Dodatkowa kotwiczka w gumie.Ryba na pewno się zatn

/ 11 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo spinningowe
Żeby zwiększyć swoją szanse na złowienie drapieżnika dodawajcie dodatkowy hak lub kotwiczkę
na końcu gumy lub Twistera.  Mając branie mniejszych szkuk nieraz zamiast ryby wyciągałem sztuczną
rybkę bez ogonka. W większych gumach można bez problemu wpiąć hak w metalową końcową część
szkieletu. W Twisterach zaś niema rozbudowanego szkieletu jest tylko hak i obciążenie więc
polecam dozbrojke czyli kotwica umieszczona na przyponie długości   od.5   do. 30 ?  Można to
kupić w sklepie wędkarskim . dozbrojke umieszczamy tak aby hak prawie dotykał ogonka
( musimy pamiętać aby ta kotwiczka nie zakłócała pracy ogonka w twisterze )
i był tak ustawiony aby ryba mogla się zaciąć , czyli w takim kierunku jak hak pierwotnie umieszczony
w szkielecie Twistera. przypon dozbrojki zaś umieszczamy i wiążemy w tym samym miejscu
gdzie mocujemy Twister do żyłki czyli w oczku a dokładniej w oczku na gębie przynęty.
             W taki sposób możemy przywiązywać kotwice w ogonie łowiąc na żywca.

        GWARANTUJE TO ŻE MAŁA SZTUKA SIĘ ZATNIE  A WIELKI SZCZUPAK  SIĘ NIE ZERWIE PODCZAS HOLU

 Znikąd nie przepisuje moich tekstów, co mi zarzuca
wiele wędkarzy (: a łowie od niemowlaka


Jeśli macie  pytania komętójcie moje posty :)
   Jeśli zrobiłem jakiś błąd ortograficzny sorry nie jestem dobry z ortografi.
                                                                                                                              

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik57785


Żeby zwiększyć swoją szanse na złowienie drapieżnika dodawajcie dodatkowy hak lub kotwiczkę na końcu gumy lub Twistera. Mając branie mniejszych szkuk nieraz zamiast ryby wyciągałem sztuczną rybkę bez ogonka. W większych gumach można bez problemu wpiąć hak w metalową końcową część szkieletu. W Twisterach zaś niema rozbudowanego szkieletu jest tylko hak i obciążenie więc polecam przedłużkę czyli hak umieszczony na przyponie długości od.5 do. 30 ?
Można to kupić w sklepie wędkarskim . Przedłużkę umieszczamy tak aby hak prawie dotykał ogonka ( musimy pamiętać aby ten hak nie zakłócał pracy ogonka w twisterze )
i był tak ustawiony aby ryba mogla się zaciąć , czyli w takim kierunku jak hak pierwotnie umieszczony w szkielecie Twistera. przypon przedłużki zaś umieszczamy i wiążemy w tym samym miejscu gdzie mocujemy Twister do żyłki czyli w oczku a dokładniej w oczku na gębie przynęty.
W taki sposób możemy przywiązywać hak w ogonie łowiąc na żywca.

GWARANTUJE TO ŻE MAŁA SZTUKA SIĘ ZATNIE A WIELKI SZCZUPAK SIĘ NIE ZERWIE PODCZAS HOLU
Chcecie więcej informacji zaglądajcie na mojego bloga damian_f.wedkuje.pl

Teraz moja wypowiedź: Wątek ten wziąłem z wedkuje.pl - Dodatkowy hak na gumie

(2011/08/20 23:14)

Artur z Ketrzyna


@speedy3457 co Ty odwalasz?

Rypną plagiat. W jakim celu?
Jak chciał się dowiedzieć czy to dozwolone, lub łowne to mógł poprostu w poście (odpowiedz) zapytać...

Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb

IV. ZASADY WĘDKOWANIA

2. Przynęty

e/ Przynęty sztuczne to grupa przynęt wykonanych z różnych materiałów naturalnych

lub sztucznych. Przynęty te mogą być uzbrojone najwyżej w dwa haczyki o rozstawie

ostrzy nie większym niż szerokość przynęty sztucznej / z tolerancją do 2 mm /.

(2011/08/21 09:59)

bluehornet


I znowu plama - następny leń - wstyd i żenada !!! (2011/08/21 10:30)

withanight88


Speedy znalazł temat damiana F na wedkuje , który mowi żeby dozbrajać dumy dodatkowym hakiem , więc speedy założył temat w kótrym pyta czy to jest dopuszczalne. Zaden plagiat, na moje oko to tylko pytanie czy dozbrajanie gum jest dopuszczalne. (2011/08/21 13:57)

u?ytkownik88998


Dyć to mosz synek w RAPR opisane. Po co pytać. (2011/08/21 14:06)

speedy3457


To tylko pytanie, a źródło tej informacji podałem żeby nie było, że się podszywam pod czyjś tekst :((( (2011/08/21 14:08)

u?ytkownik88998


2. Metoda spinningowa 2.1.Łowienie ryb metodą spinningową dozwolone jest na jedną wędkę, trzymaną w ręku, z linką zakończoną jedną sztuczną przynętą, uzbrojoną w nie więcej niŜ dwa haczyki. W czasie spinningowania nie wolno stosować Ŝadnych dodatkowych wskaźników brań instalowanych na lince. (2011/08/21 14:16)

u?ytkownik88998


Dwa haczyki - dwie kotwiczki. Czyli jak przyneta posiada fabrycznie jedna kotwiczke, to możesz sobie dopiąc drugą. Rozmiary haczyków (kotwiczek) też są opisane w RAPR. (2011/08/21 14:18)

u?ytkownik57785


To tylko pytanie, a źródło tej informacji podałem żeby nie było, że się podszywam pod czyjś tekst :(((






To w takich sytuacjach musisz zawsze napisać do czego nawiązujesz lub się odnosisz cytując czyjś tekst. Nie zaznaczając tego to własnie wygląda jasno na podszywanie się pod czyjś tekst. Tym bardziej, ze nie zapytałeś w tym samym wątku, ale założyłeś kolejny ze skopiowanym tym tekstem. (2011/08/21 16:36)

speedy3457


Sorry.Człowiek uczy się na błędach :))) (2011/08/24 13:07)