Dobry kij na rzekę

/ 28 odpowiedzi
ryukon1975

Nie mam zamiaru rozbierać na szczegóły gospodarki świata. Jedno jest pewne w Chinach są fabryki, ludzie pracują i żyją. Z tego co wiem nie jest tak źle jak tu się ogólnie przyjęło że pracują za darmo. Potrafią wykorzystać swój potencjał czyli zasoby ludzkie. Różnice pomiędzy klasami w dochodach są tam tak jak i wszędzie. Czy tam praca tańsza od tej u nas? Z samej racji położenia geograficznego dla Japoni na pewno korzystniej. (2016/12/30 10:50)

Sith

Nie, nie przeciążyłem tego kija łowiłem tak jak zawsze i pilnowałem miejsca połączenia żeby luzów nie było , a strzelił mi pierwszy element właśnie w miejscu łączenia. Dosłownie eksplodował podczas nie za mocnego zacięcia. (...)
Miałem, a właściwie moja Pani, dokładnie podobny przypadek z kijkiem JAXON Extera Jig Spin 240cm/3-15g. Wspomniałem o tym w moim wpisie Dragon Moderate 305  i zdecydowanie odradzam tę serię (podobnie jak i kilka innych) JAXONA. Niestety wśród ich wędzisk tylko nieliczne zasługują na rekomendację.
  (2016/12/31 07:00)

LeoAmator

Tak tylko jak kupowałem ten kijek to myślałem iż nie jest to ich budżetówka i , że z jakością nie będę miał problemu a tu taki zonk. (2016/12/31 08:14)