Dobry sklep wędkarski w okolicy Torunia

/ 54 odpowiedzi
radek123

Szanowni koledzy, pofatygowałem się wczoraj do sklepu na Św. Katarzyny, opowiedziałem właścicielowi o tym forum i przeczytał bzdury pisane pod jego adresem. Sprostowanie: wędka mitchel- skończyła się gwarancja kija i właściciel na własny koszt naprawił wędkę- i jest zdziwiony, że właśnie w ten sposób wędkarze dziękują za okazaną pomoc. Podsumowując jeżeli ktoś chce kogoś zniszczyć lub oczernić, niech grubo się zastanowi ile krzywdy może zrobić człowiekowi, który w swoją pracę włożył mnóstwo pieniędzy, zaangażowania i serca. Koledzy ogarnijcie się!!!

Wracając do tematu: uważam, że w Toruniu są 2 dobre sklepy wędkarskie godne polecenia w Kaszczorku i na Św. Katarzyny.POZDRAWIAM!!!

To bardzo ładnie zrobiłeś a o kołowrotku nie wspomniał ?? Mogłeś również podać mu nasze dane albo zdjęcia i wywiesił by w sklepie tych osób nie obsługujemy . (2012/03/07 15:38)

siara82

Co do sklepu na wrzosach u "Pani Ani" nie polecam nikomu. Nic tam nie ma, niby wszystko na zamówienie ale jak już wybieram się do sklepu to chce sprzęt dotknąć, obejrzeć i jak mi się spodoba to kupię. W dodatku jaki wędkarz chciałby czekać nie wiadomo ile na sprzęt, którego potrzebuje. Od kilku lat zaopatruje się tylko i wyłącznie w jednym sklepie przy Katarzyny tam jest wszystko od A do Z a ceny przystępne dla każdego. Z tego co się zorientowałem to produkują przynęty morskie. Właścicielem sklepu jest wędkarz i to dla mnie wielki +. Pozdrawiam !!!

Hahaha, dobre gościu!, bajer i wyobraźnia na szóstkę!.Najlepsze obecnie sklep w Toruniu, to właśnie sklep u Pani Ani!!, był jeszcze Jasiu z rynku, ale zmienił branżę!.Co do bujdy o czekaniu, dłużej czekam na frytki w mc donalds niż na zamówiony towar u Pani Ani!. Polecam ten sklep!, jest tam wszystko co trzeba...Polecam w 100 procentach!.. Siara :) (2012/03/16 20:28)

Jancio

Witam jak to nie ma Jasia na rynku jest ale w innym miejscu ma pawilonik przy WC koło parkingów (2012/03/20 21:10)

siara82

Witam jak to nie ma Jasia na rynku jest ale w innym miejscu ma pawilonik przy WC koło parkingów

To nie Jasiu, tylko gość, który wylazł na wierzch jego kosztem!
(2012/03/21 09:29)

GIZON

W sklepie u Pani Ani zaopatruje się mój syn, wnuczek i ja i  duża rzesza wędkarzy. Jeżeli coś drogiego brakuje to można zamówić. Nie można oczerniać człowieka bez powodu. Prawdziwy wędkarz nie pisałby takich bzdur. Ja osobiście jestem zadowolony i bedę nadal kupował u Pani ANI.  Z poważaniem GIZON (2012/05/16 20:36)

użytkownik32263

Dla zainteresowanych, powstał nowy sklep wędkarski z myślą głównie o karpiarzach na Rydygiera 30/32. Nazwa, znaleziona wcześniej w necie na allegro, to "pasjonatsklep". Byłem tam jeszcze przed oficjalnym otwarciem po małe kulki na lina i mimo że większości towaru jeszcze nie było, widać że właściciele będą solidnymi sprzedawcami, przynajmniej taką mam nadzieję. Już wtedy było sporo towaru no i miła obsługa. Fakt byłem raz i jestem głównie spinningistą ale wrażenie było bardzo pozytywne. Chciałbym mieć tak wyposażony sklep dla spinningistów w Toruniu. Za to karpiarzom polecam przetestować. (2012/05/16 23:14)

GIZON

Podsumowując jeżeli ktoś chce kogoś zniszczyć lub oczernić, niech grubo się zastanowi ile krzywdy może zrobić człowiekowi, który w swoją pracę włożył mnóstwo pieniędzy, zaangażowania i serca. Radek 123  tak piszesz i oczerniasz sam inne sklepy. Wstyd dla takiego wędkarza. (2012/05/17 10:43)

Czarnobrody

Według mnie najlepszy sklep wędkarski znajduje się przy ulicy Przy skarpie 10c - firma PHU Anbud Państwa Podoleckich.Bardzo duży wybór sprzętu wędkarskiego  i przystępne ceny.Co najważniejsze mają stronę internetową www.wedkarstwo-torun.pl na której można obejrzeć zdjęcia,sprawdzić ceny i dostępność towaru.Przez stronę można dokonywać również zakupów .W dzisiejszych czasach to powinien być standard .Wprawdzie na stronie jest tylko połowa tego co mają w sklepie stacjonarnym ale jak poinformował mnie sprzedawca codziennie dodają kilka nowych artykułów i do końca roku powinno być dodane wszystko co maja na stanach. (2012/06/21 09:23)

JKarp

Dla zainteresowanych, powstał nowy sklep wędkarski z myślą głównie o karpiarzach na Rydygiera 30/32. Nazwa, znaleziona wcześniej w necie na allegro, to "pasjonatsklep". Byłem tam jeszcze przed oficjalnym otwarciem po małe kulki na lina i mimo że większości towaru jeszcze nie było, widać że właściciele będą solidnymi sprzedawcami, przynajmniej taką mam nadzieję. Już wtedy było sporo towaru no i miła obsługa. Fakt byłem raz i jestem głównie spinningistą ale wrażenie było bardzo pozytywne. Chciałbym mieć tak wyposażony sklep dla spinningistów w Toruniu. Za to karpiarzom polecam przetestować.

CześćNo no - świat się kończy :-) Tomas81 w sklepie dla karpiarzy he he.Karpiarze to taki dziwny naród :-) Jak nie ma dobrego towaru znaczy kulek ( w cenach niekoniecznie niskich ) to same złote kołowrotki i wędki nie pomogą.JK (2012/06/21 11:44)

użytkownik32263

CześćNo no - świat się kończy :-) Tomas81 w sklepie dla karpiarzy he he.Karpiarze to taki dziwny naród :-) Jak nie ma dobrego towaru znaczy kulek ( w cenach niekoniecznie niskich ) to same złote kołowrotki i wędki nie pomogą.JK

A widzisz Januszu, już taki ze mnie ciekawy typ;) I mimo iż wiem że nigdy karpiarzem nie będę i nie mam, tak generalnie, najlepszej opinii o karpiarzach, to paru znam i jak tylko będzie okazja bardzo chętnie z nimi wypiję wodę ognistą bo są to fajne ludzie. Zresztą z Tobą też cuś bym chlapną i pogadał o rybkach i nie tylko;)
Pozdrawiam! (2012/06/21 14:56)

JKarp

CześćA już myślałem, że te kolorowe pachnące cuda zauroczą Cię i spotkamy się na zasiadce ;-)Niby do Torunia jest nie za daleko. Kto wie - może kiedyś się spotkamy  i omówimy wyższość spina nad karpiówką ( czy nawet odwrotnie ) przy jakimś zacnym trunku.W każdym razie dzięki. Hm - " fajne ludzie są ". Świat się kończy he he. Do zobaczenia.Pozdrawiam JK (2012/06/21 15:34)

pavlosso

Odwiedziłem ostatnio nowy sklepik na Rydygiera i potwierdzam to co napisał kolega wyżej, dla karpiarzy będzie to najlepiej zaopatrzony sklep w Toruniu, ale myśle że każdy znajdzie coś dla siebie, póki co sklep nie w pełni zatowarowany ale dużo ciekawych rzeczy można już kupic, bogaty wybór zanęt zaczynając od trapera kończąc na Marcelu. Miła obsługa no i wreszcie sklep w którym można płacić kartą, nie wiem jak dla kogo ale dla mnie jest to bardzo ważne i pomocne bo już nie raz jechałem do sklepu i musiałem rezygnować z zakupów bo nie starczało gotówki w portfelu a wiadomo jak to w wędkarskim, na miejscu sie okazuje że jeszcze to potrzebne i tamto:))) (2012/06/22 10:55)

użytkownik108618

Dla mnie najlepsze 2 sklepy w toruniu to Anbud przy Turystycznej i Elwald przy Szosie lubickiej natomiast przy Katarzyny to chyba najdroższy sklep w całym Toruniu,jedno trzeba przyznać że zaopatrzenie mają dobre.

(2012/08/07 18:56)

użytkownik91939

Odwiedziłem ostatnio nowy sklepik na Rydygiera i potwierdzam to co napisał kolega wyżej, dla karpiarzy będzie to najlepiej zaopatrzony sklep w Toruniu, ale myśle że każdy znajdzie coś dla siebie, póki co sklep nie w pełni zatowarowany ale dużo ciekawych rzeczy można już kupic, bogaty wybór zanęt zaczynając od trapera kończąc na Marcelu. Miła obsługa no i wreszcie sklep w którym można płacić kartą, nie wiem jak dla kogo ale dla mnie jest to bardzo ważne i pomocne bo już nie raz jechałem do sklepu i musiałem rezygnować z zakupów bo nie starczało gotówki w portfelu a wiadomo jak to w wędkarskim, na miejscu sie okazuje że jeszcze to potrzebne i tamto:)))

No tak zanęty bajer kupiłem dobrą zanęta na lina, okazała się strzałem
w dziesiątkę. Płatnośc kartą super,tylko trochę się boję żebym nie przecholował z
zakupami.:)) (2012/08/07 19:44)

Przemek85

Witam Koledzy
Chciałbym się przyłączyć do waszej dyskusji odnośnie sklepu wędkarskiego na pl. św. Katarzyny. Jestem jego długo letnim klientem i nigdy sie nie zawiodłem, sprzęt na jakim łowie to wyłącznie Shimano i niech ktoś przebije cenami w regionie, jakimi zaoferował mi sklep z Katarzyny. Wędkuje także na morzu, nie dość że sklep organizuje super wypady na dorszyka to można kupić pilkery w dobrej cenie, właściciel jest producentem. Byłem też w innych toruńskich sklepach i także się nie zawiodłem, lecz wybrałem jeden który daje mi najlepsze ceny, bo to jest w naszych czasach najwiekszym problemem - kasa:) A jesli własciciel cos ma zalatwic to załatwia, tylko nie raz byłem świadkiem kiedy przy mnie dzwonił do producentów, i wnioskuje że to producenci nasi kochani walą w ciula, bo obiecuja że przywiozą i załatwią towar a w dniu przyjazdu słyszysz, nie mielismy tego na magazynie, i co ma wtedy taki własciciel powiedziec klientowi, paranoja. Mam wrażenie ze forum ma na celu udzieleniu porad, doświadczeń oraz wskazówek, a tu widze jakieś podkopywanie sobie dołków. To ma być forum?! Koledzy pozdrawiam i dajcie jakies fajne łowisko koło Torunia bo ostatnio krucho z rybami:)  (2012/08/15 20:59)

użytkownik32263

Witam Koledzy
Chciałbym się przyłączyć do waszej dyskusji odnośnie sklepu wędkarskiego na pl. św. Katarzyny. Jestem jego długo letnim klientem i nigdy sie nie zawiodłem, sprzęt na jakim łowie to wyłącznie Shimano i niech ktoś przebije cenami w regionie, jakimi zaoferował mi sklep z Katarzyny. Wędkuje także na morzu, nie dość że sklep organizuje super wypady na dorszyka to można kupić pilkery w dobrej cenie, właściciel jest producentem. Byłem też w innych toruńskich sklepach i także się nie zawiodłem, lecz wybrałem jeden który daje mi najlepsze ceny, bo to jest w naszych czasach najwiekszym problemem - kasa:) A jesli własciciel cos ma zalatwic to załatwia, tylko nie raz byłem świadkiem kiedy przy mnie dzwonił do producentów, i wnioskuje że to producenci nasi kochani walą w ciula, bo obiecuja że przywiozą i załatwią towar a w dniu przyjazdu słyszysz, nie mielismy tego na magazynie, i co ma wtedy taki własciciel powiedziec klientowi, paranoja. Mam wrażenie ze forum ma na celu udzieleniu porad, doświadczeń oraz wskazówek, a tu widze jakieś podkopywanie sobie dołków. To ma być forum?! Koledzy pozdrawiam i dajcie jakies fajne łowisko koło Torunia bo ostatnio krucho z rybami:) 

Kolego moja sytuacja z naprawą w ogóle nie dotyczyła producenta. Wina leży tylko i wyłącznie po stronie sklepu. Poza tym zbyt wiele razy byłem zbywany, niby coś ma być powiedzmy w piątek "na bank", przyjeżdżam a tu lipa. Jakoś np. w takim Anbudzie państwa Podoleckich głupie 2 paczki haków mi sprowadzili na zamówienie, oczywiście do swojego zamówienia. I jak miały być we wtorek, to były. Bez ściemy. To już nie te czasy Kolego żebym to ja KLIENT się prosił i płaszczył o towar, to sprzedawca ma się prosić mnie czy go kupię. A jak zamawiam to nie pozwolę sobie na jakieś wymówki i zbywanie. Kupię gdzie indziej. Wolny rynek , nie komuna gdzie było się olewanym petentem, nie klientem. Sorki ale sam byłem producentem, co prawda w innej branży ale to mało istotne, i w życiu tak nie potraktowałem żadnego klienta. Po tych wszystkich przebojach stwierdzam że moje noga tam nie postanie mimo że sklep jest dość dobrze zaopatrzony. Zresztą dwóch moich kumpli ma podobne zdanie odnośnie ww. sklepu. (2012/08/16 03:21)

użytkownik32263

Dla tych co czasem bywają w tej małej wiosce pod Toruniem czyli Bydgoszczy:)))
Tak elegancko zaopatrzonego sklepu jeszcze nie widziałem w Polsce. Mam tu na myśli sklep spinn.pl na ul. Aleja Planu 6-letniego 36, przy pizzeri. Sklepik mały, może z 1/3 tego co mają na Skarpie w Anbudzie ale sprzętu pełno( wędki, młynki, gumy, blachy i inne pierdołki). Niby wpadłem się zapytać o 6" Lunaticki, bo oczywiście w Toruniu nigdzie ich nie było i tam też się nie nastawiałem zbytnio na nie. A tu szok, wszystkie kolory. No to pomyślałem może z nudów pobawię się jakim też jakim fajnym kijkiem. Pytam się z głupa czy mają może jakiegoś HMa.
-A jaki potrzeba bo staramy się mieć dla klientów PARĘ SZTUK NA SKLEPIE!!!
Sprzedawca pyta się mnie.
Teraz zgłupiałem i poprosiłem o Silver Demona do którego się przymierzam pod klenia. Kij oczywiście był. Obsługę też mogę tylko chwalić, nawet co nieco wiem jak w Bydzi z rybkami:) Polecam go dla spinnigistów i nie tylko:)
Pisząc że w Totonto nie ma dobrze zaopatrzonego sklepu widać nie pomyliłem się. A spinn nie jest jeszcze tym co widziałem np. we Włoszech w małej mieścinie w Alpach. Nazwy nawet nie pamiętam bo byłem tylko przejazdem z Predazzo wracając z nart. Dlatego jestem gorącym zwolennikiem robienia zakupów w necie. Jak nie internetowe sklepy to allergo a jak nie to zostaje ebay. (2012/08/16 18:55)

użytkownik91939

Tomku a może mieli tego Midnight Exspress 18 -35 :) (2012/08/16 19:06)

użytkownik32263

Tomku a może mieli tego Midnight Exspress 18 -35 :)

Oj nie pytałem, mam go więc nie pomyślałem:) Ale spinn.pl jest generalnie dość drogi. Za Silvera Demona mają cenę 870 PLN ale mogą go opchnąć za 750-pytałem i lekko negocjowałem:) Tylko że na alledrogo bez problemu dorwę za 670 PLN. Choć może i by dało radę zejść do tych 670. Zresztą teraz mam inne priorytety, a Demonik poczekać musi. (2012/08/16 19:32)

użytkownik91939

Właśnie szukałem na ich stronie mają go za 890 zeta.
Dzięki    szukam dalej:) (2012/08/16 19:42)

goodeye

Niestety Toruń  nie oferuje nam zbyt wielu miejsc na zakupy dla wędkarzy, mało tego ceny też nie są zachęcające. Ostatnio zaczęłam nawet przeglądać portale oferujące zakupy grupowe, Toruń niestety nie ma imponującej liczby miejsc, w których można dostać zniżki, ale jest ich kilka.

(2012/08/22 15:05)

damian-wojcik

Dla mnie najlepsze 2 sklepy w toruniu to Anbud przy Turystycznej i Elwald przy Szosie lubickiej natomiast przy Katarzyny to chyba najdroższy sklep w całym Toruniu,jedno trzeba przyznać że zaopatrzenie mają dobre.

elwald to bardzo fajny sklepik polecam (2012/08/22 15:19)

kamilsz

Witam wszystkich pasjonatów,  jestem  nowy na tym forum. Mieszkam w Toruniu i juz od ładnych kilku lat pasjonuje się tym pięknym sportem. Jeśli chodzi o sklepy wędkarskie w Toruniu trzeba sobie powiedzieć, że jest na prawdę słabo, dlatego sam osobiście kupuję przez internet. A co do zniżek czy promocji bodajże w czwartek przez przypadek znalazłem na facebooku stronkę sklepu z Torunia  http://www.facebook.com/SklepHobby reklamują się tam ostro, kiedyś mój dobry znajomy robił tam zakupy ale przestał ze względu na wysokie ceny. Piszą tam o rabacie itp a więc po pracy w piątek wstąpiłem do tego sklepu na Katarzyny w celu ogólnego tzw. zobaczenia co jest. Fakt towaru mają dużo ale nie tylko artykuły wędkarskie tylko jakieś tam ubrania wojskowe i takie tam pierdoły. Sprzedawca od razu podszedł zapytać czego szukam, własnie wtedy byłem w trakcie poszukiwania delikatnego spinningu tak do 25g wyrzutu. Rozmawialiśmy trochę upatrzyłem sobie kij shimano catana cx 2,70 cm w cenie coś około 180zł bez szaleństw widziałem taniej na internecie. Sprzedawca zapytał, czy pierwszy raz w sklepie odpowiedziałem, że tak i że dowiedziałem się z facebooka z ich strony. Dał mi 25% rabatu na ten kij i dodatkowo jeszcze 3 blaszki dorzucił. No powiem wam Panowie, że ten sklep zrobił na mnie wrażenie, wybiorę się jeszcze kilka razy zobaczymy czy tak dalej będzie. A co do wędziska jutro wybieram się na jezioro Grodno to przetestuje:)
Pozdrawiam wszystkich i życzę połamania kija!

Niestety Toruń  nie oferuje nam zbyt wielu miejsc na zakupy dla wędkarzy, mało tego ceny też nie są zachęcające. Ostatnio zaczęłam nawet przeglądać portale oferujące zakupy grupowe, Toruń niestety nie ma imponującej liczby miejsc, w których można dostać zniżki, ale jest ich kilka.

(2012/09/22 22:09)

asdf123

Ja polecam sklep wędkarski w kaszczorku : ) Mam Pytanie Prosze Was o odpowiedz http://forum.wedkuje.pl/post/stawy-w-toruniu-lub-w-okolicach/588262/0 (2013/01/07 19:21)

sims-pomocnik

Ja polecam sklep na ul. Studziennej niedaleko galerii copernicus, duzy wybor mila obsluga i niskie ceny maja tez strone na facebooku https://www.facebook.com/zoologicznowedkarski  i jesli czegos nie maja to tez nie ma problemu zeby zamowic.
(2013/04/07 10:48)