Dodatek do zanęt płociowych

/ 4 odpowiedzi
Tych tematów jest bardzo dużo w internecie. Ale chodzi mi o konkretne pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi a mianowicie. W jakich proporcjach dodać dodatek typu konopia prażona na 1kg zanęnty. Chcę dodać też odchody gołębie.
 Czy można zmieszać 1/1 odchody z prażoną konopią i to zalać wrzątekiem dzień wcześniej?
Jeżeli tak to w jakiej ilości? Nie chcę przedobrzyć. po 200g tego i tego na 2kg+2kg gliny rozpraszającej i zanęnty będzie wystarczająco?
Proszę o rady i opinie. I czy sprawdzi się to na bardzo czystej wodzie?
Romuald55


Konopi prażonych nie zalewa się wrzątkiem ani bezpośrednio przed dodaniem ani tym bardziej dzień wcześniej. (2012/09/10 14:58)

boblo1974


Jakiej zanęty będziesz używał ??? Jaka to woda (jezioro , kanał,rzeka ,jak głęboko) ?? Tak poza tym , czym czystsza woda tym mniej dodatków . (2012/09/10 16:48)

bonek18


Woda stojąca, zbiornik, głębokość 1,80-2,5m. Dno jasnawe i twarde. jak mówiłem woda czysta.
Zanęta Lorpio Magnetic 2kg+2kg gliny rozpraszającej.
I do tego chcę dodać konopie prażone, osobno bo właśnie wydedukowałem to że ich się nie moczy.
Do tego konopie gotowane i właśnie te odchody gołębie.
Tylko mam je zamoczyć dzień wcześniej? na 250g- pól litra wody? i rano tym rzadkim .... roztworem rozmieszać z zanęntą?
Do tego ziemia z jokiem. (2012/09/10 22:31)

John Brown


Ja dodaję gotowanych ziaren, ot takich z mieszanki dla gryzoni plus kuku (2012/09/10 23:07)