Zaloguj się do konta

Dojazd do miejscówki na Miedznej Murowanej

utworzono: 2012/09/25 10:46
czesus

Witam!
Panowie Bracia, mam pytanko czy ktoś z Was mógłby mnie pokierować na jakąś fajną miejscówkę na Miedznej Murowanej?? Będę jechał od strony Piotrkowa. Gdzie zostawić auto, w jakim kierunku iść itp.

Pozdrawiam
[2012-09-25 10:46]

KYLON

Nie wiem jaka metodą chcesz łowić,ale bardzo fajnie jest od strony wodo mistrzówki,dojedziesz do zapory,skręcisz w lewo jakieś 150 m bedzie parking to musisz zostawić samochód i wziąć wszystkie tobołki i iść w prawo,woda mała to będziesz siedzial na plaży,ale jest fajnie,tutaj najlepiej na pickerka i daleko śmigać-pinka-biały.
Nastepne fajne miejsca są po przeciwległej stronie czyli od drogi z której skręciłeś,my jeździmy pod ,,Gruszkę tam jest tez bajecznie albo na wysepki tez bajkowo powiedzial bym,że na wysepkach jest najlepiej,ale trzeba wiedzieć gdzie skręcić w lewo.Na wysepki trafisz,od poczatku jak zobaczysz wał jedziesz w stronę Żarnowa jakieś 2,5 km normalnie asfaltem miniesz wioskę po lewo miniesz nowy odremontowany bodynek szkoły jedziesz dalej jakieś 700 m po lewo bedziesz miał ostatnie budynki,a po prawo przystanek taki blaszak to teraz właśnie skręcisz w lewo,od tego momentu jakieś 200 m i bedzie lasek droga bedzie sama cie prowadziła po 200 m skręcisz w prawo i pomalutku jakieś 150m będzie prześwit i jakieś tą drogą 50 m i masz wysepki tam jest parking i możesz sie ustawic gdzie chcesz.Powodzenia
[2012-09-25 14:02]

nata

Miedzna jest fajna ale drzewica znacznie lepsza a to te same okolice. Na miedznej jest straszna plaga "leszczyka" można tego wytargać oho i jeszcze trochę. Na drzewicy natomiast jest grubsza rybka i też chętnie współpracuje. [2012-09-25 15:32]

przemek-bialy

A jak z Sandaczem na Miedznej?Słyszałem,że jest go sporo.Jestem z PZW Kielce gdzie mogę wykupić pozwolenie na Miedzną?
[2012-09-25 17:03]