Dodawanie fotek

/ 10 odpowiedzi
niepodoba mi sie dodawanie zdjec jpg 100 bez sensu trzeba przerabiac na mniejszy format
u?ytkownik61983


niepodoba mi sie dodawanie zdjec jpg 100 bez sensu trzeba przerabiac na mniejszy format


Mylisz siê , przecie¿ mo¿esz równie¿ zachowaæ oryginalny format zdjêcia !! (2011/12/12 13:54)

ryukon1975


Kolego salmo76.Gdybym ja zacz±³ wymieniaæ rzeczy które mi siê nie podobaj± to bym do wieczora pisa³.:)))))))))) (2011/12/12 14:43)

89krzysztof


Kolego salmo76.Gdybym ja zacz±³ wymieniaæ rzeczy które mi siê nie podobaj± to bym do wieczora pisa³.:))))))))))

Otó¿ to. Albo siê akceptuje panuj±ce zasady, albo nie. Je¶li nie, to siê idzie gdzie indziej.  (2011/12/12 15:39)

Radek-c57


A mo¿e spróbowaæ t± drog± ¿e jak siê nie podoba to pasowa³o by to zmieniæ bo to na prawdê uci±¿liwe z tymi zdjêciami i pó¿niej ka¿de zdjêcie w oddzielnym po¶cie no bo co zrobisz jak chcesz 2+ dodaæ (2011/12/12 16:05)

ryukon1975


A mo¿e spróbowaæ t± drog± ¿e jak siê nie podoba to pasowa³o by to zmieniæ bo to na prawdê uci±¿liwe z tymi zdjêciami i pó¿niej ka¿de zdjêcie w oddzielnym po¶cie no bo co zrobisz jak chcesz 2+ dodaæ



Przecie¿ posty nie s± po to by tu sypaæ zdjêciami.Mo¿na czasem jedno czy dwa wrzuciæ a jak kto¶ chce sto niech za³o¿y bloga. (2011/12/12 16:15)

Radek-c57


Na prawdê nie wola³ by¶ jak by mo¿na by³o kilka dodaæ?
a jak zdjêcie dotyczy tematu??? (2011/12/12 16:46)

ryukon1975


Wtedy te tematy rozci±ga³y by siê w nieskoñczono¶æ.Taki wpis z zdjêciami i opisem wymaga czasu i przemy¶lenia ¿eby mia³ sens, od tego s± blogi.Oczywi¶cie to tylko moje zdanie i mo¿esz mieæ inne. (2011/12/12 16:55)

ryukon1975


Je¶li jak piszesz zdjêcie dotyczy tematu to jedno czy dwa mo¿na zawsze dodaæ. (2011/12/12 16:58)

Podgl±d zdjêæ na forum dostêpny jest tylko dla zalogowanych u¿ytkowników.

darko1


Radek, to nie jest takie proste jak s±dzisz. Po pierwsze zmiana rozmiaru zdjêæ ma g³ównie na celu zmniejszenie wagi takiego zdjêcia bo ma to wp³yw na szybko¶æ otwierania stron oraz na zapychanie pojemno¶ci serwera.  Dobrej jako¶ci zdjêcia maj± 13-30MB i jak by¶ wrzuci³ to w takiej formie to na s³abym ³±czu inny u¿ytkownik czeka³ by pewnie kilka minut na otwarcie strony. Co do formy wrzucania zdjêæ to nie za wiele mo¿na tu zrobiæ (zazwyczaj nic) bo to jest uzale¿nione o CMS jaki jest przypisany do danej strony czy bloga a zmiana CMS-a na inny wi±¿e siê z przerabianiem ca³ej zawarto¶ci albo ze zmian± operatora serwera itp. Niby da siê to zrobiæ ale trzeba du¿o czasu a zyskuj±c co¶ traci siê co¶ innego bo idea³ nie istnieje… Pozdro!

(2011/12/13 14:53)