Zaloguj się do konta

Dobry sklep wędkarski w Radomiu.

utworzono: 2011/07/15 19:08
Przemo-77

W którym, z radomskich sklepów wędkarskich warto robić zakupy? A może lepiej kupować przez internet? Który z radomskich sklepów wędkarskich szczególnie przypadł wam do gustu i dlaczego?

Zapraszam do kulturalnej dyskusji.
[2011-07-15 19:08]

Gelek11

Przy ulicy Malczewskiego. : ]
lub koło carrefour'a ; )
[2011-07-15 20:19]

na ul czystej(koło zoologicznego),na osiedlu planty też dobry sklep z artykółami szimano, na ul okulickiego(koło ronda),w eleklerku na maratońskiej
[2011-07-15 20:34]

MichalRDM

Moim zdaniem najlepszy sklep wędkarski w Radomiu jest na ulicy Miłej17.Fajna blondynka tam pracuje :) i ogólnie maja duży wybór i wcale nie jest tak drogo w porównaniu z Woblerem na 25czerwca.
[2011-07-15 21:02]

Przemo-77

Ja natomiast bardzo lubię robić zakupy ma ulicy Wałowej obok sklepów motoryzacyjnych. Sklepik mieści się w starej kamienicy i prawdę mówiąc na moje oko panuje w nim mały chaos (jednak kontrolowany). Sprzedawca to facet, z którym można podyskutować o sprzęcie, o rybach, o miejscówkach,który doradzi przy z zakupie. Zdarzało się, że chciałem kupić określoną rzecz, a wychodziłem z całkiem inną. Zawsze jestem zadowolony z zakupów tym sklepie i z dobrych rad dołożonych gratis. Jak mam jechac na poważną wyprawę zawsze tam robię zakupy.
[2011-07-16 19:29]

Tequila

Na Rwańskiej jest jeszcze dość fajny sklepik. Ma zniżke 5% na zakupy jeżeli kupujący pochodzi z koła wędkarskiego WIKING.:) [2011-08-02 16:52]

bednar14

Ja również najczęściej robię zakupy na ul.Rwańskiej u pana Andrzeja ale ciekawe sklepy też są na ul.Miłej i ul.Okulickiego a tak nawiasem to dziwie się że w Radomiu nie otworzono jeszcze żadnego dużego salonu WĘDKARSKIEGO!
[2011-08-10 13:49]

Sitownik

Ja również polecam Sklepu wędkarskiego na ulicy Czystej ;) Tanio miła obsługa zawsze jakaś rada od sprzedającego/sprzedającej ja teraz kupiłem tam wędkę podlodową MIKADO do mormyszki i zapłaciłem 18zł! Jest tam wszystko naprawde wszystko ;) [2011-11-21 19:06]

andrew13

A ja polecam nowy sklep na Sportowej. Super ceny, miła obsługa. Ostatnio kupiłem tam kombinezon - rewelacja. [2012-03-05 20:37]

stary

Najlepsze mięsko czyli robaki na wałowej i wobler , największy wybór zanęt na czystej, co do sprzętu to żaden..., nigdy nie trafiłem na wędkę lub kołowrotek, który mnie interesował, a tłumaczenie ludzi z woblera, że np firma cormoran nie ma serwisu w Polsce i dlatego tego sprzętu nie mają jest dla co najmniej dziwne..., aha plus za płatność kartą, inne sklepy już dawno powinny tą usługę wprowadzić.
 
[2012-03-05 21:00]

Jacoslaw

Najlepsze mięsko czyli robaki na wałowej i wobler , największy wybór zanęt na czystej, co do sprzętu to żaden..., nigdy nie trafiłem na wędkę lub kołowrotek, który mnie interesował, a tłumaczenie ludzi z woblera, że np firma cormoran nie ma serwisu w Polsce i dlatego tego sprzętu nie mają jest dla co najmniej dziwne..., aha plus za płatność kartą, inne sklepy już dawno powinny tą usługę wprowadzić.
 

Trochę koloryzujesz:)
Tak się składa, że jeszcze kilka dni temu byłem na etapie poszukiwań feedera. Odwiedziłem wszystkie wymienione tu sklepy ( i kilka nie wymienionych). Wybór kijów jak i kołowrotków jest ogromny. Możesz kupić dowolny model kija każdego liczącego się producenta. Ceny średnio 30-50PLN wyższe niż na Allegro ale każdy sprzęt możesz gołym okiem obejrzeć i 'przymierzyć się' jak w dłoni leży. Wliczając koszty przesyłki sklepów internetowych to przy zakupie jednej rzeczy różnice się niwelują.
Jeśli nie znalazłeś nic co Ciebie interesuje to aż boję się zapytać.... czego szukasz ;-)

Pozdrawiam.
[2012-05-09 10:30]

pho

Przy ulicy Malczewskiego. : ]
lub koło carrefour'a ; )

Gdzie przy Malczewskiego jest sklep wedkarski ?:)
[2012-05-12 09:17]

kuba234p

Moim zdaniem najlepszy sklep wędkarski w Radomiu jest na ulicy Miłej17.Fajna blondynka tam pracuje :) i ogólnie maja duży wybór i wcale nie jest tak drogo w porównaniu z Woblerem na 25czerwca.

Dokładnei lecz to 2 moje ulubione sklepy [2013-04-07 21:00]

kuba234p

Ja również najczęściej robię zakupy na ul.Rwańskiej u pana Andrzeja ale ciekawe sklepy też są na ul.Miłej i ul.Okulickiego a tak nawiasem to dziwie się że w Radomiu nie otworzono jeszcze żadnego dużego salonu WĘDKARSKIEGO!

DOKŁADNEI JA TEZ SIE DZIWIE!!! [2013-04-07 21:02]