Zaloguj się do konta

Dobry sklep wędkarski w okolicy Torunia

utworzono: 2011/03/25 18:37
Stypa63

Witam. Gdzie w Toruniu lub okolicy można znaleźć dobrze zaopatrzony sklep wędkarski?? Ostatnio zjeździłem pół Torunia i nigdzie nie znalazłem np. żyłki dragon maxima i dobrych dodatków zanętowych. Jeśli znacie jakieś sklepy warte odwiedzenia to proszę o informacje. [2011-03-25 18:37]

Kolego w Toruniu z dobrym zaopatrzeniem jest strasznie kiepsko. Sam większość rzeczy muszę zamawiać z neta bo szkoda mi jeździć po cały toronto np. za plećką, którą i tak pewnie nie będą mieli w rozmiarze który chcę. Jedynie co mogę Tobie polecić to akcesoria do spinningu. Te najszybciej znajdziesz u Jasia na rynku, sporo możesz też znaleźć w militarnym na placu Katarzyny. Natomiast co do innych metod to nie ma żadnego wartego polecenia sklepu:( Po prostu trzeba jeździć i szukać lub zamawiać z neta i to bardziej polecam. [2011-03-25 19:04]

Stypa63

Tylko za przesyłkę zanęt trzeba będzie od groma zapłacić. Będę musiał zamówić zapas na cały rok, a to będzie trochę kosztowało. [2011-03-25 19:24]

lewy6034

Polecam ci sklepik PHU ANBUD ANNA PODOLECKA UL.Przy Skarpie 10 C..sporo ma tego..A tu masz link do strony tego sklepu:http://www.wedkarstwo-torun.pl/?section=mapa_serwisu...
[2011-03-26 09:44]

karol3k-87

Ja natomiast zaopatruje się od około 10 lat na Wrzosach przy ulicy Szosa chełmińska. Pani Ania zawsze ma coś Ciekawego a Jak nie ma  to CI sama z hurtowni  zamówi.
[2011-03-30 19:51]

adams2

Potwierdzam.Dobry sklep w Toruniu ,na Wrzosach.(U Pani Ani). [2011-03-30 22:45]

Stypa63

Byłem tam tylko raz bo na wrzosy nie bardzo mi po drodze i się trochę zniechęciłem bo zobaczyłem tylko karteczkę na drzwiach z napisem "zaraz wracam". Skoro piszecie że to dobrze zaopatrzony sklep to będę się tam musiał jutro wybrać :) [2011-03-30 22:52]

adams2

Nie jest tak żle!Nie przesadzaj.Przyznaję,w niektórych mogło by być więcej sprzętu markowego(i tak 99% wędkarzy tylko ten sprzęt ogląda).Można praktycznie dostać wszystko ,tylko że na zamówienie. [2011-03-30 22:57]

Stypa63

Ja szukałem żyłkę dragon maxima i znalazłem tylko w jednym sklepie, ale w takiej cenie że na allegro wychodzi taniej wliczając koszty przesyłki. Koleś w jednym sklepie powiedział że może mi tą żyłkę sprowadzić, ale tylko jeśli kupię większą ilość. [2011-03-30 23:10]

Ja szukałem żyłkę dragon maxima i znalazłem tylko w jednym sklepie, ale w takiej cenie że na allegro wychodzi taniej wliczając koszty przesyłki. Koleś w jednym sklepie powiedział że może mi tą żyłkę sprowadzić, ale tylko jeśli kupię większą ilość.


W takim razie idź do Jasia na rynek za Uniwersamem, pogadaj z nim to pewnie coś Ci ściągnie na zamówienie. Koleś jest naprawdę w porządku więc jak tylko będzie miał taką możliwość to załatwi co potrzebujesz. Chyba w tym mieście jedyne wyjście poza netem oczywiście.

[2011-03-31 00:54]

Stypa63

Wczoraj już w necie zamówiłem więc niedługo żyłka powinna być u mnie.

[2011-03-31 08:19]

cygan79

WITAM KOLEGE!!!

MOGE POLECIC NAJWIEKSZY SKLEP W TORUNIU JEST TAK WYPOSAŻONY ZE MOZNA OD STÓP DO DŁÓW SIE UPOSAZYC... JEST ON NA SKARPIE (3 RUBINKOWO) W KIERUNKU KASZCZORKA MIJASZ OBI I PO PRZEJECHANIU OKOŁO 500M PO PRAWEJ STRONIE JEST  WJAZD ZARAS ZA PRZYSTANKIEM MZK  polecam... fachowe doradztwo i profesjonalizm ...

[2011-05-08 12:18]

cygan79

lub możesz wejsc na stronke...

www.wedkarstwo-torun.pl   mozesz nadmienic ze jestes z polecenia kolegi co robił duże zakupy na dorsza...np.multiplikator ... super zakupy to były gdyż za niego dałem 340zł. a na alegro chcą za niego 370zł no i do tego koszty przesyłki...mozna smiało podac sie na znajomosc ze mną a przy wmiare dobrym zakupie dostac bonus znizke lub jakis gadzet od sprzedającego...pozdrawiam -cygan'

[2011-05-08 12:30]

zibik33

Mogę potwierdzić że sklepik przy drodze na Kaszczorek ( Anbud , teraz w nowym pawilonie ) jest ok , dośc duży wybór i ceny nie za wysokie .Kupuję tez w sklepie przy kościele garnizonowym , przy akwarystyce , ma coraz więcej sprzętu i do tego dużo ubrań .
[2011-05-08 13:26]

AAAA

Witam,
sklep na Turystycznej niby jest oki, ale kiedys sie w nim macialem. kupowalem towar za okolo 100 zl- takie same duperelki- gumki, blaszki itp. koles zaczal liczyc i wyszlo mu 99 zl. poprosilem o pargon- po sprawdzeniu z cenami na towarze okazalo sie ze zostalem oszukany na 18 zl. niby nic ale od tamtej pory niczego juz nie kupilem. Kumpel kupil tam 3 wedki i juz kazda oddal na gwarancje. dlatego radze uwazac.
[2011-05-14 21:49]

Robin11

Praktyczne od 1,5 roku zaopatruje się w tym sklepie.Dla mnie jest super- super ceny,bardzo duży wybór towaru,można sobie pooglądać i samemu wybrać co się potrzebuje.
Nareszcie mamy w pełni profesjonalny sklep wędkarski a nie jak dotychczas ,,sklepik w budkach po lodach,,
Z tego co zauważyłem sprzedawcy wystawiają do wszystkiego paragony,koła wędkarskie robią tam zakupy na nagrody .
Twoja wypowiedź wskazuje że po prostu są twoją konkurencją i postanowiłeś obrobić im troszkę d.... Kolega który łamie 3 wędki z tego sklepu to dopiero musi być mistrz !
[2012-01-12 10:10]

Robin11

Jeszcze jedno .Jak się weźmie jakiś spinning do ręki w tym sklepie to nic mu nie dolega .Nim tam trafiłem objechałem kilka sklepów w Toruniu w poszukiwaniu ,,okoniówki,, Jak już coś znalazłem to przy bliższym oglądaniu albo były krzywe lub miały źle obsadzone przelotki.W sklepie na zjeździe do Kaszczorka tego nie ma .Sprzedawca twierdzi że nim towar trafi na ,,półkę,, najpierw jest starannie przeglądany i ewentualne wybrakowane wędki są odsyłane do dystrybutora .
[2012-01-12 10:13]

karpik10

Nie wiem czy wiecie ale świeżo otwarty sklep wędkarskie jest na ulicy Mickiewicza koło Reja. Jest tam fajny sprzęt lecz to dopiero początek tego sklepu. Mają tam dobre żyłki i wyposażenie spinningowe a poza tym jest miła obsługo!!! :) Polecam!!!      [2012-02-16 08:44]

wedkarztorun

Co do sklepu na wrzosach u "Pani Ani" nie polecam nikomu. Nic tam nie ma, niby wszystko na zamówienie ale jak już wybieram się do sklepu to chce sprzęt dotknąć, obejrzeć i jak mi się spodoba to kupię. W dodatku jaki wędkarz chciałby czekać nie wiadomo ile na sprzęt, którego potrzebuje. Od kilku lat zaopatruje się tylko i wyłącznie w jednym sklepie przy Katarzyny tam jest wszystko od A do Z a ceny przystępne dla każdego. Z tego co się zorientowałem to produkują przynęty morskie. Właścicielem sklepu jest wędkarz i to dla mnie wielki +. Pozdrawiam !!! [2012-03-05 17:20]

radek123

Co do sklepu na wrzosach u "Pani Ani" nie polecam nikomu. Nic tam nie ma, niby wszystko na zamówienie ale jak już wybieram się do sklepu to chce sprzęt dotknąć, obejrzeć i jak mi się spodoba to kupię. W dodatku jaki wędkarz chciałby czekać nie wiadomo ile na sprzęt, którego potrzebuje. Od kilku lat zaopatruje się tylko i wyłącznie w jednym sklepie przy Katarzyny tam jest wszystko od A do Z a ceny przystępne dla każdego. Z tego co się zorientowałem to produkują przynęty morskie. Właścicielem sklepu jest wędkarz i to dla mnie wielki +. Pozdrawiam !!!



Witam co do sklepu na świętej Katarzyny jestem przeciwny niemu  w zeszłym roku kupiłem w nim kołowrotek za 170zł chyba tyle kosztował był on zakupiony pod spinning  nawinąłem na niego żyłke 0,20 i poszedłem na  ryby chodziłem z nim z 5 razy na spining i oddałem go na gwarancję poniewarz rolka przy kołowrotku wcinała żyłkę oddałem go bez zapasowej szpuli pan ze sklepu powiedział ze odda mi pieniądze zgodziłem się na to za parę dni wybrałem się na ryby i spotkałem pana z tym właśnie kołowrotkiem spytałem go gdzie go kupił on oświadczył mi ze na św Katarzyny za cenę 125zł z żyłką nawiniętą i był w promocji dlatego ze żyłkę wcina  zdziwiłem się i powiedział temu panu ze mam do niego 2 szpulę i sprzedam mu ja za 50 zł on się zgodził .

Nie wiem co ten sprzedawca wyrabia ale jak go na rybach widziałem to nie wiedziałem czy płakać czy się śmiać .

Ja jako sklep w Toruniu polecam sklep wędkarski PIRANIA Krystyna i Piotr Zagaccy   Buszczyńskich 1f jeśli nie ma towaru na sklepie to wszystko jest do zamówienia !!
[2012-03-05 17:54]

wedkarztorun

Co do sklepu na wrzosach u "Pani Ani" nie polecam nikomu. Nic tam nie ma, niby wszystko na zamówienie ale jak już wybieram się do sklepu to chce sprzęt dotknąć, obejrzeć i jak mi się spodoba to kupię. W dodatku jaki wędkarz chciałby czekać nie wiadomo ile na sprzęt, którego potrzebuje. Od kilku lat zaopatruje się tylko i wyłącznie w jednym sklepie przy Katarzyny tam jest wszystko od A do Z a ceny przystępne dla każdego. Z tego co się zorientowałem to produkują przynęty morskie. Właścicielem sklepu jest wędkarz i to dla mnie wielki +. Pozdrawiam !!!



Witam co do sklepu na świętej Katarzyny jestem przeciwny niemu  w zeszłym roku kupiłem w nim kołowrotek za 170zł chyba tyle kosztował był on zakupiony pod spinning  nawinąłem na niego żyłke 0,20 i poszedłem na  ryby chodziłem z nim z 5 razy na spining i oddałem go na gwarancję poniewarz rolka przy kołowrotku wcinała żyłkę oddałem go bez zapasowej szpuli pan ze sklepu powiedział ze odda mi pieniądze zgodziłem się na to za parę dni wybrałem się na ryby i spotkałem pana z tym właśnie kołowrotkiem spytałem go gdzie go kupił on oświadczył mi ze na św Katarzyny za cenę 125zł z żyłką nawiniętą i był w promocji dlatego ze żyłkę wcina  zdziwiłem się i powiedział temu panu ze mam do niego 2 szpulę i sprzedam mu ja za 50 zł on się zgodził .

Nie wiem co ten sprzedawca wyrabia ale jak go na rybach widziałem to nie wiedziałem czy płakać czy się śmiać .

Ja jako sklep w Toruniu polecam sklep wędkarski PIRANIA Krystyna i Piotr Zagaccy   Buszczyńskich 1f jeśli nie ma towaru na sklepie to wszystko jest do zamówienia !!



widziałem wlasciciela sklepu z katarzyny na rybach, łowi kołowrotkiem shimano stradic i wędką dragon hm 80, więc myślę, że Pan poprostu kłamie i chce kogoś oczernić a nie o to chyba na tym forum chodzi. Wędkarze byłem tam 2 tygodnie temu jest pół tysiąca wędek w stojakach, więc wybór należy do was, ja się nigdy nie zawiodłem i nie zmienię sklepu. Pozdrawiam
PS radek123 wcale po twoim poscie nie widac ze reklamujesz sklep  na rubinkowie podając pełna nazwę i dokładną ulicę. Może jestes jesgo włascicielem? :)

[2012-03-05 18:26]

radek123

T

Co do sklepu na wrzosach u "Pani Ani" nie polecam nikomu. Nic tam nie ma, niby wszystko na zamówienie ale jak już wybieram się do sklepu to chce sprzęt dotknąć, obejrzeć i jak mi się spodoba to kupię. W dodatku jaki wędkarz chciałby czekać nie wiadomo ile na sprzęt, którego potrzebuje. Od kilku lat zaopatruje się tylko i wyłącznie w jednym sklepie przy Katarzyny tam jest wszystko od A do Z a ceny przystępne dla każdego. Z tego co się zorientowałem to produkują przynęty morskie. Właścicielem sklepu jest wędkarz i to dla mnie wielki +. Pozdrawiam !!!



Witam co do sklepu na świętej Katarzyny jestem przeciwny niemu  w zeszłym roku kupiłem w nim kołowrotek za 170zł chyba tyle kosztował był on zakupiony pod spinning  nawinąłem na niego żyłke 0,20 i poszedłem na  ryby chodziłem z nim z 5 razy na spining i oddałem go na gwarancję poniewarz rolka przy kołowrotku wcinała żyłkę oddałem go bez zapasowej szpuli pan ze sklepu powiedział ze odda mi pieniądze zgodziłem się na to za parę dni wybrałem się na ryby i spotkałem pana z tym właśnie kołowrotkiem spytałem go gdzie go kupił on oświadczył mi ze na św Katarzyny za cenę 125zł z żyłką nawiniętą i był w promocji dlatego ze żyłkę wcina  zdziwiłem się i powiedział temu panu ze mam do niego 2 szpulę i sprzedam mu ja za 50 zł on się zgodził .

Nie wiem co ten sprzedawca wyrabia ale jak go na rybach widziałem to nie wiedziałem czy płakać czy się śmiać .

Ja jako sklep w Toruniu polecam sklep wędkarski PIRANIA Krystyna i Piotr Zagaccy   Buszczyńskich 1f jeśli nie ma towaru na sklepie to wszystko jest do zamówienia !!



widziałem wlasciciela sklepu z katarzyny na rybach, łowi kołowrotkiem shimano stradic i wędką dragon hm 80, więc myślę, że Pan poprostu kłamie i chce kogoś oczernić a nie o to chyba na tym forum chodzi. Wędkarze byłem tam 2 tygodnie temu jest pół tysiąca wędek w stojakach, więc wybór należy do was, ja się nigdy nie zawiodłem i nie zmienię sklepu. Pozdrawiam
PS radek123 wcale po twoim poscie nie widac ze reklamujesz sklep  na rubinkowie podając pełna nazwę i dokładną ulicę. Może jestes jesgo włascicielem? :)


Tak tak tak jestem jego właścicielem jak byś skojarzył mój drogi jestem 16 latkiem może i oczerniam ten sklep ale po tym co się stało nawet tam nie zaglądałem a sklep może zareklamowałem czy to coś złego głowę mi za to obetną połamią wędki nie wiem ale ja powiem nawet jak by w tym sklepie do wędek dodawali milion złotych i tak bym tam nie poszedł po tej nieprzyjemnej sytuacji . A sklep jest moich bardzo dobrych znajomych którzy wciągnęli mnie w wędkarstwo wyczynowe spławikowe i jest im za to bardzo wdzięczny gdybym nie miał powodu bym nie oczerniał tego sklepu .


[2012-03-05 19:05]

Moja opinia ws sklepu na Katarzyny przez ostatni rok bardzo się zmieniła, na złe niestety. Niby facet ma sporo sprzętu, niezłej jakości ale za dużo kombinuje. Ileż to ja już razy pytałem sie o jakieś akcesoria, fakt z reguły drobiazgi, i niby miały być za parę dni. Potem przyjeżdżam, nie ma ale będą na bank za znów parę dni. I sytuacja ciągle taka sama a sprzętu brak. A mieszkam poza Toruniem i takie podejście do klienta mnie delikatnie mówiąc wkurza. Z naprawą feddera Mitchela było podobnie, niby serwis już nie jest w Polsce ale naprawa będzie załatwiona szybko przez znajomego. Owszem była ale po 2 miesiącach i tak nieudolna że kij się znów złamał przy zbrojeniu. Teraz już nie mam do niego siły, leży jako szmelc. Już nie polecam tego sklepu. A skoro Jasia już nie ma na rynku to mogę polecić dwa sklepy: na Rubinkowie przy skrzyżowaniu Szosy Lubickiej i Konstytucji "Elward" oraz Przy Skarpie/Turystyczna sklep państwa Podlewskich. W obu można ściągać sprzęt na zamówienie choć w tym drugim jest dużo szybciej bo przedstawiciel jest raz w tygodniu, w zimę może rzadziej. Sam stamtąd zamawiałem wędkę Giuda Selecta. Co nie zmienia faktu iż w Toruniu i okolicach nie ma sklepu wędkarskiego z prawdziwego zdarzenia.
[2012-03-05 21:17]

wedkarztorun

Szanowni koledzy, pofatygowałem się wczoraj do sklepu na Św. Katarzyny, opowiedziałem właścicielowi o tym forum i przeczytał bzdury pisane pod jego adresem. Sprostowanie: wędka mitchel- skończyła się gwarancja kija i właściciel na własny koszt naprawił wędkę- i jest zdziwiony, że właśnie w ten sposób wędkarze dziękują za okazaną pomoc. Podsumowując jeżeli ktoś chce kogoś zniszczyć lub oczernić, niech grubo się zastanowi ile krzywdy może zrobić człowiekowi, który w swoją pracę włożył mnóstwo pieniędzy, zaangażowania i serca. Koledzy ogarnijcie się!!!


Wracając do tematu: uważam, że w Toruniu są 2 dobre sklepy wędkarskie godne polecenia w Kaszczorku i na Św. Katarzyny.POZDRAWIAM!!! [2012-03-07 10:56]

Szanowni koledzy, pofatygowałem się wczoraj do sklepu na Św. Katarzyny, opowiedziałem właścicielowi o tym forum i przeczytał bzdury pisane pod jego adresem. Sprostowanie: wędka mitchel- skończyła się gwarancja kija i właściciel na własny koszt naprawił wędkę- i jest zdziwiony, że właśnie w ten sposób wędkarze dziękują za okazaną pomoc. Podsumowując jeżeli ktoś chce kogoś zniszczyć lub oczernić, niech grubo się zastanowi ile krzywdy może zrobić człowiekowi, który w swoją pracę włożył mnóstwo pieniędzy, zaangażowania i serca. Koledzy ogarnijcie się!!!


Wracając do tematu: uważam, że w Toruniu są 2 dobre sklepy wędkarskie godne polecenia w Kaszczorku i na Św. Katarzyny.POZDRAWIAM!!!

Kolego częściowo się zgadza jednakże nie było mowy o końcu gwarancji, którą dostałem przy kupnie ale nie wypisaną-pusty blankiet, lecz likwidacji serwisu Mitchela w Polsce. Tylko. Poza tym ciągłe zbywanie mnie i odsyłanie za tydzień i znów za tydzień itd., bo ktoś przyszedł z drugim takim samym fedderem i był problem który jest czyj, już mnie denerwowało. No i sama naprawa. Kiepsko wykonana to mało powiedziane bo przy jej wykonywaniu najprawdopodobniej został naruszony blank poniżej pierwotnego złamania. Dlatego drugi raz pękła. Jedyny plus że była ona zrobiona za free choć prawdę mówiąc jak dobrze pamiętam nie jeszcze upłynęły 2 lata obejmujące gwarancje. Więc moja opinia się niestety popsuła. Pozdrawiam
[2012-03-07 11:39]

Zapomniałem dodać że wędka miała być pierwotnie naprawiona w ciągu miesiąca a były dwa. "Mała" różnica...
[2012-03-07 11:44]