglądarki, bo wiedzą że nikt im za to uszu nie urwie :) dlategoo rzadko tu zaglądam.  (2012/11/28 17:58)

spokojny


He he "...j ja  tyllko po gitarrrę przyszedłem ...." (2012/11/28 20:42)

KLEPA683


gitara godosz a mandolina moge być (2012/11/28 20:49)