Doły Wiślane Toruń

/ 4 odpowiedzi
Może mi ktoś powiedzieć jak dojechac na doły wiślane chodzi mi o te doly na ktore sie jedzie w strone czerniwic.. Prosil bym o wyjasnienie jak tam dojechac
bluekris


Witaj

Byłem ostatnio tam parę lat temu ,ale droga się na pewno nie zmieniła .
Możesz tam dojechać na dwa sposoby ;
- jedziesz na pętle autobusową linii  13 ( działki na Rudaku ) , następnie jedziesz dalej prosto tak długo ,aż skończą się działki ok 1,5 km i jesteś na miejscu
- jedziesz ul .Łódzką za wiaduktem skręcasz w lewo , dalej między zabudowaniami obok
( budynki kilku firm ) jest droga , która prowadzi przez lasek w kierunku Wisły na dołki
Można jeszcze jechać dalej gdzieś na wysokości barów w kierunku Włocławka skręcasz w lewo .
Niestety tu już byś musiał się dopytać .
Pozdrawiam (2010/10/13 20:19)

litak


Witam. Najprościej jest dojechać od pętli autobusu lini 13 jedzie sie prosto ul. Rudacką i za dzialkami to jest kawalek po lewej stronie możliwosc zjazdu na dół przy wodzie mozna spokojnie postawic kilka samochodów. Pozdrawiam (2011/05/19 13:25)

wieniulek1


Witajcie czy doły wiślane o których mowa to także PZW?Z góry dziekuję.  (2012/06/29 20:46)

maniek2605


hej tomi.byłeś w tym roku na dołach na rudaku? jak ryba bierze przy tak wysokim stanie wody? pozdrawiam (2013/06/23 14:55)