Zaloguj się do konta

Dolina Trzech Stawów

utworzono: 2014/02/13 15:06
KRQLIK

Mam pytanie czy na tych stawach są karpie ?? [2014-02-13 15:06]

hudzik

Są karpie , zdarzają się amury , pozostałe ryby , to karasie, liny, jazie ,płocie, leszcze . Z drapieżników szczupaki, sandacze, okonie, sumy , węgorze , kiedyś były wpuszczone pstragi i jesiotry , ale nie wiadomo czy coś się zostało . Teraz trudno znaleść staw PZW , który nie jest zarybiany karpiem.:)
[2014-02-13 15:33]

Zionbel

Są karpie , zdarzają się amury , pozostałe ryby , to karasie, liny, jazie ,płocie, leszcze . Z drapieżników szczupaki, sandacze, okonie, sumy , węgorze , kiedyś były wpuszczone pstragi i jesiotry , ale nie wiadomo czy coś się zostało . Teraz trudno znaleść staw PZW , który nie jest zarybiany karpiem.:)

Dokładnie :) [2014-02-13 15:45]

kamil11269

I opłaca się tam pojechać :) Namawiam rodziców, żeby wybrać się tam w wakacje na kilka dni. Pozdrawiam.
[2014-02-13 16:57]

czarny13

na dolinie Trzech Stawów w Katowicach nie wolno łowić nocą o ile o to ci chodzi [2014-02-13 18:28]

hudzik

O ile nie wprowadzono Mnie w błąd , to na zbiorniku " łąka " już wolno łowić w nocy. Ale nie są to zbiorniki ,na których można komfortowo robić dłuższe zasiadki . Wybrał bym  na Twoim miejscu zbiornik , który znajduje się z dala od aglomeracji miejskiej. Niestety  na " trzech stawach " wszędzie masz ścieżki, dla biegaczy, rowerzystów i spacerowiczów . Jak dla Mnie ciekawe zbiorniki , gdy mam mało czasu na ryby , bo mieszkam blisko.
[2014-02-13 18:53]

KRQLIK

Dzieki wszystki za odpowiedz :D od wielu lat chcialem tam łowić ale nie posiadałem karty ale tym roku mam okazje. Jeszcze jak mogbym prosic mam pytanie na jaki sposob najlepiej tam łwoic  [2014-02-13 20:18]