Zaloguj się do konta

Dodatkowa opłata na wody PZW Poznań

utworzono: 2013/04/06 19:51
fifio2

Witam!

Mam do was drodzy koledzy takie pytanie. Otóż posiadam od lutego kartę wędkarska i wykupione wody na PZW Kalisz wszytko jest opłacone tak jak należy być i po dłuższym zastanowieniu chciałbym jeszcze wędkowac na wodach PZW Poznan, powiedzcie mi gdzie musze sie udac aby uiszczyc dodatkowa opłate za PZW Poznan (85zł) i móc wedkowac na ich wodach?
 
Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam :D [2013-04-06 19:51]

withanight88

Do koła w którym opłacałeś składki na okręg Kalisz.


Można zapytać po co Ci opłata na poznań skoro do najbliższej wody masz ładne parę kilometrów?
[2013-04-06 20:49]

Lujski

hmmm, nie jestem pewien czy do koła bo u mnie (Leszno) trzeba isc do sklepu wedkarskiego i tam trzeba to zezwolenie wykupic... nabijając na kase ...
moze u Was (Kalisz) jest inaczej

Pozdrawiam
[2013-04-06 21:12]

withanight88

hmmm, nie jestem pewien czy do koła bo u mnie (Leszno) trzeba isc do sklepu wedkarskiego i tam trzeba to zezwolenie wykupic... nabijając na kase ...
moze u Was (Kalisz) jest inaczej

Pozdrawiam

W zeszłym roku należąc do okręgu Kaliskiego wykupiłem zezwolenie na Poznań w kole należącym do okręgu Kalisz.

W tym roku skarbnik mojego obecnego koła (pzw Poznan) nawet miał dyżur w jednym z kół z okręgu Kaliskiego, kasy fiskalnej zapewne nie posiadał :)
[2013-04-06 21:28]

fifio2


"Można zapytać po co Ci opłata na poznań skoro do najbliższej wody masz ładne parę kilometrów?"


Tak naprawdę mieszkam koło Jarocina i znacznie bliżej mam do Zalewu Jeżewo chociaż do Zalewu Roszków tez za daleko nie mam ale chciałbym bardziej urozmaicić sobie i połowic w jeden dzień nad tym zalewem drugi raz nad tym :)


[2013-04-06 22:31]

withanight88

Rozumiem .

Roszków jest kaliski , w sezonie w weekend ciężko znaleźć tam miejscówkę.
Jeżewo do czasu było bardzo fajnym zbiornikiem , ale z czasem przestałem tam jeździć . Może za dwa tygodnie się wybiorę na jakie płocie jak się ociepli.
[2013-04-07 09:34]

waldiglogow

ja mieszkam w głogowie i dopłaty robie w wijewie koło jeziora wieleń
[2013-04-07 09:45]

w-marcin-59

Nie chce mi się tego dokładnie sprawdzać. Ale waldiglogow chyba się myli. Koło w Wijewie to Okręg Leszno choć wody są Poznańskie i tam takiego pozwolenia się nie dostanie. Raczej nowo powstałe koło w Kościanie przystąpiło do Poznania i tam na 100% jest do nabycia. Jednak jeśli nie mam racji to przepraszam.
[2013-04-07 11:25]

w-marcin-59

Chyba jednak coś namąciłem. Proszę nie traktować poprzedniego wpisu poważnie. Przepraszam ponownie. Jednak to przez znajomego, który chce łowić na Osłoninie i poinformował mnie, że w okolicy Przemętu nigdzie pozwolenia na wody Poznańskie nie dostanie. Więc jeśli WALDIGLOGOW przeczytasz tą wiadomość napisz dokładnie gdzie w Wijewie to pozwolenie się wykupi. Będę miał okazję odegrać się na tym zarozumiałym wszystko wiedzącym kumplu.
[2013-04-07 11:36]

fifio2

OK! Dziękuję wszystkim za pomoc:)

Życzę połamania w nadchodzącym nowym sezonie! :D

Pozdrawiam...
[2013-04-07 12:50]

waldiglogow

jadac w kierunku wschowy,po prawej stronie jest napis ma bramie domu PZW i  tam trzeba udac sie do domu i taki starszy miły pan wydaje  zezwolenia.jest to juz pod sam koniec wioski za skrzyzowaniem na sławe.
[2013-04-07 13:34]

w-marcin-59

Waldiglogow - serdeczne dzięki. Zaraz wybieram się z browarem niby na pogawędkę i będzie okazja trochę z jego barku wyciągnąć niby taka rekompensata za zszargane nerwy.
[2013-04-07 14:17]