Dodatek do przynęty linowej

/ 12 odpowiedzi
Co dodać do przynęty linowej, aby poprawić jej skuteczność?

gomez7


Ja dodaje czerwonego robaka lub rosówke, białego robaka, kukurydze, ziemniaka i atraktor zapachowy o zapachu truskawki. Ale pamiętaj nie syp linowi dużo zanęty bo to bardzo płochliwa ryba i zamiast lina łapać bedziesz płocie i wzdręgi(ja tak miałem) wystarczą 2 małe kulki co 10-15 min.

(2012/02/01 18:15)

u?ytkownik77866


duże pokrojone czerwone robaki a jeśli się nie brzydzisz to suche krowie lub końskie gówno tylko nie zapomnij o rekawiczkach:) (2012/02/01 18:50)

koksik2703


Słyszałem o czerwonych i zielonych drobinach w zanęcie (np.czerwone płatki śniadaniowe czy coś) (2012/02/01 20:43)

bednar14


Dobre jest pieczywko fluo. (2012/02/02 16:35)

u?ytkownik95465


Dobre jest pieczywko fluo.


Witam kolego. Co to za specyfik o którym napisałeś?Nigdy o tym nie słyszałem.Napisz coś więcej na tan temat. (2012/02/02 22:48)

king12


Ja przeważnie stosuję kanapki na lina kukurydza+biały+czerwony lub rosówka+kukurydza lub ziemniak (2012/02/04 14:08)

u?ytkownik75617


Dobre jest pieczywko fluo.


Witam kolego. Co to za specyfik o którym napisałeś?Nigdy o tym nie słyszałem.Napisz coś więcej na tan temat.


Najbardziej polecam firmy trofeum ( wszystkie dodatki) Nawet w telewizji Polacy mówią ,że używają firm belgijskich ,ale dodatki trofeum.Pieczywo fluo, melasa ja tego używam  (2012/02/04 14:41)

bednar14


To jest pieczywko fluo dobre na karpie leszcze karasie płocie jazie klenie... żadna rybka takim płateczkami nie pogardzi. (2012/02/04 14:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adamek19969


To jest pieczywko fluo dobre na karpie leszcze karasie płocie jazie klenie... żadna rybka takim płateczkami nie pogardzi.

ile takie coś kosztuje ?? Mogę to dodać do zanęty traper np. na leszcza?? akurat w kwietniu mam zawody i bym to zastosował (2012/02/04 14:46)

misiekk35


No właśnie jak nęcić lina?

Na dużym mazurskim jeziorze zauważyłem pod wieczór klka dużych linów na płytkiej wodzie. Widziałem je tam przez kilka kolejnych dni, a że byłem ze spinerem zasadzkę na lina ołożyłem do następnego sezonu. Zanęcałem to miejsce /woda do bioder/: łubinem, kukurydzą i kawałkami ziemniaków. Po tygodniowym nęceniu wybrałem sięz wędką i co, i jajco. Brały wyłącznie krasnopiórki - cóż, że słusznych rozmiarów i ilości namolnej. Żadnego lina, nawet nie podpływały.

Co robiłem źle?

(2012/02/04 15:19)

bartas89


kartofel, kukurydza, czerwone robale (mogą być posiekane) + olejek waniliowy. na hak kukurydza waniliowa (można zrobić samemu, albo kupić w wędkarskim) lub czerwonego. wrzucasz wszystko na raz w łowisko i rozkładasz wędki. Odradzam nęcenie na raty. Jak podejdą Ci liny a Ty będziesz rzucał akurat kule zanętowe spłoszysz rybę. Liny mają to do siebie że są bardzo płochliwe. Im grubsza zanęta tym grubsze ryby :) Najwięcej brań miałem z wieczora. pozdrawiam (2012/02/04 16:00)

bednar14


To jest pieczywko fluo dobre na karpie leszcze karasie płocie jazie klenie... żadna rybka takim płateczkami nie pogardzi.

ile takie coś kosztuje ?? Mogę to dodać do zanęty traper np. na leszcza?? akurat w kwietniu mam zawody i bym to zastosował

Oczywiście że tak (2012/02/06 17:36)