Dobry feeder cw. do 160 g

/ 58 odpowiedzi
Dawid1346


00borys97 Ja mam feedera Jaxon Inspiral 360cm/180g na sprzedaż.

Nowy, nigdy nie używany, na gwarancji, folia na korku, tuba do przesyłki, oryginalny pokrowiec i oprócz 3 szczytówek dokładam jedną bardzo delikatną.

Kupiłem ją jakiś miesiąc temu, chciałem inną Cormoran ale nie miałem kasy a kosztowała ponad 260zł, teraz mam trochę kasiurki i jeśli bym sprzedał Jaxona to kupiłbym tego Cormorana.

Zapłaciłem za Jaxona 145 zł i za tyle go mogę sprzedać, teraz w necie kosztuje trochę ponad 160 zł.

Jeśli byś był zainteresowany to pisz na PW albo gg: 11207624


Pozdrawiam Dawid

(2012/01/09 09:26)

00borys97


Dawid1346 Nie dzięki zakupiłem już feedera Mikado Golden Bay (2012/01/09 15:02)

bednar14



Dobra jest żyłka Trabucco T-Force Feeder.

Pewnie dobra jak ja chwalisz ale pytałem dzisiaj o nią w sklepie wędkarski i otrzymałem odpowiedz że ta żyłka jest mocno przegrubiona...żyłka o średnicy  0,185 mm to w rzeczywistości 0,205.Mi to nie przeszkadza ale jednak moje zdanie jest takie że żyłka takiej firmy jak trabucco powinna mieć ogyginalną średnicę.



nie wiem nie mierzyłem i nie twierdzę że tak nie jest :) Tylko zastanawia mnie jaki miał w tym cel gość ze sklepu żeby to powiedzieć :)  , albo po prostu, może są jeszcze uczciwi sprzedawcy :)



Hehe jak się pogadać ze sprzedawcą potrafi i jeszcze z takim co się  zna na tym co sprzedaje to można się ciekawych rzeczy o sprzęcie dowiedzieć. (2012/01/09 15:59)

przemo1980



Dobra jest żyłka Trabucco T-Force Feeder.

Pewnie dobra jak ja chwalisz ale pytałem dzisiaj o nią w sklepie wędkarski i otrzymałem odpowiedz że ta żyłka jest mocno przegrubiona...żyłka o średnicy  0,185 mm to w rzeczywistości 0,205.Mi to nie przeszkadza ale jednak moje zdanie jest takie że żyłka takiej firmy jak trabucco powinna mieć ogyginalną średnicę.



nie wiem nie mierzyłem i nie twierdzę że tak nie jest :) Tylko zastanawia mnie jaki miał w tym cel gość ze sklepu żeby to powiedzieć :)  , albo po prostu, może są jeszcze uczciwi sprzedawcy :)



Hehe jak się pogadać ze sprzedawcą potrafi i jeszcze z takim co się  zna na tym co sprzedaje to można się ciekawych rzeczy o sprzęcie dowiedzieć.

sprawdzał grubość przy Tobie, czy tylko tak powiedział ? Bo pogadać to każdy może :)
Zapytaj czym sprawdzał grubość i czy miał czym ?
(2012/01/09 16:04)

bednar14




sprawdzał grubość przy Tobie, czy tylko tak powiedział ? Bo pogadać to każdy może :)
Zapytaj czym sprawdzał grubość i czy miał czym ?

Widziałem że na pułce leżało coś w stylu mikrometru wiec może to było to mi ogólnie to że żyłka jest lekko przegrubiona nie przeszkadza. Sam miałem kiedyś trabucco przy feederku i problemów z nią nie było wiec o tej firmie złego słowa nie powiem...dopóki się na niej nie przeiadę heheh miejmy nadzieję że do tego nie dojdzie. (2012/01/09 21:24)

przemo1980




sprawdzał grubość przy Tobie, czy tylko tak powiedział ? Bo pogadać to każdy może :)
Zapytaj czym sprawdzał grubość i czy miał czym ?

Widziałem że na pułce leżało coś w stylu mikrometru wiec może to było to mi ogólnie to że żyłka jest lekko przegrubiona nie przeszkadza. Sam miałem kiedyś trabucco przy feederku i problemów z nią nie było wiec o tej firmie złego słowa nie powiem...dopóki się na niej nie przeiadę heheh miejmy nadzieję że do tego nie dojdzie.

kurde ja żyłki  Trabucco z serii feeder jestem zadowolony.
Nawet teraz któregoś dnia patrzyłem na nią na kołowrotku i porównywałem z innymi żyłkami, to naprawdę nie widać po niej że jest po wyczerpującym sezonie ...
Przy innym feederku mam nawiniętą żyłkę Jaxona, dokładnej nazwy nie podam (chyba było 300m na szpuli) to już nie wygląda tak super. Niby mocna, nie rwie się tak łatwo,ale jakaś taka wysuszona,czy jakaś taka.
Na jeszcze innym kołowrotku przy feederze mam żyłkę Robinson Pro Feeder i też wgląda możliwie,tyle że była trochę mniej eksploatowana (2012/01/09 21:36)

bednar14




kurde ja żyłki  Trabucco z serii feeder jestem zadowolony.
Nawet teraz któregoś dnia patrzyłem na nią na kołowrotku i porównywałem z innymi żyłkami, to naprawdę nie widać po niej że jest po wyczerpującym sezonie ...
Przy innym feederku mam nawiniętą żyłkę Jaxona, dokładnej nazwy nie podam (chyba było 300m na szpuli) to już nie wygląda tak super. Niby mocna, nie rwie się tak łatwo,ale jakaś taka wysuszona,czy jakaś taka.
Na jeszcze innym kołowrotku przy feederze mam żyłkę Robinson Pro Feeder i też wgląda możliwie,tyle że była trochę mniej eksploatowana

To ta żyłka 300 m jaxona to  satori?? Kupiłem to dziadostwo i na 8 miesięcy łowienia mi ledwo starczyło. (2012/01/09 22:10)

przemo1980




kurde ja żyłki  Trabucco z serii feeder jestem zadowolony.
Nawet teraz któregoś dnia patrzyłem na nią na kołowrotku i porównywałem z innymi żyłkami, to naprawdę nie widać po niej że jest po wyczerpującym sezonie ...
Przy innym feederku mam nawiniętą żyłkę Jaxona, dokładnej nazwy nie podam (chyba było 300m na szpuli) to już nie wygląda tak super. Niby mocna, nie rwie się tak łatwo,ale jakaś taka wysuszona,czy jakaś taka.
Na jeszcze innym kołowrotku przy feederze mam żyłkę Robinson Pro Feeder i też wgląda możliwie,tyle że była trochę mniej eksploatowana

To ta żyłka 300 m jaxona to  satori?? Kupiłem to dziadostwo i na 8 miesięcy łowienia mi ledwo starczyło.

nie pamiętam. Wiem że brązowa :) (2012/01/09 22:17)