Domek dla rodziny, a dla mnie jakaś woda do wędkow

/ 3 odpowiedzi
Może ktoś zna w okolicy Wrocławia jakieś spokojne miejsce (domek) gdzie mógłbym spędzić kilka dni wolnych z rodziną. Domek raczej z łazienką,telewizor tez mile widziany dla pacyfikowania problemów:), jakiś kawałek lasu. A dla mnie jakieś jeziorko, staw czy cuś gdzie mógłbym powędkować. A jakby jeszcze domek miał pomost z którego można łowić, a w oknach siatki bo komarów pewno full ... to już pełen hedonizm:)

lesmor
maciejsnow


Kolego mogę ci polecić zalew w Kobylej Górze fajne jeziorko i domki też niczego sobie. Wedkować można ale w ciagu dnia dużo wypoczywających i kompiących się .Byłem tam ostatnio i naprawdę super. Co do pomostów to dla wędkujących nie ma , ale z brzegu mozna.Pozdrawiam (2010/07/08 08:29)

lesmor


A do stanowisk od domku daleko tj. kilkaset metrów, kilka kilometrów? Można dojść czy dojechać? Gospodarze moze oferuja jakiś rower? Ile płaciłeś za domek? (2010/07/08 09:35)

maciejsnow


Od domku spacerkiem 5 min  a za domek ok 120 zł doba nie jest źle http://www.kobyla.pl/ tu masz link i wszystkiego się dowiesz (2010/07/08 10:39)