Zaloguj się do konta

Dojazd do Chańczy (świętokrzyskie)

utworzono: 2011/04/28 14:15
marcstar

Witam. 

Mam pytanie jak jest z dojazdem autem do zalewu Hańcza (ten w świętokrzyskiem). Czy można podjechać do samej wody ?

[2011-04-28 14:15]

bednar14

Witam. 

Mam pytanie jak jest z dojazdem autem do zalewu Hańcza (ten w świętokrzyskiem). Czy można podjechać do samej wody ?


Dawno już tam nie byłem ostatni raz jakieś 5 lat temu na rybkach ale w zeszłym roku zatrzymałem się tam przejazdem wydaje mi się że nic co do miejscówek się nie zmieniło dojazd zawsze jakiś znajdziesz. [2011-04-28 15:02]

arus

Kolego nie ma takiego zbiornika w okręgu kieleckim jest tylko Chańcza
[2011-04-28 15:29]

marcstar

Masz rację arus, pisze się Chańcza. Fatalna pomyłka jednak już nic z tym nie zrobię. [2011-04-28 16:44]

Temat zostanie przeniesiony na pokój ŁOWISKA i zostanie naprawiony błąd w tytule. [2011-04-28 16:46]

szwarc7

Witaj. Kolego jestem bardo często na Chańczy i nie ma tam żadnego problemu z dojazdem nad wodę. Wrazie pytań możesz pisać to może ci coś podpowiem.
[2011-05-03 18:57]

jackie01

Witam,

Czy ktoś ze stałych bywalców poda jakieś fajne miejscówki do połowu szczupaka i sandacza z brzegu (dojscie w spodniobutach)?. Planuje pojawić się na Chanczy w pierwszej polowie czerwca zanim bedzie tloczno ;) W tamtym roku troszke polowilem z brzegu od strony osrodka 4 wiatry jedank rezultaty mizerne - male okonie :/
[2011-05-03 20:03]

kasalka

"szwarc7" Czy na tym zdjęciu daleko w tle to jest ujęcie na zaporę czy w drugą stronę? widzę ustawka na drapieżnika, styropianiki przy szczytówce.
Ja jeżdżę (stojąc na zaporze twarzą do zbiornika) na lewą stronę pierwsza droga w las za ośrodkiem wypoczynkowym. czasami ktoś lubi drogę leśną przekopać i raz od diagnosty usłyszałem jak prosto z nad Chańczy z nocki na przegląd pojechałem (autem brata bo się zamieniliśmy) "to nie jest auto terenowe"
Poza tym Sezon się zaczyna więc jak utkniesz w lesie to nie ma sprawy. Poprosić chłopaków którzy już są nad wodą i za przysłowiową flaszkę przeniosą zaryte auto tam gdzie chcesz.
A motorówki i skutery wodne? wiecie dlaczego tak przy brzegu się popisują i szaleją? Bo w razie upadku ktoś po niego popłynie i wyciągnie.
[2011-05-03 20:38]

szwarc7

Witam. Kolego to jest zdjęcie w stronę Życin i na rozlewisko . Tam gdzie ty piszesz że łowisz też czasem jestem , tylko tyle że tam to można stanąć tylko do czerwca bo potem praktycznie cały brzeg jest obstawiony przez wędkarzy z Krakowa.
[2011-05-04 17:15]

szwarc7

Kolego " jackie01" myślę osobiście że typowo do miejscowości Chańcza będzie dobrze powędkować . Jak dojedziesz do wody to w prawo jakieś 150 metrów aż będziesz widział na brzegu takie kamienie tak jak widać na moim zdjęciu . A drugie takie miejsce to od miejscowości Życiny , drugi lub trzeci zjazd w lesie. Ja osobiście zawsze jestem albo na tym pierwszym miejscu lub na tym drugim i zawsze jakiegoś sandacza lub szczupaka złowię.

[2011-05-04 17:34]

kasalka

Kraków już za kilkanaście dni przyjedzie. Znam ich i jak przyjeżdżam to zawsze mam miejsce.
[2011-05-04 20:55]