Dobry sklep wędkarski w Bydgoszczy

/ 42 odpowiedzi
czesc, zakladam ten post dla wszystkich robiacych zakupy w Bydgoszczy. chcialbym aby kazdy napisal jaki/gdzie i dla czego jest jego ulubiony i najgorszy wedkarski.
bursztyn


ZACZNE  JAKO PIERWSZY.ULUBIONY SKLEP JEZELI CHODZI O WSZELKIEGO RODZAJU DROBIAZGI TO ESOX PRZY GIELDZIE;ULUBIONA HURTOWNIA, ZAKUPY DROGICH ZECZY TYPU WEDKI,KOLOWROTKI TO HURTOWNIA NA NAKIELSKIEJ ZA LIDLEM.
NAJGORSZEGO JESZCZE NIE MOGE OKRESLIC (2012/09/11 07:36)

JKarp


ZACZNE  JAKO PIERWSZY.ULUBIONY SKLEP JEZELI CHODZI O WSZELKIEGO RODZAJU DROBIAZGI TO ESOX PRZY GIELDZIE;ULUBIONA HURTOWNIA, ZAKUPY DROGICH ZECZY TYPU WEDKI,KOLOWROTKI TO HURTOWNIA NA NAKIELSKIEJ ZA LIDLEM.
NAJGORSZEGO JESZCZE NIE MOGE OKRESLIC

CześćNie czaruj, że w hurtowni coś kupisz ;-)Za długo byłem w tzw branży żeby uwierzyć. A jeśli nawet to może być duży sklep ale nie hurtownia.JK (2012/09/11 07:57)

cavemann


Też polecam esox, na Nakielskiej zrobiłem zakupy dwa razy i nigdy wiecej,. szkoda że za takie kwoty,  (2012/09/11 08:51)

grisza-78


Kiedys była fajna hurtownia Angler na Glinkach,nie wiem,czy jeszcze jest.Dapio na Podgórnej jest zawsze dobrze zaopatrzony,chociaż nie bylem tam dlugo i nie wiem jak teraz.Fart tez byl  zawsze spoko,na Śniadeckich chyba.Nawet nie wiem co teraz z tymi sklepami,bo nie bylem w Bydzi pare lat,ale kiedy tam kupowałem,to zawsze bylo wszystko,co potrzebowałem. (2012/09/11 11:01)

u?ytkownik32263


Spinn.pl na Planu. Z cenami może nie najlepiej ale za to zaopatrzenie bardzo dobre, w szczególności dla spinningistów. Stąd chyba nazwa:) (2012/09/11 14:45)

SLOWAK


esox na Magnuszewskiej , na śniadeckich sklep jeszcze istnieje ,swoją drogą brakuje mi dobrego sklepu w Fordonie. (2012/09/11 15:02)

grisza-78


A na Torunskiej,przy Okręgu PZW jest jeszcze ten sklep? (2012/09/11 15:05)

bursztyn


NA NAKIELSKIEJ CENY DOBRE, TYLKO OBSLUGA BEZNADZIEJNA ALE JEZELI KTOS SAM POTRAFI DOKONAC WYBORU, TO MOZNA ZROBIC DOBRE ZAKUPY. CO DO FORDONU TO KOLEGA MA RACJE, MIESZKAM TU KILKA MIESIECY, ALE NIC PRZYZWOITEGO NIE ZNALAZLEM (2012/09/11 16:17)

siekierkowski


W Fordonie jest kilka dobrych sklepów, tylko trzeba wiedzieć czego się szuka. Robaki i zanęty można kupić w każdym z nich co do sprzętu to każdy musi sam dokonać rekonesansu bo różni ludzi mają różne upodobania. Sklepy są m.in na Rodzinnej, Na dolnej części rynku przy Pelplińskiej, sklep zoologiczno wędkarski na Armi Ludowej 5d (osiedle nad wisłą), i jeszcze jeden pod mostem na Skarżyńskiego. Właściciel tego ostatniego sam wędkuje głównie na Zalewie Koronowskim i chętnie dzieli się doświadczeniami :)
Jeżeli ktoś czegoś szuka w sobotę lub w niedzielę to pozostaje udać się do Aligatora do Galerii Pomorskiej. Mają tam nawet sprzęt przyzwoitych marek i dość dobre wyposażenie.
Co się tyczy sklepu na Nakielskiej to zawsze lubiłem robić tam zakupy przynajmniej jeśli chodzi o sprzęt. Za każdym razem mogłem liczyć na dobrą radę. Dla mnie jedyny minus to brak przyklejonych cen i o każdą pierdołę trzeba biegać się pytać, a i tak babcia uraczy cię tekstem "coś około" 100 pln.
W zeszłym roku otworzyli dość fajny sklep Wobler przy Jagielońskiej naprzeciwko kładki przez brdę. Dotychczas miałem okazję kupić tam kilka akcesoriów i nawet z cen byłem zadowolony tak więc mogę go z czystym sumieniem polecić.
O ile mi wiadomo to nasze koło "sponsorowane" jest przez sklep wędkarski na ul.3 maja. Nigdy tam nie byłem więc jak ktoś może niech wystawi opinię. (2012/09/12 07:47)

bursztyn


W Fordonie jest kilka dobrych sklepów, tylko trzeba wiedzieć czego się szuka. Robaki i zanęty można kupić w każdym z nich co do sprzętu to każdy musi sam dokonać rekonesansu bo różni ludzi mają różne upodobania. Sklepy są m.in na Rodzinnej, Na dolnej części rynku przy Pelplińskiej, sklep zoologiczno wędkarski na Armi Ludowej 5d (osiedle nad wisłą), i jeszcze jeden pod mostem na Skarżyńskiego. Właściciel tego ostatniego sam wędkuje głównie na Zalewie Koronowskim i chętnie dzieli się doświadczeniami :)
Jeżeli ktoś czegoś szuka w sobotę lub w niedzielę to pozostaje udać się do Aligatora do Galerii Pomorskiej. Mają tam nawet sprzęt przyzwoitych marek i dość dobre wyposażenie.
Co się tyczy sklepu na Nakielskiej to zawsze lubiłem robić tam zakupy przynajmniej jeśli chodzi o sprzęt. Za każdym razem mogłem liczyć na dobrą radę. Dla mnie jedyny minus to brak przyklejonych cen i o każdą pierdołę trzeba biegać się pytać, a i tak babcia uraczy cię tekstem "coś około" 100 pln.
W zeszłym roku otworzyli dość fajny sklep Wobler przy Jagielońskiej naprzeciwko kładki przez brdę. Dotychczas miałem okazję kupić tam kilka akcesoriów i nawet z cen byłem zadowolony tak więc mogę go z czystym sumieniem polecić.
O ile mi wiadomo to nasze koło "sponsorowane" jest przez sklep wędkarski na ul.3 maja. Nigdy tam nie byłem więc jak ktoś może niech wystawi opinię.

Ja robiłem zakupy tam w głębi na 3maja- w wieżowcu za zoomarketem, bardzo dobrze wyposarzony, co do obsługi to niemogę się wypowiedzieć-bo ne pamiętam, ale fajną sprawą jest,że posiadają komis wędkarski i idzie wyrwać fajne okazje po osobach kończących z wędkowaniem. Z tego co pamiętam nazywa się NaHaczyku (2012/09/12 15:52)

klensnik


Witam. Ja z racji tego, że mieszkam na Miedzyniu to mam bliziutko do sklepu-hurtowni przy ul. Nakielskiej. (2012/09/13 18:18)

bursztyn


Witam. Ja z racji tego, że mieszkam na Miedzyniu to mam bliziutko do sklepu-hurtowni przy ul. Nakielskiej.




To pochwal się swoją opinią na temat tego sklepu.

(2012/09/14 15:34)

klensnik


Witam. Ja z racji tego, że mieszkam na Miedzyniu to mam bliziutko do sklepu-hurtowni przy ul. Nakielskiej.




To pochwal się swoją opinią na temat tego sklepu.

 

Fakt, za mało napisałem. Nie jestem "wyczynowcem" więc potrzeby mam niewielkie. Sklep jest dobrze zaopatrzony. Obsługa fachowa i potrafi doradzić niezdecydowanym. Sam się o tym przekonałem potrzebując porady odnośnie żyłki na przypony.  Czas pracy sklepu jest bardzo dogodny. To tyle. Pozdrawiam.

(2012/09/18 21:37)

Piotras0303


WITAM Na haczyku przy 3Maja miło i przyjemnie bardzo duży wybór zanęt i dodatków a sprzęt na każdą kieszeń POZDRAWIAM (2012/09/19 05:18)

Piotras0303


a jeszcze można dodać,że obsługa bardzo dobra bo też doradzi co i jak też sami wędkują (2012/09/19 05:28)

Silasik


Witam jeśli chodzi o sklepy to na Nakielskiej maja duzy wybor chyba największy wybor sztucznych przynet w Bydgoszczy , sprzętu tez jest wiele , ceny mają w miarę przystępne , na planu sklepik mały ale również spory wybór sprzętu ceny porównywalne z tym z nakielskiej na podgórnej sklep odradzam Pan z zarostem chyba właściciel poprostu wciska kit aby tylko sprzedać produkt jesli ktos sie uprze podam przyklad a ceny z kosmosu jeśli chodzi o przynety gumowe więcej tam nie kupie. (2012/11/21 15:51)

Silasik


Witam jeśli chodzi o sklepy to na Nakielskiej maja duzy wybor chyba największy wybor sztucznych przynet w Bydgoszczy , sprzętu tez jest wiele , ceny mają w miarę przystępne , na planu sklepik mały ale również spory wybór sprzętu ceny porównywalne z tym z nakielskiej na podgórnej sklep odradzam Pan z zarostem chyba właściciel poprostu wciska kit aby tylko sprzedać produkt jesli ktos sie uprze podam przyklad a ceny z kosmosu jeśli chodzi o przynety gumowe więcej tam nie kupie. (2012/11/21 15:52)

grzegorz not


Z moich jak na razie najlepszych sklepów to Wobler na Jagiellońskiej i Dapio na Podgórnej. Można też wypatrzyć dobre ceny na Allegro w tym na Planu 6-letniego...co do Nakielskiej to mimo, iż mam tam najbliżej to nie lubię robić u nich zakupów i widzę, że spora część użytkowników ma podobne zdanie... (2013/03/12 08:52)

barczi


Witam ja akurat sklep na nakielskiej uważam za najlepiej zaopatrzony w bydgoszczy, sporo akcesoriów morskich i karpiowych i nie tylko. Mieszkam na kapach ale warto przebić się przez miasto bo często mają dużo wędek i kołowrotków w promocji szczególnie w okresie wiosennym. (2013/03/20 12:36)

grzegorz not


Witam ja akurat sklep na nakielskiej uważam za najlepiej zaopatrzony w bydgoszczy, sporo akcesoriów morskich i karpiowych i nie tylko. Mieszkam na kapach ale warto przebić się przez miasto bo często mają dużo wędek i kołowrotków w promocji szczególnie w okresie wiosennym.


U nich te promocje są takie jak ceny w innych sklepach normalnie. Sprawdzałem ostatnio kilka kołowrotków z promocji... (2013/03/30 14:00)

beny112


Ja osobiście chodzę gdzie mam najbliżej  czyli na ulicy Poznańskiej na przeciwko lotto to co potrzebuje to mają a jak nie to przywiozą i na drugi dzień mam nie muszę nigdzie jeżdzić i tracić paliwo i czas :) (2013/05/28 18:03)

kubabdg99


Ja polecam spinn.pl na Planu 6 letniego. Mały sklepik, miła obsługa i dobre zaopatrzenie :)
Na Poznańskiej FishHead całkiem porządny sklep :) Ale jednak wole chyba zakupy w spinn.pl (2013/06/05 12:30)

grzechu1984


A ja polecam sklep Na haczyk mieszczący się na ul. 3 maja bardzo dobrze wyposażony i według mnie najtańszy w centrum obsługa też naprawde fajna jak czegoś nie wiesz lub jesteś nie zdecydowany wytłumaczą i doradzą dodatkową zaletą jak już wyżej napisano jest komis w którym można czasami wyrwać za grosze naprawde fajne rzeczy. Co do sklepu 'Wobler' fajną sprawą jest tam karta rabatowa jeżeli w ciągu roku zostawisz tam 500zł dostajesz talon za 50zł a nie jest to wielka sztuka bo sklep do najtańszych nie należy:) tak samo jak sklep na ul Śniadeckich (2013/09/25 22:47)

sc4r4i3


Dla grunciarzy i spławikowców idealnym jest sklep NaHaczyk w Parku Witosa (ten z muszla). 90% sklepu to szeroki wybór zanęt i dodatków, również dużo akcesoriów zawodniczych, praktycznie niedostępnych gdzie indziej. Niestety oprócz komisu, ciężko o szeroki wybór wędek czy kołowrotków.
Dla karpiarzy to podobno Esox się lubuje na Magnuszewskiej, ale to tylko ze słyszenia wiem. Sklep na śniadeckich to swoje lata dobrze wyposażonego sklepu ma już za sobą.

Na nakielskiej mają spory wybór, w sumie tylko dlatego, że kiedyś byli hurtownią, a już w sumie ileś lat to po prostu duży sklep detaliczny. Niestety jak to w molochu obsługa jest kiepska, a ludzie pracują od niechcenia.

Co do spinningu, chętnie kupuję w w/w Woblerze na Jagiellońskiej 73. Ogromny wybór przynęt Salmo i gum. Z Salmo nawet kolory, który są dostępne tylko poza Polska, zupełnie inne niż to co w katalogu Dragona. Unikalne przynęty, końcówki serii np. od Rapali. Mają tez gumy ze Stanów i Japonii, co ciekawe nie tylko Relax, tak dostępny powszechnie. Z tego co widziałem też inwestuja w sprzęt, głownie od Dragona, Shimano i co ciekawe cięzko dostępny Savagear. Nie prowadzą jednak Daiwy i Cormorana.

W spinie na planu za to można dostać Daiwe i Cormorana, Dragona tylko pod zamowienie. Mają całkiem dobrze zaoptrzony sklep w przynęty i akcesoria.

Jeśli dla kogoś to istotne albo ma zamiar zacząć wędkować bardzo dobrze oceniam obsługe i doradzctwo w Woblerze i NaHaczyk. (2013/10/12 00:47)

grzegorz not


A czy ktoś z Was orientuje się czy którykolwiek ze sklepów w Bydgoszczy prowadzi kołowrotki Penna?

Wiem na pewno, że na Nakielskiej i w Woblerze nie mają (choć Wobler się zastanawia)...a co z pozostałymi sklepami?

 

(2013/10/12 08:43)