Zaloguj się do konta

Dobry namiot wędkarski

utworzono: 2011/11/04 09:48
kordi00

W ramach nowej grupy chciałbym zapytać Was, drodzy koledzy, jaki namiot wędkarski polecacie? Chodzi o kilkudniowy pobyt nad wodą. Na jakie parametry powinienem zwrócić uwagę i w jakiego rzędu kosztach można już kupić coś porządnego? Nie chciałbym przepłacić, a jak się człowiek nie zna, to wiecie jak to jest...
[2011-11-04 09:48]

Nie musisz zakładać od razu GRUPY pisząc każdy wątek. A kupno namiotu uzależniaj od ilości osób, czasu w nim spędzanego, warunków terenowych i ilości zabieranego sprzętu.  [2011-11-04 10:06]

adler

Witam . Mam do zaoferowania namiot Traper Carp . Namiot był dwa razy rozkładany , obszerny jest , pomieści swobodnie dwa łóżka karpiowe i jest pakowany do zgrabnej torby firmowej , była w komplecie . Jest w pełni dobry i sprawny . Sprzedaję go ponieważ jak mówi przysłowie : Apetyt rośnie w miarę jedzenia ; więc chcę kupić większy . Cena tylko 280 zł + wysyłka . Więcej zdjęć podeślę zainteresowanym . tel. 661083070 lub e-mail : korlowski2@o2.pl [2011-11-04 13:44]

gruby0113

Mam taki jak kol. na zdjęciu tylko że TB ale ma on swoje za i przeciw chyba jak każdy, za- pojemny dwu osobowy w miarę lekki łatwy w montażu, i właśni to ale jest niski w dłuższy deszcz np. dwa dni szlak cie trafi jak nie wstaniesz i się nie wyprostujesz ale to moje zdanie nie wiem jak inni są też wysokie ale też odpowiednio kosztują a co za tym idzie ciężki i duży nawet do transportu
[2011-11-14 13:38]