Dolinia Trzech Stawów w Katowicach

/ 7 odpowiedzi
czy ktos lowił [tylko spin.] w dolinie trzech stawów ,katowice ? pyta wedkarz z  sosnowca. czy mozna łowic z brzegu ,czy trzeba włazic do wody?pozdrawiam serdecznie.
dam

czy ktos lowił [tylko spin.] w dolinie trzech stawów ,katowice ? pyta wedkarz z  sosnowca. czy mozna łowic z brzegu ,czy trzeba włazic do wody?pozdrawiam serdecznie.

można z brzegu
(2015/11/10 08:35)

tomek2121

dzieki. jestem tam 2 razy w tydniu. [sutco].[praca] jesli masz pytania co do wody w  ok.sosnowca to pytaj.pozdrawiam serdecznie. (2015/11/10 19:49)

perwer

Nie można z brzegu ,trzeba wejsć do wody ...Jeśli Cie spotka strażnik że łowisz z brzegu a nie jesteś w wodzie ,to mandat ...a jak sie kapnie żeś z Sosnowca ,to jeszcze cło będziesz musioł opłacić....Lepiej nie ryzykować.. (2015/11/11 08:32)

tomek2121

witam .fajnie ze humor dopisuje. pytanie moje moze dziwne ,ale wlasnie zaczeły przeciekac spiochy  [w miejscu stratrgicznym].pytałem czy trzeba łowic daleko, czy moze kilka metrow od brzegu jest troszke głebiej. powiem ze lubie wlazic do wody.zawsze to pare metrow dalej leci przyneta .szczuple w okolicznych wodach  [te wieksze]raczej przepłoszone stoja dalej od brzegu.   wlasnie wróciłem sosina ,balaton , smug,okragły.znowu 4 krótkie. pozdrawiam.  tomek. (2015/11/11 15:47)

dam

łąka zarybiona szczupakiem i sandaczem
(2015/11/11 17:19)

tomek2121

fajnie .-by bło zeby zamknac do wiosny.na baletonie tydzien temu tez ;zarybili'' .dzien wczesniej KARPIARZE mieli biwak.pewnie mieli sen o wielkiej rybie.dziatki z zywcem po 3 wedki [jedna na plotke .a co tam.] marze o skandynawii nie tylko[jedna pani mi sie bardzo podoba] dobranoc.tomek (2015/11/11 19:11)

dam

kajak też zarybiony karp i sandacz (2015/11/15 16:13)