Zaloguj się do konta

Dobry i tani pelet - co polecacie?

utworzono: 2011/02/26 11:46
pstrag222

aha i ta 9 sie nie rozpada?
[2011-02-27 20:29]

MariuszM

Zakupiłem wczoraj partię peletu "ALLER 37/12 9mm w cenie 97.75zł za worek 25kg  Pelet do nabycia w firmie "PAROL" ul.Dworcowa 11 (jadąc od Golubia trzeba skręcić w drogę przed torami)

Ps. Nie wiem skąd koledze wzięło się 125 za worek?

[2011-04-27 23:16]

JKarp

Cześć
Mariusz razem z dostawą tak kosztuje. Jak kupisz sam bezpośrednio od dostawcy nie płacisz za przesyłkę.
Bait Tech ma w swojej ofercie pelety halibutowe w rozmiarach 9, 12,16, i 20mm. Polecam :-)
Poszukajcie peletów firmy Aras :-)
www.araskarp.pl cena bardzo dobra a jakość :-) No i najważniejsze - potężna gama smaków.
Janusz JKarp
[2011-04-28 08:44]

k2kucyk

Witam! Mam pytanie?Czy nęcił już ktoś w tym sezonie peletem Aller AQUA karpiowym 9mm  z tegorocznej parti produkcyjnej. Bo ja zakupiłem i nie jestem zadowolony. Po zasypaniu na wodę ok.30% peletu pływa po powierzchni po około 5-10 min na powierzchni pozostaje ok. 10% zasypanego peletu i nie chce on zatonąć. Czy mieliście już takie przypadki bo mi do tej pory nic takiego się nie zdarzyło z peletem tej firmy a wtym roku jestem niemile zaskoczony. [2012-04-22 22:01]

JKarp

CześćZadzwoń może do Marcina i opisz co się dzieje.Tak nie powinno być, że duża część pływa.JK [2012-04-23 09:58]

kawiorek

DOBRY I TANI PELET??
 Nie wyobrazam sobie tanie i jeszcze dobre, tanio mozna sie zywic zaoszczedzimy, tanio mozna wyzywic dzieci(ziemniaki kefir) ale na rybie sie nie zaoszczedzi,25 kg pelet tani,na 3 dni  efekt jak dziecko po trzech dniach ma dosc ziemniaka i kefiru ,TAK RYBA TEGO TANIEGO PELETU.
Na trzyn dni wystarczy i zasmrodzimy wode na conajmniej na miesiac inni nie musza lowic ale my mamy satysfakcje i zazdrosc innych ze jestesmy hepy!!
[2012-04-23 11:20]

JKarp

CześćNo to co nam polecisz ?Aller jest tani i powiedzmy dość dobry i skuteczny. Szybko pracuje i wabi ryby. Idealny do zrobienia pasty pelletowej.Sam szukasz czegoś taniego i w dużych ilościach więc czekam na jakieś sugestie.JK [2012-04-23 12:14]

Bernard51

Powiedziel bym natirliś; zaneta tez naturalna plus pelet ale konkret i w malych ilosciach nie badziewo na kg. Wiem tam gdzie jest akwen z duza iloscia wyczynowców moge sobie pogwizdac z moimi zanetami .Ale na szczescie nie wszystko przynajmniej w moim rejonie jest zdominowane przez komercyjnych wedkarzy Dobrze wiesz ze sa pelety dobrej jakosci i skuteczne ale tez kosztuja nie zlotowke to nie lepiej przez 3dni wrzucic 1 slownie jeden kg do wody i cenowo bedzie podobnie a efekt bedzie (z mojego doswiadczenia)lepszy napewno .
Czy zarzucic wode badziewem i puzniej tubylcy przez miesiac maja plaze bo w wodzie nie ma oznak zycia oprucz ploci wzdregi i malego leszcza przeciez lin i amur jak by mogl to z tego lowiska na piechote spier...a po trawie na inne jezioro
Jak zwykle mam swoje "ale". Ale nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek metod sprowadzajacych sie do wyczynu.Pozdrawiam!
[2012-04-23 13:05]

JKarp

CześćWidzisz cały problem z pelletami tkwi w szczegółach produkcji no i oczywiście w firmie pod jaką dany produkt jest sprzedawany.Używałem i nadal używam Allera i jest to naprawdę dobry produkt za dobre pieniądze. Natomiast nie rozumiem postu @kawiorka. Bo napisał to co napisał nie podając ani jednej firmy co poleca. A zdanie, że 25kg idzie na trzy dni świadczy o tym, że jest zupełnym laikiem w tym temacie. Zawsze pytam w takim momencie: a kto te 25kg zatarga mi na łowisko? JK [2012-04-23 13:27]

zibi6663

ja kupilem pellet halibut firmy bait zone mam nadzieje ze sie sprawdzi [2012-04-25 20:23]

Bernard51

Dobrze ze masz nadzieje  inaczej bys nie kupil
ale nadzija to nie wszystko, od paru lat nie robie
 sobie nadzieji i uzywam produktów Marcela
łącznie z dipami i zanetami! ale ja dziadków i babcie
z domu starcow i z domu Alberta nie zapraszam na"AREOBIK"
[2012-04-28 13:38]

zibi6663

Dobrze ze masz nadzieje  inaczej bys nie kupil
ale nadzija to nie wszystko, od paru lat nie robie
 sobie nadzieji i uzywam produktów Marcela
łącznie z dipami i zanetami! ale ja dziadków i babcie
z domu starcow i z domu Alberta nie zapraszam na"AREOBIK"

??? strasznie duzo sie od ciebie dowiedzialem.wiec nie polecasz BZ?
[2012-04-28 20:50]

tomala25

Witam Jak tak czytam to wszystko co piszecie to mnie trafia ,nie ma zanęty i przynęty idealnej oczywiście są firmy które przywiązują wagę do składników itp ale rynek się rozrasta i każda firma chciała by być najlepsza i aby jej produkty sprzedawano w jak największej ilości .Ostatnio byłem na dębowej i zrobiliśmy experyment :2 stanowiska dalej kumpel nęcił tym samym co ja te same zestawy końcowe i główna te same przynęty i co ? ja zero brań oprócz jednego szturchnięcia przez 48 godz a on 3 miśki 12,400 15,600 i mniejszy 8,450 i do tego amur 14,150 jak to wytłumaczyć a no tym że ryba jest stworzeniem nie taj jak wszyscy piszą mądrym i przebiegłym . Po prostu trzeba trafić ze wszystkim miejscem zanętą przynętą itp .Gdybym słuchał zaleceń jakie stosują wszyscy znani karpiarze dawno bym walnoł bankruta (policzcie sobie wyjazd wekendowy jedna nocka 2 razy zanęcanie pelletem po 2 kg na zestaw to daje 25 kg na miesiąc ) .Więc stosuje metodę mniej a częściej i rura w wodę i obserwacja a to najważniejsze czy ryba jest zainteresowana danym produktem czy nie ,nie sztuka wywalić 20 kilo zanęty i czekać aż się złowi rybę życia ,osobiście polecam SB  ale w rozsądnych ilościach .nie posiadam nawet połowy ich smaków kulasków i jestem zadowolony i tak jak pisał jeden z powyższych mniej a częściej i obserwacja .Pozdrawiam  [2012-06-07 16:15]