Dokładne mapy z granicami okręgów?

/ 7 odpowiedzi
Witam! Mam prośbę do modelatora portalu lub do osoby będącej w posiadaniu dokładnych map z granicami poszczególnych okręgów PZW.Ponieważ wiele sąsiadujących okręgów z moim nie podpisało porozumień.Nie chcę być narażony na najście na obcy okręg.W szczególności dotyczy rzeki Wisły.Nadmieniam że należę do okręgu Katowickiego.
Jeśli jest to możliwe to proszę o mapy w PDF aby można je wydrukować.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
                                          zdzich1
u?ytkownik26041


w każdym miejscu gdzie się kończy woda okręgu po winny być tabliczki informacyjne by najmniej tam gdzie ja jeżde tak jest (2011/03/08 15:44)

z@mela


Także szukam dokładnych map z granicami okręgów a dokaldnie  przebieg granicy okręgu Koninskiego z Kaliskim , Poznańskim .

Interesuje mnie odcinek rz. Warty   w którym miejscu kończy sie konin   , jedni twierdzą ze od  mosty drogowego w Pyzdrach  a inni ze od ujścia Prosny  hmmm  teraz który brzeg itp  zbyt wiele niewiadomych zeby tam jeżdzić i przekonać sie na wlasnej skorze :/ (2011/06/15 12:50)

kamil11269


ja również szukam takich map ale nie mogę znaleźć/ (2011/06/15 14:01)

JaroDaw


ja również szukam takich map ale nie mogę znaleźć/

a ja mam mapę okręgu częstochowskiego. (2011/06/15 14:37)

u?ytkownik28130


Na stronie PZW masz wykaz wód dla każdego okręgu. Jest tam wszystko dokładnie opisane np. od ujścia rzeki jakiejs tam do ujścia rzeki jakiejś tam jest granice okręgu. W pozwolenie na amatorski połów ryb masz to samo. (2011/06/15 14:44)

JaroDaw


Witam! Mam prośbę do modelatora portalu lub do osoby będącej w posiadaniu dokładnych map z granicami poszczególnych okręgów PZW.Ponieważ wiele sąsiadujących okręgów z moim nie podpisało porozumień.Nie chcę być narażony na najście na obcy okręg.W szczególności dotyczy rzeki Wisły.Nadmieniam że należę do okręgu Katowickiego.
Jeśli jest to możliwe to proszę o mapy w PDF aby można je wydrukować.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
                                          zdzich1

A tu nie są dość jasno wydzielone granice ?http://www.pzw.com.pl/index.php?id=5 (2011/06/15 14:48)

z@mela


mam  zezwolenie tego typu co kolega powyzej i nie ma jasno wydzielonych granic a  problem tkwi w 2km rzeki  w  dobrych 2km rzeki :P (2011/06/15 15:51)