Zaloguj się do konta

Domek na Mazurach

utworzono: 2014/05/12 18:29
marczelo88

Witam,
Dużymi krokami zbliża mi się urlop i szukam domku na mazurach. Oczywiście nad samą wodą,dostęp do łódki itd. Dużo tego jest w internecie,ale może któryś z kolegów mógł by coś polecić. Najlepiej jakby to było na jakimś odludziu,spokój,cisza tylko rybki i piwko no i kobitka :)
z góry dzięki za odpowiedzi   [2014-05-12 18:29]

lasvegas

CześćCiężki temat. Od ośmiu lat 4 dni w tygodniu spędzam w warm-maz, zawodowo oczywiście. Wg mnie ciekawy rejon (miejscówki nie podrzucę, bo raczej po hotelach większych miast się tułam) to okolice Szczytna i Olsztynka. Koło Olsztynka jest miejscowość Szwaderki z gosp. rybackim o tej samej nazwie, często kupuję tam rybkę i czasem zajrzę nad wodę. Święty spokój, wody podobno rybne, a i ze znalezieniem agroturystyki lub domku nad wodą + jakaś krypa nie ma problemu. [2014-05-12 19:32]

unix

Witam
Całkiem fajnie można spędzić czas nad jeziorem Mokrym.
Może nie jest to co podam całkowite odludzie, ale jak tam byłem to był spokój i miła atmosfera.
Większość ludzi to rodziny. Są łódki, kajaki, sklep itp. Ceny od 30zł/os
Ale możesz też szukać w okolicy nad jeziorem są bardziej odludne miejsca z pojedynczymi domkami...Obozowisko u Haliny

Pozdrawiam
[2014-05-12 19:47]

http://pzo-spychowo.prv.pl/ To miejsce mogę polecić.                                                     [2014-05-12 20:37]