Zaloguj się do konta

Dodawanie filmów video na blogu

utworzono: 2012/07/29 13:15
bednar14

Siemka, czy przy nowy wpisie na blogu można dodać film tak jak się zdjęcia dodaje??
[2012-07-29 13:15]

jurek

Witam kolegę , można dodać film , w rubryce gdzie znajduję się treść wpisu wklejamy link z YOUTUBE . Tam pod wybranym filmem jest napis w ramce ...UDOSTĘPNIJ ..., następnie klikamy na ramkę ...UMIEŚĆ..... , i kopiujemy ten zaznaczony na niebiesko kod , następnie powracasz do wpisu i klikasz pod nim ..WKLEJ .

Żeby dodać zdjęcia , to pod wpisem jest opcja dodaj zdjęcie , dodaj dokument .
Klikasz na dodaj zdjęcia i automatycznie przekierowuje Cię do Twojego komputera i  bĘdzie w ramce PRZEGLĄDAJ  , NASTĘPNIE szukasz MOJE OBRAZY  , lub folder w którym umieściłeś zdjęcia . Klikasz na zdjęcie , potem dodaj zdjęcie i tak dalej , w zależności ile masz zdjęć do wpisu .

WAŻNE...... zdjęcia trzeba zmniejszyć do max. 100kb , .jpg lub GIF.
Jeżeli masz nagrywarkę w kompie np.NERO , to jest również program do zmniejszania formatu zdjęcia .
[2012-07-29 13:51]

bednar14

Zdjęcia to wiem jak dodawać szkoda że filmu nie można bezpośrednio bo nie chcę wstawiać go na yt.
[2012-07-29 22:07]

CZzesio

Zdjęcia to wiem jak dodawać szkoda że filmu nie można bezpośrednio bo nie chcę wstawiać go na yt.

Cześć :) możesz go walnąć na YT i ukryć jako PRYWATNY

[2012-07-29 22:44]

jurek

Zgadza się , będzie to wtedy film niepubliczny i tylko Ty będziesz mógł go przesłać do wybranych osób , lecz jeżeli chcesz go wstawić we wpisie , to musi być publiczny .Pozdrawiam .
[2012-07-30 09:24]